شرایط ثبت شرکت در سبزوار

تمامی انواع شرکت ها  جهت پیدا کردن حالت رسمی و قانونی باید عملیات ثبت را انجام دهند این وظیفه در تهران به عهده اداره ثبت شرکتهاست و در شهرستان ها نیز به عهده اداره ثبت اسناد منطقه می باشد ، چنانچه در شهرستانی این اداره وجود نداشته باشد فرد باید یا شخصا اقدام به ثبت نماید و یا به عهده یکی از موسسات حقوقی قرار دهد .
جهت آغاز کار برای شرکت با مسئولیت محدود حداقل 2 نفر و  شرکت سهامی خاص حداقل 5 نفر لازم است تا ثبت شروع شود .

موکلین گرامی می توانند با برقراری تماس با موسسه های حقوقی ثبت شرکت و مشاوره با کارشناسان زبده  اطلاعات لازمه را در این جهت کسب کنند حتی می توانند از مشاوره آنلاین موسسات نیز بهره مند شوند ، بنابر این گام اول در ثبت شرکت برقراری تماس و دریافت اطلاعات است .

مراحل ثبت شرکت در سبزوار

1 ) انجام مشاوره تخصصی با توجه به نوع موضوع فعالیت مورد نظر متقاضی
2 ) تکمیل مدارک ثبت شرکت ( مدارک شناسایی و عکس فرد متقاضی همراه تنظیم مدارک اساسنامه اظهارنامه شرکتنامه گواهی عدم سوء پیشینه)
3 ) ثبت سامانه ای مدارک
4 ) تایید نام شرکت از سوی اداره ثبت اسناد
5 ) دریافت شماره پذیرش

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در سبزوار

1 ) اصل و کپی مدارک شناسایی شامل کارت ملی شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات کپی شود) 2 ) تمامی مدارک شرکت در صورتیکه خود شخص اقدام به تنظیم نموده باشد . 3 ) فرم اقرارنامه ای از مدیران که زمان ثبت تکمیل می شود 4 ) گواهی مبنی بر عدم سوء پیشینه شخص متقاضی .

مدت زمان و هزینه ثبت شرکت در سبزوار

این زمان را نمیتوان دقیق معین نمود زیرا با توجه به نوع فعالیت همچنین مکان فعالیت مشخص می شود ، اما به طور کلی حدود 30 روز کاری زمان نیاز است جهت ثبت شرکت . میزان هزینه ثبت شرکت مبلغ معینی ندارد و با توجه به نیازهای فرد متقاضی تعیین می شود ، ولی به طور کلی در تماس با مشاورین موسسات حقوقی که در ثبت شرکت دارای تجربه هستند می توان میزانی تقریبی هزینه را تخمین زد .

ثبت شرکتهای تجاری در سبزوار  

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سبزوار 
ثبت شرکت سهامی خاص در سبزوار 
ثیت شرکت تعاونی در سبزوار 
ثبت موسسات غیرتجاری در سبزوار 
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در سبزوار