• شرایطثبت شرکت در قشم

اشخاص حقیقی جهت قانونی کردن فعالیت های خود و همچنین تبادل تجربیات و تخصص با دیگر واحدهای کسب و کار اقدام به ثبت شرکت می نمایند ، در واقع ثبت شرکت به آنها اجازه می دهد کسب و کار اقتصادی خود را به صورت اصولی و طبق قانون پیش ببرند و همچنین فعالیت های گسترده تری انجام دهند . شرکت هایی که قابلیت به ثبت رسیدن دارند شامل 7 نوع می باشند که افراد با توجه به نوع فعالیت هاشان و تصمیم گیری که جهت اینده فعالیتشان دارند انتخاب می نمایند . لازم به ذکر است که در انتخاب نوع شرکت بایستی دقت بسیار زیادی نمود زیرا طبق قانون بعد از به ثبت رساندن یک نوع از شرکت ها به هیچ عنوان نمیتوان نوع شرکت را تغییر داد . جهت دریافت اطلاعات جامع و کامل در این زمینه و استفاده از مشاوره کاملا رایگان در تمام زمینه های ثبتی می توانید با کارشناسان مجتمع ثبت ایلیا تماس حاصل نمایید .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در قشم

بعد از مرحله مشاوره تخصصی و انتخاب نوع شرکت ، لازم است مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت به مشاوران تحویل داده شود .این مدارک شامل مدارک هویتی (کارت ملی و شناسنامه ) تمام اعضای شرکت (اعم از سهامداران و بازرسان ) می باشد . همچنین یک قطعه عکس 3*4 از تمامی اعضا و نیز گواهی عدم سوء پیشینه از همه می باشد . لازم به ذکر است که برای برخی از موضوعات فعالیت نیاز به اخذ مجوز برای به ثبت رساندن می باشد به همین دلیل مجوز از سازمان و یا اتحادیه مربوطه نیز جزء مدارکی می باشد که در ابتدای کار بایستی تحویل داده شود .

زمان و هزینه ثبت شرکت در قشم

در ارتباط با زمان و هزینه ثبت بایستی بیان کرد این موضوع به شرایط کلی شرکت بستگی دارد و در شهرهای مختلف ، متفاوت می باشد بستگی به شرایط کلی شرکت و همچنین اداره مربوطه دارد اینکه تعداد اعضا چند نفر باشند سرمایه اولیه معین چه میزان باشد و همچنین گستردگی موضوع فعالیت تا چه حد باشد . ولی به طور کلی زمان ثبت شرکت حدود 30 روز کاری به طول می انجامد . در ارتباط با زمان و هزینه می توانید با برقراری تماس و استفاده از مشاوره کارشناسان مجتمع ایلیا اطلاعات جامع تری کسب نمایید .

ثبت شرکتهای تجاری در قشم

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در قشم
ثبت شرکت سهامی خاص در قشم
ثیت شرکت تعاونی در قشم
ثبت موسسات غیرتجاری در قشم
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در قشم