توضیحی در خصوص شهر لنگرود 

لنگرود در استان گیلان شهری ساحلی با جاذبه های  گردشگری فراوان است . ساحل چمخاله در 8 کیلومتری این شهر همواره پذیرشگر تعداد زیادی از مسافران است. واژه لنگرود از ترکیب واژه لنگر به معنای وسیله ای برای آرامش و سکون یافتن و رود ساخته شده که به معنابی همان رود آرامش یافته است که از شهر عبور می کند. لنگرود به دلیل ساحلی بودن شغل اغلب مردمش ماهیگیری است و به همین دلیل صنایع شیلات و ثبت شرکت در لنگرود در  این زمینه در این شهر رونق بسیار دارد.

ثبت شرکت در لنگرود

جهت ثبت شرکت در لنگرود می توانید از موسسات ثبتی مانند ثبت شرکت ایلیا کمک بخواهید . در این صورت پس از اخذ مشاوره و فرایند تکمیل مدارک ثبت شرکت در لنگرود با ثبت سامانه و تعیین اسم شروع شده و سپس تایید و ثبت مدارک انجام می شود و پس از آن می توان برای سایر اقدامات بعد از ثبت یعنی اخذ دفاتر مالیاتی و ثبت نام روزنامه رسمی نیز اقدام نمود . جهت ثبت شرکت در لنگرود حضور حداقل دو شریک بالای 18 سال بدون سو سابقه کیفری لازم می باشد.

ثبت شرکت در لنگرود

 ثبت شرکت در لنگرود 

ثبت شرکت در لنگرود باتوجه به رونق کسب و کار در لنگرود حائز اهمیت می باشد . با ثبت شرکت در لنگرود میتوانید از مشاوره های تخصصی کار گروه ثبت ایلیا در لنگرود  بهره مند گردید .

 مراحل ثبت شرکت در لنگرود 

کلیه مراحل ثبت شرکت در لنگرود کاملا به صورت تخصصی توسط کار گروه ثبت شرکت در لنگرود موسسه ثبت ایلیا انجام می شود .

 مدارک لازم جهت ثبت شرکت در لنگرود 

کلیه مدارک لازم جهت شرکت در لنگرود شامل مدارک شناسایی و برخی مدارک که  توسط کار گروه ثبت شرکت در لنگرود موسسه ثبت ایلیا توضیح داده می شود لازم است .

 زمان و هزینه ثبت شرکت در لنگرود

با توجه به وضیعت سامانه اداره ی ثبت شرکتها لنگرود و همچنین آیتم های لازم در حوزه ی ثبت شرکتها در لنگرود زمان و هزینه ی امور ثبتی در لنگرود متغیر می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت شرکت در لنگرود با ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل فرمایید .

همراه مشاور ایلیا