• شرایط ثبت شرکت در زابل

نخستین گام برای ثبت شرکت انتخاب صحیح موضوع فعالیت می باشد که از این طریق میتوانید قالب ثبتی خود را به درستی انتخاب نمایید قالب های ثبتی عبارتند از : مسئولیت محدود ،سهامی عام، سهامی خاص، مختلط سهامی،تضامنی، تعاونی و نسبی. که متداولترین آنها ثبت شرکت با مسئولیت محدود و سهای خاص می باشد (لازم به ذکر است که جهت انجام برخی فعالیتها اخذ مجوز از مراجع ذی صلاح الزامی است. )

شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که با دونفر شریک بالای 18 سال تاسیس می گردد و میزان سرمایه اولیه آن از 1.000.000 ریال کمتر نمی باشد در مقابل شرکتهای سهامی خاص از 3نفر شریک بالای 18سال و دو نفر بازرس اصلی و علی البدل تشکیل می گردد. سهامداران موظف هستند 35% از سرمایه اولیه شرکت خود را در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نمایند. متقاضیان ثبت شرکت در زابل میتوانند جهت کسب اطلاع از کلیه مراحل ثبتی خود با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبتی ایلیا در ارتباط باشند و از تجربیات کارشناسان مجرب این مجتمع بهره مند گردند.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در زابل

مدارک شرکتها با توجه به قالب ثبتی انتخابی آنها متغییر می باشد اما برای ثبت کلیه شرکت به طور کلی شما نیازمند کپی برابر اصل مداک هویتی که شامل کارت ملی و شناسنامه کلیه اعضاء هیئت مدیره و سهامداران می باشد و چنانچه موضوع فعالیت شما متقاضی محترم نیازمند مجور باشد، ارائه مجوز از ارگانهای ذی صلاح اجباری می باشد.

زمان و هزینه ثبت شرکت در زابل

مدت زمان اتمام پروسه ثبت شرکت در ادارات ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری در حدود 30 روز کاری میباشد اما این مدت زمان با توجه به شلوغی ادارات ثبت شرکتها در استان متغیر می باشد به عنوان مثال در کرج 30 روز کاری زمان لازم است در تهران 25 روز کاری و همچنین آیتم های لازم در حوزه ی ثبت شرکتها در زابل زمان و هزینه ی امور ثبتی در زابل متغییر می باشد .

ثبت شرکتهای تجاری در زابل

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در زابل
ثبت شرکت سهامی خاص در زابل
ثیت شرکت تعاونی در زابل
ثبت موسسات غیرتجاری در زابل
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در زابل