لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ثبت شرکت در شهرضا


توضیحات تکمیلی در خصوص مراحل ثبت شرکت در شهررضا

شرکت در قالبهای متعددی از جمله شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت سهامی خاص ، شرکتهای تعاونی و.... به ثبت می رسند. که یکی از انواع ثبت شرکت، ثبت شرکت سهامی خاص است که مراحل و شرایط خاص خود را دارد.اولین شرط برای این نوع ثبت این است که حداقل 3 نفر به عنوان سهامدار و عضو هیئت مدیره معرفی میشود که یک نفر مدیرعامل یک نفر رئیس و یک نفر نایب رئیس هیئت مدیره هستند که احتیاج به کپی کارت ملی و کپی شناسنامه ی این اشخاص است علاوه بر این باید 2 نفر هم بازرس معرفی شود یکی به عنوان بازرس اصلی و یکی به عنوان بازرس علی البدل که این دو نفر بازرس نباید نسبت فامیلی با اعضای هیئت مدیره داشته باشند و این 5 نفر عضو و بازرس باید حتما گواهی عدم سوء پیشینه را قبل از ثبت شرکت دریافت کرده باشند.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در شهررضا

سرمایه در شرکت سهامی خاص به صورت سهام می باشد که این سهام می تواند که اغلب این سهام به صورت بانام عادی می باشد و میزان سرمایه ی هر شخص به صورت در صدی از سهام کل شرکت محاسبه می شود برای ثبت شرکت باید 5 اسم پیشنهاد بدهند که هر کدام از این اسامی حداقل 3 سیلاب داشته باشد و سیلابها از اسامی خاص باشند و در لغت نامه دهخدا دارای مستند معنایی باشند که پس از ثبت نام یکی از این اسامی در سامانه تایید می شود.در مرحله بعدی باید موضوع فعالیت خود را مشخص کنند در صورتی که موضوع فعالیت احتیاج به مجوز داشته باشد باید قبل از ثبت شرکت مجوز مربوطه را از ارگان مرتبط دریافت کرده باشند.در شرکت های سهامی خاص باید 35 درصد سرمایه واریز به حسابی که به نام شرکت در شرف تاسیس است واریز شود و 65 درصد باقی مانده در تعهد سهامداران می باشد.

زمان و هزینه ثبت شرکت در شهررضا

مدت زمان لازم برای ثبت در حوزه های ثبتی مختلف متفاوت است مدت زمان ثبت شرکت در کرج 25 الی 30 روز کاری می باشد.

شما متقاضیان محترم ثبت شرکت در شهررضا میتوانید جهت کسب اطلاعات تکمیلی با کارشناسان مجرب و متخصص مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید و از تجربیات مشاورین ما بهره مند گردید.

ثبت شرکتهای تجاری در شهررضا

ثبت شرکت بامسئولیت محدود در شهررضا

ثبت شرکت سهامی خاص در شهررضا

ثبت شرکت تعاونی در شهررضا

ثبت صورتجلسه تغییرات در شهررضا

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

آگهی تاسیس شركت

آگهی تاسیس شركت پس از اتمام فرایند ثبت شرکت لازم است که در روزنامه رسمی کشور چاپ شود و بدین منظور صدور پیش آگهی توسط اداره ثبت نیاز است.

ثبت شرکت دانش بنیان فوری و سریع

ثبت شرکت دانش بنیان سریع -بی شک نخستین گام که می تواند یاری رسان خوبی برای پیشبرد اهدافتان جهت ثبت شرکت سریع دانش بنیان باشد موسسه حقوقی بین الملل ایلیاست.

راهنمای گام به گام ثبت انواع شرکت ها

شرکت های تجارتی برای امور بازرگانی، خدماتی، تولیدی، و پیمانکاری تشکیل می شوند و شرکت اجتماع حقوق شرکاء است به قصد منفعت

بهترین ثبت شرکت

بهترین ثبت شرکت لزوما" ارزانترین ثبت شرکت نیست . بهترین ثبت شرکت موسسه ثبت شرکتی است که مانند ثبت شرکت ایلیا از قدمت و سابقه کافی برخوردار باشد و با کادری مجرب علاوه بر اینکه همه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد ، صفر تا صد کار را نیز در اسرع وقت به انجام رساند.

ثبت مهر شرکت

ثبت مهر شرکت در کرج توسط ثبت ایلیا - مهر هر شرکت به مثابه امضا و اعتبار و آبروی شرکت است و ممکن است با تقلید از آن هویت و اعتبار یک شرکت به خطر بیفتد و نشان آن به نوعی جعل شود که به همین دلیل ثبت شرکت ایلیا به دلیل جلوگیری از این موضوع مهر شرکت شما را به شکل مالکیت معنوی به ثبت می رساند.

مبانی حقوقی ثبت شرکت ها

توضیحات تکمیلی در خصوص مبانی حقوقی ثبت شرکت ها - هر چند قوانین ثبتی در ایران جزء قوانین اولیه می باشد و قدمت آن از سایر قوانین از جمله قانون مدنی بیشتر است

اقدامات پس از ثبت شرکت فوری و سریع

کلیه اقدامات پس از ثبت شرکت به صورت کلی شامل ثبت برند،تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی و همچنین موارد کلی مثل تشکیل پرونده تامین اجتماعی می باشد.

نمونه موضوع فعالیت شرکت

نمونه موضوع فعالیت انواع شرکتهای سهامی خاص و بامسئولیت محدود - موضوعات شرکت هایی که نیاز به اخذ مجوز فعالیت دارند یا ندارند با نمونه موضوع فعالیت شرکت ها

پلمپ دفاتر مالیاتی از اداره ثبت شرکتها

پلمپ دفاتر مالیاتی شرکت - اداره ثبت شرکتها پلمپ دفاتر - مدارک و مراحل لازم برای اخذپلمپ دفاتر قانونی شرکتها در سال 1396 و ۱۳۹۷ و مراحل ثبت نام در سامانه .

آدرس و تلفن اداره ثبت شرکتها

آدرس و تلفن اداره ثبت شرکتها - ادرس اداره ثبت شرکتهای کلیه مراکز ثبتی کشور در اداره مطلب نمایان است . در صورت نیاز به ادرس و تلفن ادراه ثبت شرکتهای هر استان بعد از تاریخچه تشکیل این ادراه به موضوع فوق پرداخته شده است. تهران خیابان میرداماد تقاطع مدرس پ275 تلفن : 75396 021 * 19 - 22268917 -021

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟