توضیحی در خصوص  قیر و کارزین 

شهرستان قیر و کارزین با مرکزیت قیر در استان فارس واقع شده و از لحاظ کشاورزی شهری بسیار مهم به حساب می آید . این شهر دارای باغات بزرگ نخل و مرکبات است که سبب شده است که اقتصاد این شهر بر پایه کشاورزی باشد در همین راستا م ثبت شرکت در خصوص توزیع و تولید و بسته بندی یا صادرات و واردات محصولات کشاورزی ثبت شرکت در قیر و کارزین انجام می شود.

ثبت شرکت در قیر و کارزین

ثبت شرکت در قیر و کارزین

اداره ثبت شرکت های استان فارس مرجع ثبت شرکت در قیر و کارزین است  برای ثبت شرکت در قیر و کارزین باید به سایت این اداره مراجعه کرد و ضمن نام نویسی منتظر تایید اسم ماند. بعد از تایید اسم مدارکتان را شامل مدارک شناسایی و مدارک ثبتی ( اساسنامه ، صورتجلسه و ...) را باید در دونسخه پرینت کرده با امضای خود و شرکا به اداره ثبت شرکتها ارسال کنید تا آنها نیز تایید شوند و پس از تایید باید ضمن پرداخت حق الثبت مدارک ثبت شرکت را با امضا ذیل دفاتر اداره  ثبت شرکت در قیر و کارزین تحویل بگیرید.ثبت شرکت در قیر و کارزین باتوجه به رونق کسب و کار در قیر و کارزین حائز اهمیت می باشد . با ثبت شرکت در قیر و کارزین میتوانید از مشاوره های تخصصی کار گروه ثبت شرکت ایلیا در قیر و کارزین  بهره مند گردید .

 مراحل ثبت شرکت در قیر و کارزین 

کلیه مراحل ثبت شرکت در قیر و کارزین کاملا به صورت تخصصی توسط کار گروه ثبت شرکت در قیر و کارزین موسسه ثبت ایلیا انجام می شود .

 مدارک لازم جهت ثبت شرکت در قیر و کارزین 

کلیه مدارک لازم جهت شرکت در قیر و کارزین شامل مدارک شناسایی و برخی مدارک که  توسط کار گروه ثبت شرکت در قیر و کارزین موسسه ثبت ایلیا توضیح داده می شود لازم است .

 زمان و هزینه ثبت شرکت در قیر و کارزین

با توجه به وضیعت سامانه اداره ی ثبت شرکتها قیر و کارزین و همچنین آیتم های لازم در حوزه ی ثبت شرکتها در قیر و کارزین زمان و هزینه ی امور ثبتی در قیر و کارزین متغیر می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت شرکت در قیر و کارزین با ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل فرمایید .

همراه مشاور ایلیا