لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ثبت شرکت در شيراز


توضیحات تکمیلی در خصوص چگونگی ثبت شرکت در شیراز

جهت استفاده از تخصص دیگران و همچنین تبادل اطلاعات و انجام امور بازرگانی ، اشخاص حقیقی می توانند شرکت به ثبت برسانند و از این راه تبادل کسب و کار نمایند ، اشخاص حقیقی می توانند برای قانونی کردن کسب و کار اقتصادی خود شرکت به ثبت برسانند و از این طریق با دیگر بنگاه های اقتصادی تبادل داشته باشند ، اشخاص بر اسای موضوع فعالیت هاشان می توانند نوع شرکت مورد نظر خود را انتخاب نموده و ثبت را انجام دهند . انواع شرکت ها بر اساس موضوع فعالیت هاشان به 7 نوع تقسیم می شوند ، لازم است در زمینه انتخاب نوع شرکت دقت بسیار یشود زیرا در آینده امکان تغییر نوع شرکت وجود ندارد ، در این زمینه بهتر است به اینده کاری شرکت نیز توجه شود .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در شیراز

بعد از مشاوره با کارشناسان و انتخاب نوع شرکت در قدم بعدی باید مدارک مورد نیاز جهت آغاز ثبت به کارشناسان تحویل داده شود ، این مدارک بسته به تعداد نفرات و همچنین موضوع فعالیت متفاوت می باشد ولی انچه که به طور کلی نیاز است مدارک هویتی ( تصویر کارت ملی و شناسنامه همه اعضا) همچنین در برخی موضوعات فعالیت نیاز به تصویر مدرک تحصیلی و یا مجوز از سازمان و یا اتحادیه مربوطه نیز می باشد ، همچنین نیاز به گواهی عدم سوء پیشنه نیز می باشد که با مراجعه به مراکز پلیس +10 قابل دریافت می باشد .

 زمان و هزینه ثبت شرکت در شیراز

زمان و هزینه ثبت شرکت به طور دقیق قابل پیش بینی نیست زیرا به چند آیتم متفاوت و متغییر بستگی دارد ، هزینه و زمان بستگی به مواردی چون تعداد نفرات اعضا ، میزان سرمایه ای که اعضا جهت ابتدای کار تعیین می کنند ، مخصوصا نوع و موضوع فعالیت که اهمییت بسیاری دارد ، در ارتباط با زمان نیز بیشتر بستگی به اداره ثبت مورد نظر و کارشناس مربوطه دارد .

ثبت شرکتهای تجاری در شیراز

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شیراز

ثبت شرکت سهامی خاص در شیراز

ثبت شرکت تعاونی در شیراز

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در شیراز

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

آدرس اداره ثبت شرکت های سنندج

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت درسنندج با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیاتماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

آدرس اداره ثبت شرکت های قم

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود در خصوص ثبت شرکت در قم با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید و ازمشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

آدرس اداره ثبت شرکت های شیراز

به منظور ثبت شرکت در شیراز آدرس اداره ثبت شرکت های شیراز لازم می باشد که چنانچه ثبت شرکت ایلیا این کار را برایتان به انجام برساند این آدرس را در اختیارشما می گذارد .

ثبت شرکت در اردبیل

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در اردبیل با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبتی ایلیا در اردبیل تماس حاصل نمایید و از مشاوره های رایگان برخوردار شوید.

آدرس اداره ثبت شرکت های گیلان

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود در خصوص ثبت شرکت درگیلان با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید و ازمشاوره تخصصی کارشناسان بهره مندگردید.

آدرس اداره ثبت شرکت های مشهد

ثبت شرکت ایلیا سالهاست که ثبت شرکت در مشهد را همانند سایر استان ها و شهرهای سراسر ایران به انجام می رساند برای این کار تنها کافی است که با ثبت ایلیا تماس بگیرید تا حتی به شکل غیرحضوری ثبت شرکت در مشهد ربرای شما انجام شود و آدرس اداره ثبت شرکت مشهد نیز در این روند در اختیار شما قرار بگیرد .

آدرس اداره ثبت شرکت های ایلام

اداره ثبت شرکت های ایلام ، مرجع ثبت شرکت در استان ایلام است آدرس این اداره به دلیل اسال و تحویل مدارک ثبت شرکت لازم می باشد که به همین دلیل توسط ثبت شرکت ایلیا این آدرس در اختیار شما قرار می گیرد به علاوه اگر نیاز به اطلاعات تکمیلی دارید می توانید با خواندن این مقاله اطلاعات خوبی به دست آورید.

آدرس اداره ثبت شرکت های سمنان

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت در سمنان با دپارتمان تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید .

آدرس اداره ثبت شرکت های زنجان

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت در زنجان با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیاتماس حاصل نماییدو از مشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

ثبت شرکت در کرمان

جهت کسب اطلاعات تکمیلی ثبت شرکت در کرمان با دپارتمان های مجتمع ثبتی ایلیا در کرمان تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان کارشناسان این مجتمع بهره مند گردید.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟