• شرایط ثبت شرکت در لاهیجان

اشخاص برای استفاده از تجربیات و تخصص و سرمایه یکدیگر فعالیتهای مختلفی را در نظر میگیرند یکی از مهترین آنها ثبت شرکت می باشد. متعارفترین قالب ثبتی در لاهیجان ثیت شرکت با مسئولیت محدود ، سهامی خاص می باشد. باید بدانید این دو نوع تنها قالب ثبتی نمیباشد در قانون تجارت 8 قالب ثبتی نام برده شده است که متقاضیان میتوانند با توجه به فعالیتهای خود هریک از آنها را به ثبت برسانند.

مراحل ثبت شرکت در لاهیجان

یکی از اولین مراحل برای ثبت یک شرکت تجاری در لاهیجان مشخص کردن میزان سرمایه اولیه شرکت و موضوع فعالیت می باشد بعد از مشخص کردن این موارد موسسین شرکت می بایست 5 اسم منتخب خود را به ترتیب اولویت اعلام نمایند تا در صورتی این اسامی قبلا به ثبت نرسیده باشد مورد تایید کارشناس اداره ثبت شرکتها قرار بگیرد باید بدانید که اسم انتخابی شما می بایست از 3سیلاب با ریشه فارسی انتخاب شود در غیر این صورت منجر به رد اسامی می گردد. حال نوبت به ثبت سامانه ای میرسد میتوانید با مراجعه به سایت ثبت شرکتها مراحل ثبتی خود را انجام دهید توجه داشته باشید ثبت یک شرکت به صورت اینترنتی نیازمند تخصص و تجربه لازم در این زمینه می باشد.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در لاهیجان

با توجه به قالب ثبتی انتخابی خود مدارک متفاوتی نیز باید نهیه فرمایید اما اصلی ترین مدارک مورد نیاز ارائه مدارک شناسایی که شامل کپی برابر اصل کارت ملی و شناسنامه کلیه اعضاء هیئت مدیره و سهامداران می باشد. اخذ گواهی عدم سوء پیشینه نیز الزامی می باشد چنانچه موضوع فعالیت شما نیازمند به مجوز باشد می بایست مجوزهای لازم را از ارگانهای ذی ربط تهیه فرمایید کارشناسان متخصص مجتمع ثبتی ایلیا می تواند بهتری یاری رسان شما عزیزان در این زمینه باشد.

زمان و هزینه ثبت شرکت در لاهیجان

مدت زمان ثبت یک شرکت تجاری در لاهیجان تقریبا 25 الی 30 روز کاری می باشد شما میتوانید برای اطلاع از میزان هزینه های ثبت شرکت خود درلاهبجان با کارشناسان کاردان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

ثبت شرکتهای تجاری در لاهیجان

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در لاهیجان
ثبت شرکت سهامی خاص در لاهیجان
ثیت شرکت تعاونی در لاهیجان
ثبت موسسات غیرتجاری در لاهیجان
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در لاهیجان