لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت شرکت در سبزوار


شرایط ثبت شرکت در سبزوار

تمامی انواع شرکت ها جهت پیدا کردن حالت رسمی و قانونی باید عملیات ثبت را انجام دهند این وظیفه در تهران به عهده اداره ثبت شرکتهاست و در شهرستان ها نیز به عهده اداره ثبت اسناد منطقه می باشد ، چنانچه در شهرستانی این اداره وجود نداشته باشد فرد باید یا شخصا اقدام به ثبت نماید و یا به عهده یکی از موسسات حقوقی قرار دهد .
جهت آغاز کار برای شرکت با مسئولیت محدود حداقل 2 نفر و شرکت سهامی خاص حداقل 5 نفر لازم است تا ثبت شروع شود .

موکلین گرامی می توانند با برقراری تماس با موسسه های حقوقی ثبت شرکت و مشاوره با کارشناسان زبده اطلاعات لازمه را در این جهت کسب کنند حتی می توانند از مشاوره آنلاین موسسات نیز بهره مند شوند ، بنابر این گام اول در ثبت شرکت برقراری تماس و دریافت اطلاعات است .

مراحل ثبت شرکت در سبزوار

1 ) انجام مشاوره تخصصی با توجه به نوع موضوع فعالیت مورد نظر متقاضی
2 ) تکمیل مدارک ثبت شرکت ( مدارک شناسایی و عکس فرد متقاضی همراه تنظیم مدارک اساسنامه اظهارنامه شرکتنامه گواهی عدم سوء پیشینه)
3 ) ثبت سامانه ای مدارک
4 ) تایید نام شرکت از سوی اداره ثبت اسناد
5 ) دریافت شماره پذیرش

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در سبزوار

1 ) اصل و کپی مدارک شناسایی شامل کارت ملی شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات کپی شود) 2 ) تمامی مدارک شرکت در صورتیکه خود شخص اقدام به تنظیم نموده باشد . 3 ) فرم اقرارنامه ای از مدیران که زمان ثبت تکمیل می شود 4 ) گواهی مبنی بر عدم سوء پیشینه شخص متقاضی .

مدت زمان و هزینه ثبت شرکت در سبزوار

این زمان را نمیتوان دقیق معین نمود زیرا با توجه به نوع فعالیت همچنین مکان فعالیت مشخص می شود ، اما به طور کلی حدود 30 روز کاری زمان نیاز است جهت ثبت شرکت . میزان هزینه ثبت شرکت مبلغ معینی ندارد و با توجه به نیازهای فرد متقاضی تعیین می شود ، ولی به طور کلی در تماس با مشاورین موسسات حقوقی که در ثبت شرکت دارای تجربه هستند می توان میزانی تقریبی هزینه را تخمین زد .

ثبت شرکتهای تجاری در سبزوار

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سبزوار
ثبت شرکت سهامی خاص در سبزوار
ثیت شرکت تعاونی در سبزوار
ثبت موسسات غیرتجاری در سبزوار
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در سبزوار

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

مراحل تشکیل و تاسیس ثبت شرکت

مراحل ثبت شرکت رو بلدی - مراحل تشکیل و تاسیس ثبت شرکت - تمامی مراحل مدارک، زمان و هزینه ثبت شرکتها در این مقاله ازابتدا تا انتها به طور کامل مطالعه نمایید.

اقدامات مهم پس از ثبت شرکت

براساس قانون پس ازثبت شرکت اقدامات مهمی می بایست صورت بگیرد.جهت آشنایی با این اقدامات با مطالعه متن ذیل به تمامی سئوالات خود دست پیدا خواهید کرد(ثبت ایلیا)

سایت روزنامه رسمی شرکت

مشاورین متخصص ثبت شرکت و ثبت برند ایلیا آماده اند تا تمامی اطلاعات لازم را در زمینه سامانه ثبت روزنامه رسمی شرکت به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان بگذارند .

استعلام ثبت شرکت

استعلام ثبت شرکت - در حال حاضر تنها منبع قابل استناد برای همه اشخاص ، ارگانها ، و سازمانهای دولتی و خصوصی سامانه استعلام اشخاص حقوقی کشور است و تنها شرکتها

ثبت شرکت تضامنی فوری و سریع

ثبت شرکت تضامنی فوری و سریع - ثبت شرکت تضامنی که با نامی معین بین دو یا چند نفر شکل می گیرد.مسئولیت در این نوع شرکتها بصورت تضامنی می باشد.

ثبت شرکت دانش بنیان فوری و سریع

ثبت شرکت دانش بنیان سریع -بی شک نخستین گام که می تواند یاری رسان خوبی برای پیشبرد اهدافتان جهت ثبت شرکت سریع دانش بنیان باشد موسسه حقوقی بین الملل ایلیاست.

ثبت اسم تک سیلابی شرکت

توضیح در خصوص ثبت اسم تک سیلابی -ثبت ایلیا برای صاحبان کسب و کار که علاقه مند به ثبت اسم تک سیلابه شرکت هستند راهکار خوبی را در نظر گرفته است-با ما تماس .

انتخاب اعضای هیئت مدیره شرکت

انتخاب اعضای حقوقی هیات مدیره - با بیان مقررات مذکور در مراتب فوق، اشخاص حقوقی را می توان به مدیریت شرکت انتخاب نمود. در این صورت شخص حقوقی، همان مسئولیت..

اقدامات لازم پس از ثبت شرکت

اقدامات لازم پس از ثبت شرکت عبارتند از امور مالیاتی مانند تشکیل پرونده مالیاتی ، کد اقتصادی و اخذ دفاتر پلمپ که انجام همه آنها پس از دو ماه بعد از ثبت شرکت الزامی می باشد ثبت ایلیا کلیه این موارد را برای شما به انجام می رسد.

تفاوت شرکت تجارتی با موسسات غیرتجاری

کارشناسان متخصص و مجرب ثبت شرکت ایلیا با دانش به روز تفاوت شرکت تجارتی با موسسات غیرتجاری را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟