لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت شرکت در سراب


سراب از شهرهای استان آذربایجان شرقی است و پیشینه ای 8000 ساله دارد. ثبت شرکت ایلیا ثبت شرکت در سراب و ثبت شرکت در تبریز را به انجام می رساند و سایر خدمات مثل ثبت برند و تغییرات شرکت ها را نیز مانند ثبت شرکت در همه نقاط ایران ارائه می کند.

ثبت شرکت در سراب

شرایط ثبت شرکت در سراب

به منظور ثبت شرکت در سراب باید حداقل یک شریک داشته باشید و نیز مکانی برای ثبت شرکت در نظر بگیرید . به علاوه نیازبه اعلام یک میزان سرمایه اولیه برای ثبت شرکت دارید که حداقل یک میلیون ریال است و البته در شرکت های مختلف این میزانمتفاوت است و در برخی شرکت ها بخشی از سرمایه اولیه نیاز به واریز دارد. به علاوه لازم است که پیش از اقدام برای ثبت شرکت در بناب نسبت به انتخاب نوع شرکت بر اساس فعالیت خود تصمیم بگیرید و نیز سهم شراکت موسسین وسمت ها و حق امضا را نیزمعین نمایید.

ثبت شرکت در سراب و نیز ثبت شرکت در آذربایجان شرقی توجه به رونق کسب و کار در سراب حائز اهمیت می باشد . با ثبت شرکت در سراب میتوانید از مشاوره های تخصصی کارشناسان ایلیا ثبت شرکت بهره مند گردید .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در سراب

کلیه مدارک لازم جهت شرکت در سراب شامل مدارک شناسایی و نیز اوراق ثبت شرکت و عدم سوپیشینه می باشد.

زمان و هزینه ثبت شرکت در سراب

با توجه به وضیعت سامانه اداره ی ثبت شرکتها سراب و همچنین آیتم های لازم در حوزه ی ثبت شرکتها در سراب زمان و هزینه ی امور ثبتی در سراب متغیر می باشد برای اطلاع از تعرفه ثبت شرکتشما می توانید به این صفحه مراجعه نمایید : تعرفه قیمت و هزینه ثبت شرکت

تماس با ما

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت شرکت در سراب و ثبت شرکت در آذربایجان شرقی می توانید با موسسه ثبتی ایلیا تماس حاصل فرمایید .

همراه مشاور ایلیا

انواع ثبت شرکت های تخصصی و تجاری در واحد ثبتی سراب

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

ثبت شرکت سهامی خاص

ثبت شرکت تضامنی

ثبت شرکت تعاونی

ثبت شرکت سهامی عام

ثبت شرکت تولیدی

بت شرکت ساختمانی

ثبت شرکت پیمانکاری

ثبت شرکت خدماتی

ثبت شرکت بازرگانی

ثبت شرکت صنعتی

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

استعلام رایگان شرکت

استعلام رایگان شرکت - جهت راهنمایی استعلام شرکتها با کارشناسان مجتمع ایلیا در خصوص استعلام شرکتها همراه باشید.

تفاوت شرکت تجارتی با موسسات غیرتجاری

کارشناسان متخصص و مجرب ثبت شرکت ایلیا با دانش به روز تفاوت شرکت تجارتی با موسسات غیرتجاری را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

آگهی تاسیس شركت

آگهی تاسیس شركت پس از اتمام فرایند ثبت شرکت لازم است که در روزنامه رسمی کشور چاپ شود و بدین منظور صدور پیش آگهی توسط اداره ثبت نیاز است.

راهنمای گام به گام ثبت انواع شرکت ها

شرکت های تجارتی برای امور بازرگانی، خدماتی، تولیدی، و پیمانکاری تشکیل می شوند و شرکت اجتماع حقوق شرکاء است به قصد منفعت

مراحل تشکیل و تاسیس ثبت شرکت

مراحل ثبت شرکت رو بلدی - مراحل تشکیل و تاسیس ثبت شرکت - تمامی مراحل مدارک، زمان و هزینه ثبت شرکتها در این مقاله ازابتدا تا انتها به طور کامل مطالعه نمایید.

سایت روزنامه رسمی شرکت

مشاورین متخصص ثبت شرکت و ثبت برند ایلیا آماده اند تا تمامی اطلاعات لازم را در زمینه سامانه ثبت روزنامه رسمی شرکت به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان بگذارند .

موضوع فعالیت شرکت

موضوع شرکت کارهای مربوط به شرکت را برای ما نمایان می سازد همانطور که شرکت ها باتوجه به موضوع خود باهمان موضوع به ثبت می رسند باید مطابق آن موضوع نیز کار های خود را انجام دهند .انتخاب موضوع شرکت از مباحث اولیه واصلی است که درهنگام تاسیس شرکت به اوج خود میرسد شرکت ها طبق موضوع خود ثبت می شوند...

انتخاب اعضای هیئت مدیره شرکت

انتخاب اعضای حقوقی هیات مدیره - با بیان مقررات مذکور در مراتب فوق، اشخاص حقوقی را می توان به مدیریت شرکت انتخاب نمود. در این صورت شخص حقوقی، همان مسئولیت..

اقدامات پس از ثبت شرکت فوری و سریع

کلیه اقدامات پس از ثبت شرکت به صورت کلی شامل ثبت برند،تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی و همچنین موارد کلی مثل تشکیل پرونده تامین اجتماعی می باشد.

آدرس و تلفن اداره ثبت شرکتها

آدرس و تلفن اداره ثبت شرکتها - ادرس اداره ثبت شرکتهای کلیه مراکز ثبتی کشور در اداره مطلب نمایان است . در صورت نیاز به ادرس و تلفن ادراه ثبت شرکتهای هر استان بعد از تاریخچه تشکیل این ادراه به موضوع فوق پرداخته شده است. تهران خیابان میرداماد تقاطع مدرس پ275 تلفن : 75396 021 * 19 - 22268917 -021

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟