لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ثبت شرکت در فیروزآباد


توضبحات تکمیلی در خصوص مراحل ثبت شرکت درفیروزآباد

ثبت شرکت در هر حوزه ثبتی شرایط مختص به آن حوزه را میطلبد اما آنچه که مسلم است شرایط اولیه ثبت شرکت است که در وهله اول باید با آن آشنایی کافی داشته باشید.انجام پاره ای از فعالیت ها چه در حوزه تولید و چه در حوزه بازرگانی و تجارت نیازمند یک تیم و یا گروه است که بتوانند با هم فکری و تلاش و ارائه ایده های کارساز هم در صدد ارتقاع کیفی و کمی خود و هم در راستای پیشرفت چرخ صنعت و کسب و کار کشور گام بردارند چنانچه هدف شما از این دست اهداف باشد میتوانید این گروه و یا تیم را در قالب ثبت یک شرکت حقوقی به ثبت برسانید و با قدرت بیشتر به سمت اهداف خود گام بردارید. در فیروزآّباد به دلیل فاز شهری و صنعتی در بین گزینه های مکان ثبت شما میتواند گزینه مناسب تری باشد.وجود کارخانه های بزرگ صنعتی و تولیدی در این شهرک صنعتی امکان پیشرفت سایر شرکتها و هم جواری این شهر با شهرهای بزرگ در کل شرایط خوب و مناسبی را برای راه اندازی کسب و کار فراهم کرده است.اگر شرایط ثبت شرکت با توجه به آنچه در مطالب بالا گفته شد مشابه شرایط ثبتی شما و دلخواهتان است به شما ثبت شرکت در این حوزه را پیشنهاد میدهیم.

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در فیروزآباد

مدارک اولیه برای ثبت شرکت مدارک تمامی شرکا و یا سهامداران (شناسنامه و کارت ملی و جواز در صورت نیاز و مدرک تحصیلی درصورت نیاز )

زمان و هزینه ثبت شرکت در فیروزآباد

زمان ثبت شرکت در این حوزه ثبتی از زمان تکمیل مدارک 25الی 30روز کاری میباشد و هزینه های ثبت نیز با توجه به سرمایه شرکت شما متفاوت است که در زمان مشاوره حضوری توسط کارشناسان ومشاورین مجتمع ثبتی ایلیا محاسبه و به اطلاع شما خواهد رسید.

ثبت شرکتهای تجاری در فیروزآباد

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در فیروزآباد

ثبت شرکت سهامی خاص در فیروزآباد

ثبت شرکت تعاونی در فیروزآباد

ثبت صورتجلسه تغییرات در فیروزآباد

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت در اردستان

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمان تخصصی در زمینه ثبت شرکت آماده ارائه خدمات تخصصی و مشاوره ای به شما متقاضیان محترم در اردستان در این زمینه می باشد.

استعلام ثبت شرکت

استعلام ثبت شرکت - در حال حاضر تنها منبع قابل استناد برای همه اشخاص ، ارگانها ، و سازمانهای دولتی و خصوصی سامانه استعلام اشخاص حقوقی کشور است و تنها شرکتها

مدت زمان مدیریت اعضای هیئت مدیره در شرکتها

مدت زمان مدیریت اعضای هیئت مدیره در شرکتها ماده 136در صورت انقضاء مدت ماموریت مدیران تا انتخاب مدیران جدید، مدیران سابق کماکان مسئول امور شرکت خواهند بود.

ثبت شرکت خدماتی

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت های خدماتی با کارشناسان متخصص و مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در تماس بوده و از مشاوره های رایگان آنها بهره مند شوید .

استعلام نام شرکت - استعلام رایگان نام شرکت

استعلام رایگان نام شرکت - روش های استعلام نام شرکت به پایگاه های اطلاعاتی شناسه ملی اشخاص حقوقی کشور به نشانی http://www.ilenc.ir مراجعه کنید.این سامانه زیر نظر .

مراحل تشکیل و تاسیس ثبت شرکت

مراحل ثبت شرکت رو بلدی - مراحل تشکیل و تاسیس ثبت شرکت - تمامی مراحل مدارک، زمان و هزینه ثبت شرکتها در این مقاله ازابتدا تا انتها به طور کامل مطالعه نمایید.

تعرفه قیمت و هزینه ثبت شرکت ها

تعرفه و هزینه ثبت شرکت و صورتجلسه تغییرات شرکتها و دیگر خدمات ثبتی. در این مقاله سعی بر آن داشته ایم تا بررسی فاکتورهای تاثیر گذار در هزینه ثبت شرکت بپردازیم.

سایت روزنامه رسمی شرکت

مشاورین متخصص ثبت شرکت و ثبت برند ایلیا آماده اند تا تمامی اطلاعات لازم را در زمینه سامانه ثبت روزنامه رسمی شرکت به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان بگذارند .

مبانی حقوقی ثبت شرکت ها

توضیحات تکمیلی در خصوص مبانی حقوقی ثبت شرکت ها - هر چند قوانین ثبتی در ایران جزء قوانین اولیه می باشد و قدمت آن از سایر قوانین از جمله قانون مدنی بیشتر است

ثبت شرکت تضامنی فوری و سریع

ثبت شرکت تضامنی فوری و سریع - ثبت شرکت تضامنی که با نامی معین بین دو یا چند نفر شکل می گیرد.مسئولیت در این نوع شرکتها بصورت تضامنی می باشد.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟