• شرایط ثبت شرکت در ماکو

ثبت شرکت انواع مختلفی دارد که عبارتند از ثبت شرکت با مسئولیت محدود، سهامی خاص، نسبی ، مختلط سهامی ، مختلط غیر سهامی ، تضامنی و تعاونی. توضیح مختصری در خصوص ثبت شرکت با مسئولیت محدود تعداد اعضا از حداقل 2 نفر تشکیل شده و حداقل سرمایه برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شبستر از 100 هزار تومان شروع می شود و در این نوع قالب ثبتی میزان سرمایه شرکت اعلامی است و نیاز به واریز ندارد برخلاف ثبت شرکت سهامی خاص که هر میزان سرمایه ای که برای شرکت در نظر گفته می شود باید 35 در صد از آن به حساب شرکت به صورت نقدی واریز شودو ما بقی در تعهد سهامداران باقی میماند.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در ماکو

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ماکو عبارتند از شناسنامه و کارت ملی کپی برابر اصل شده ی اعضا ی شرکت به همراه معرفی نامه ی سوء پیشینه و مدرک تحصیلی و مجوز لازم بنا بر موضوع شرکت. این موضوع به این معنی است که ممکن است موضوع شرکت توسط کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا به قدری تخصصصی طراحی شود که حتما احتیاج به مجوز و مدرک تحصیلی داشته باشد.و یا بالعکس.

زمان و هزینه ثبت شرکت در ماکو

مدت زمان مورد نیاز برای ثبت شرکت در ماکو حدودا 30 روز کاری می باشد که این مدت زمانی بعد از تکمیل مدارک در نظر گرفته می شود. پایه ی هزینه ی ثبت شرکت 275 هزارتومان تومان می باشد و البته اهرم متغییر بودن این هزینه .سرمایه ای ست که برای شرکت در نظر گرفته می شود هرچقدر این میزان هزینه بالاتر باشد هزینه ای هم که باید بابت فیش واریزی پرداخت شود به مراتب بیشتر خواهد بود. مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن کادری مجرب و متخصص در کلیه ی امور ثبتی آماده ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد

ثبت شرکتهای تجاری در ماکو

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ماکو
ثبت شرکت سهامی خاص در ماکو
ثیت شرکت تعاونی در ماکو
ثبت موسسات غیرتجاری در ماکو
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در ماکو