لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ثبت شرکت در سراب


سراب از شهرهای استان آذربایجان شرقی است و پیشینه ای 8000 ساله دارد. ثبت شرکت ایلیا ثبت شرکت در سراب و ثبت شرکت در تبریز  را به انجام می رساند و سایر خدمات مثل ثبت برند و تغییرات شرکت ها را نیز مانند ثبت شرکت در همه نقاط ایران ارائه می کند.

ثبت شرکت در سراب

شرایط ثبت شرکت در سراب

به منظور ثبت شرکت در سراب باید حداقل یک شریک داشته باشید و نیز مکانی برای  ثبت شرکت در نظر بگیرید . به علاوه نیازبه اعلام یک میزان سرمایه اولیه برای ثبت شرکت دارید که حداقل یک میلیون ریال است و البته در شرکت های مختلف این میزانمتفاوت است و در برخی شرکت ها  بخشی از سرمایه اولیه نیاز به واریز دارد. به علاوه لازم است که پیش از اقدام برای ثبت شرکت در بناب نسبت به انتخاب نوع شرکت بر اساس فعالیت خود تصمیم بگیرید و نیز سهم شراکت موسسین وسمت ها و حق امضا را نیزمعین نمایید.

ثبت شرکت در سراب و نیز ثبت شرکت در آذربایجان شرقی توجه به رونق کسب و کار در سراب حائز اهمیت می باشد . با ثبت شرکت در سراب میتوانید از مشاوره های تخصصی کارشناسان ایلیا ثبت شرکت  بهره مند گردید .

 مدارک لازم جهت ثبت شرکت در سراب 

کلیه مدارک لازم جهت شرکت در سراب شامل مدارک شناسایی و نیز اوراق ثبت شرکت و عدم سوپیشینه می باشد.

 زمان و هزینه ثبت شرکت در سراب

با توجه به وضیعت سامانه اداره ی ثبت شرکتها سراب و همچنین آیتم های لازم در حوزه ی ثبت شرکتها در سراب زمان و هزینه ی امور ثبتی در سراب متغیر می باشد برای اطلاع از تعرفه ثبت شرکتشما می توانید به این صفحه مراجعه نمایید : تعرفه قیمت و هزینه ثبت شرکت

تماس با ما

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت شرکت در سراب  و ثبت شرکت در آذربایجان شرقی می توانید با موسسه ثبتی ایلیا  تماس حاصل فرمایید .

همراه مشاور ایلیا

انواع ثبت شرکت های تخصصی و تجاری در واحد ثبتی سراب

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

ثبت شرکت سهامی خاص

ثبت شرکت تضامنی

ثبت شرکت تعاونی

ثبت شرکت سهامی عام

ثبت شرکت تولیدی

بت شرکت ساختمانی

ثبت شرکت پیمانکاری

ثبت شرکت خدماتی

ثبت شرکت بازرگانی

ثبت شرکت صنعتی

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

آدرس اداره ثبت شرکت های سنندج

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت درسنندج با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیاتماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

آدرس اداره ثبت شرکت های خراسان رضوی

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خوددرخصوص ثبت شرکت در خراسان رضوی با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیاتماس حاصل نماییدوازمشاوره تخصصی کارشناسان بهره مندگردید.

ثبت شرکت در ساري

جهت ثبت شرکت در ساري با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبتی ایلیا در ساري تماس حاصل نمایید و از اطلاعات تخصصی کارشناسان مجرب مجتمع ثبتی ایلیا بهره مند گردید .

آدرس اداره ثبت شرکت های کرمان

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت در کرمان با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیاتماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

آدرس اداره ثبت شرکت های بندر عباس

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت در بندرعباس با دپارتمان تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

ثبت شرکت در مشهد

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی در زینه ثبت شرکت و ثبت برند آماده ارائه خدمات ثبتی و مشاوره ای به شما متقاضیان ثبت شرکت در مشهد می باشد .

آدرس اداره ثبت شرکت های مشهد

ثبت شرکت ایلیا سالهاست که ثبت شرکت در مشهد را همانند سایر استان ها و شهرهای سراسر ایران به انجام می رساند برای این کار تنها کافی است که با ثبت ایلیا تماس بگیرید تا حتی به شکل غیرحضوری ثبت شرکت در مشهد ربرای شما انجام شود و آدرس اداره ثبت شرکت مشهد نیز در این روند در اختیار شما قرار بگیرد .

ثبت شرکت در اهواز

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن 18 سال سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی به شما متقاضیان محترم در زمینه ثبت شرکت دراهواز می باشد

ثبت شرکت در بندر عباس

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در بندر عباس با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبتی ایلیا در بندر عباس تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان بهره مند گردید

آدرس اداره ثبت شرکت های اهواز

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت در اهواز با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبتی ایلیا تماس حاصل نمایید و ازمشاوره رایگان کارشناسان بهره مند گردید.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟