• شرایط ثبت شرکت در رباط کریم

با توجه به قوانین جدید بازرگانی و کسب و کارهای اقتصادی نیاز به ثبت رساندن شرکت و همچنین تغییرات ملزم در هر شرکت و نیاز به ثبت این تغییرات روز به روز افزایش یاقته است . در همین راستا است که نیاز به مشاوره تخصصی یک کارشناس زبده و حرفه ای در زمینه ثبت و تنظیم صورتجلسات و انواع خدماتی ثبتی و حقوقی دیگر بسیار حائز اهمییت است .

مراحل ثبت شرکت در رباط کریم

متقاضی بهتر است قبل از هر عملی از مشاوره کارشناس حرفه ای بهره ببرد ، و این مشاوره بسیار حساس و ضروری است ، بعد از آن مدارک را تحویل می دهد در مرحله بعد شرکت تعیین نام می شود و بعد از تعیین نام شرکت ، مدارک ثبتی شرکت که تنظیم شده از طریق پست به اداره ثبت ارسال می شود و مدت زمانی طول می کشد تا شماره ثبت و اگهی تاسیس شرکت آماده شود .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در رباط کریم

مدارک ضروری برای ثبت شرکت شامل اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه همه اعضای هیات مدیره همچنین در صورتی که شناسنامه اشان دارای توضیحات بود کپی آن نیز باشد . دیگر اینکه 1 قطعه عکس 3*4 جهت آماده کردن معرفی نامه همه اعضا برای دریافت گواهی عدم سوء پیشینه . این مدارک به علاوه تمام مدارک ثبتی شرکت .

زمان و هزینه ثبت شرکت دررباط کریم

زمان مورد نیاز جهت ثبت شرکت به طور دقیق تعیین نمیشود اما مدت زمانی حدود 20 الی 30 روز کاری زمان نیاز است تا امور مربوط به ثبت شرکت انجام و آگهی تاسیس همراه روزنامه ارسال شود . هزینه ثبت شرکت دقیق و مشخص نیست و با توجه به چند آیتم مانند موضوع فعالیت زمان ثبت ، حوزه ثبتی مورد نظر ، امور اداری ، هزینه های پستی و ... و بعد از مشاوره کارشناسان متخصص در این زمینه قابل ارائه می باشد .

ثبت شرکتهای تجاری در رباط‌کریم

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در رباط‌کریم
ثبت شرکت سهامی خاص در رباط‌کریم
ثیت شرکت تعاونی در رباط‌کریم
ثبت موسسات غیرتجاری در رباط‌کریم
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در رباط‌کریم