لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ثبت شرکت در شيراز


توضیحات تکمیلی در خصوص چگونگی ثبت شرکت در شیراز

جهت استفاده از تخصص دیگران و همچنین تبادل اطلاعات و انجام امور بازرگانی ، اشخاص حقیقی می توانند شرکت به ثبت برسانند و از این راه تبادل کسب و کار نمایند ، اشخاص حقیقی می توانند برای قانونی کردن کسب و کار اقتصادی خود شرکت به ثبت برسانند و از این طریق با دیگر بنگاه های اقتصادی تبادل داشته باشند ، اشخاص بر اسای موضوع فعالیت هاشان می توانند نوع شرکت مورد نظر خود را انتخاب نموده و ثبت را انجام دهند . انواع شرکت ها بر اساس موضوع فعالیت هاشان به 7 نوع تقسیم می شوند ، لازم است در زمینه انتخاب نوع شرکت دقت بسیار یشود زیرا در آینده امکان تغییر نوع شرکت وجود ندارد ، در این زمینه بهتر است به اینده کاری شرکت نیز توجه شود .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در شیراز

بعد از مشاوره با کارشناسان و انتخاب نوع شرکت در قدم بعدی باید مدارک مورد نیاز جهت آغاز ثبت به کارشناسان تحویل داده شود ، این مدارک بسته به تعداد نفرات و همچنین موضوع فعالیت متفاوت می باشد ولی انچه که به طور کلی نیاز است مدارک هویتی ( تصویر کارت ملی و شناسنامه همه اعضا) همچنین در برخی موضوعات فعالیت نیاز به تصویر مدرک تحصیلی و یا مجوز از سازمان و یا اتحادیه مربوطه نیز می باشد ، همچنین نیاز به گواهی عدم سوء پیشنه نیز می باشد که با مراجعه به مراکز پلیس +10 قابل دریافت می باشد .

زمان و هزینه ثبت شرکت در شیراز

زمان و هزینه ثبت شرکت به طور دقیق قابل پیش بینی نیست زیرا به چند آیتم متفاوت و متغییر بستگی دارد ، هزینه و زمان بستگی به مواردی چون تعداد نفرات اعضا ، میزان سرمایه ای که اعضا جهت ابتدای کار تعیین می کنند ، مخصوصا نوع و موضوع فعالیت که اهمییت بسیاری دارد ، در ارتباط با زمان نیز بیشتر بستگی به اداره ثبت مورد نظر و کارشناس مربوطه دارد .

ثبت شرکتهای تجاری در شیراز

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شیراز

ثبت شرکت سهامی خاص در شیراز

ثبت شرکت تعاونی در شیراز

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در شیراز

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت مهر شرکت

ثبت مهر شرکت در کرج توسط ثبت ایلیا - مهر هر شرکت به مثابه امضا و اعتبار و آبروی شرکت است و ممکن است با تقلید از آن هویت و اعتبار یک شرکت به خطر بیفتد و نشان آن به نوعی جعل شود که به همین دلیل ثبت شرکت ایلیا به دلیل جلوگیری از این موضوع مهر شرکت شما را به شکل مالکیت معنوی به ثبت می رساند.

بهترین ثبت شرکت

بهترین ثبت شرکت لزوما" ارزانترین ثبت شرکت نیست . بهترین ثبت شرکت موسسه ثبت شرکتی است که مانند ثبت شرکت ایلیا از قدمت و سابقه کافی برخوردار باشد و با کادری مجرب علاوه بر اینکه همه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد ، صفر تا صد کار را نیز در اسرع وقت به انجام رساند.

استعلام رایگان شرکت

استعلام رایگان شرکت - جهت راهنمایی استعلام شرکتها با کارشناسان مجتمع ایلیا در خصوص استعلام شرکتها همراه باشید.

تفاوت شرکت تجارتی با موسسات غیرتجاری

کارشناسان متخصص و مجرب ثبت شرکت ایلیا با دانش به روز تفاوت شرکت تجارتی با موسسات غیرتجاری را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

استعلام ثبت شرکت

استعلام ثبت شرکت - در حال حاضر تنها منبع قابل استناد برای همه اشخاص ، ارگانها ، و سازمانهای دولتی و خصوصی سامانه استعلام اشخاص حقوقی کشور است و تنها شرکتها

اقدامات پس از ثبت شرکت فوری و سریع

کلیه اقدامات پس از ثبت شرکت به صورت کلی شامل ثبت برند،تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی و همچنین موارد کلی مثل تشکیل پرونده تامین اجتماعی می باشد.

انتخاب اعضای هیئت مدیره شرکت

انتخاب اعضای حقوقی هیات مدیره - با بیان مقررات مذکور در مراتب فوق، اشخاص حقوقی را می توان به مدیریت شرکت انتخاب نمود. در این صورت شخص حقوقی، همان مسئولیت..

آگهی تاسیس شركت

آگهی تاسیس شركت پس از اتمام فرایند ثبت شرکت لازم است که در روزنامه رسمی کشور چاپ شود و بدین منظور صدور پیش آگهی توسط اداره ثبت نیاز است.

ثبت شرکت به زبان ساده

ثبت شرکت فرایندی است که پیچیدگی چندانی ندارد اما ظرائفی دارد که با عدم اطلاع از آنها ممکن است در روند ثبت شرکت با مشکل برخورد کنید ، در این مقاله ثبت ایلیا ثبت شرکت را به زبان ساده جهت کمک هرچه بیشتر به شما شرح می دهد.

مراحل ثبت شرکت های تجاری

مراحل ثبت شرکت های تجاری «کلیه شرکت های ایرانی مذکور در قانون تجارت، (سهامی، ضمانتی، مختلط، تعاونی) که در تاریخ اجرا این قانون موجود و مطابق مقررات قانون تجارت راجع به ثبت و تطبیق تشکیلات خود یا قانون مزبور عمل نکرده اند باید تا آخر شهریور ماه 1310 تشکیلات خود را با مقررات قانون تجارت تطبیق

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟