لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ثبت شرکت در فیروزآباد


توضبحات تکمیلی در خصوص مراحل ثبت شرکت درفیروزآباد

ثبت شرکت در هر حوزه ثبتی شرایط مختص به آن حوزه را میطلبد اما آنچه که مسلم است شرایط اولیه ثبت شرکت است که در وهله اول باید با آن آشنایی کافی داشته باشید.انجام پاره ای از فعالیت ها چه در حوزه تولید و چه در حوزه بازرگانی و تجارت نیازمند یک تیم و یا گروه است که بتوانند با هم فکری و تلاش و ارائه ایده های کارساز هم در صدد ارتقاع کیفی و کمی خود و هم در راستای پیشرفت چرخ صنعت و کسب و کار کشور گام بردارند چنانچه هدف شما از این دست اهداف باشد میتوانید این گروه و یا تیم را در قالب ثبت یک شرکت حقوقی به ثبت برسانید و با قدرت بیشتر به سمت اهداف خود گام بردارید. در فیروزآّباد به دلیل فاز شهری و صنعتی در بین گزینه های مکان ثبت شما میتواند گزینه مناسب تری باشد.وجود کارخانه های بزرگ صنعتی و تولیدی در این شهرک صنعتی امکان پیشرفت سایر شرکتها و هم جواری این شهر با شهرهای بزرگ در کل شرایط خوب و مناسبی را برای راه اندازی کسب و کار فراهم کرده است.اگر شرایط ثبت شرکت با توجه به آنچه در مطالب بالا گفته شد مشابه شرایط ثبتی شما و دلخواهتان است به شما ثبت شرکت در این حوزه را پیشنهاد میدهیم.

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در فیروزآباد

مدارک اولیه برای ثبت شرکت مدارک تمامی شرکا و یا سهامداران (شناسنامه و کارت ملی و جواز در صورت نیاز و مدرک تحصیلی درصورت نیاز )

زمان و هزینه ثبت شرکت در فیروزآباد

زمان ثبت شرکت در این حوزه ثبتی از زمان تکمیل مدارک 25الی 30روز کاری میباشد و هزینه های ثبت نیز با توجه به سرمایه شرکت شما متفاوت است که در زمان مشاوره حضوری توسط کارشناسان  ومشاورین مجتمع ثبتی ایلیا محاسبه و به اطلاع شما خواهد رسید.

ثبت شرکتهای تجاری در فیروزآباد

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در فیروزآباد

ثبت شرکت سهامی خاص در فیروزآباد

ثبت شرکت تعاونی در فیروزآباد

ثبت صورتجلسه تغییرات در فیروزآباد

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

آدرس اداره ثبت شرکت های قزوین

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت در قزوین با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیاتماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

ثبت شرکت در مشهد

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی در زینه ثبت شرکت و ثبت برند آماده ارائه خدمات ثبتی و مشاوره ای به شما متقاضیان ثبت شرکت در مشهد می باشد .

ثبت شرکت در ارومیه

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند آماده ارائه خدمات به متقاضیان ثبت شرکت در ارومیه می باشد.

آدرس اداره ثبت شرکت های سمنان

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت در سمنان با دپارتمان تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید .

آدرس اداره ثبت شرکت های یزد

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود در خصوص ثبت شرکت در یزد با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید و ازمشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

ثبت شرکت در سمنان

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا یودن 18 سال سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت توسط کارشناسان مجرب آماده ارائه خدمات تخصصی به شما متقاضیان محترم در این زمینه می باشد

ثبت شرکت در شهریار

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی در زمینه ثبت شرکت و تنظیم صورتجلسه های تخصصی آماده ارائه خدمات به شما متقاضیان ثبت شرکت در شهریار می باشد.

ثبت شرکت در چابهار

کلیه مدارک لازم جهت شرکت در چابهار شامل مدارک شناسایی و برخی مدارک که توسط کار گروه ثبت شرکت در چابهار موسسه ثبت ایلیا توضیح داده می شود لازم است .

ثبت شرکت در اراک

ثبت شرکت در اراک مانند سایر شهرها توسط ثبت شرکت ایلیا برای شما به انجام می رسد البته برای این کار به شکل غیر حضوری در خدمت شما عزیزان می باشیم جهت کسب اطلاعات کامل تر بر مقاله زیر مرور اجمالی داشته باشید و یا با کارشناسان ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید .

آدرس اداره ثبت شرکت های زنجان

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت در زنجان با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیاتماس حاصل نماییدو از مشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟