لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ثبت شرکت در دشتیتوضیحاتی  در خصوص  شهر دشتی 

شهر دشتی در مرکز استان بوشهر قراردارد و به دلیل پرورش میگو شهرت بسیار دارد و در حقیقت از قطبهای زراعی و کشاورزی استان بوشهر  به حساب می آید و به همین دلیل ثبت شرکت در آن بسیار مهم است. همچنین تولید گوجه فرنگی در این شهر رونق خای دارد وثبت شرکت در دشتی با موضوعات کشاورزی ( تولید، بسته بندی  و توزیع محصولات کشاورزی ) به میزان بسیار زیاد انجام می شود.  کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در خصوص ثبت شرکت در دشتی راهنمای شما می باشند. 

ثبت شرکت در دشتی

مراحل ثبت شرکت در دشتی

ابتدا باید با کارشناسان ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید و ضمن کسب اطلاعات،  اطلاعات و مدارکی که از شما خواسته شده را تکمیل کنید و سپس آنها را برای کارشناسان ایلیا ارسال کنید . بلافاصله مراحل ثبت شرکت در دشتی آغاز می شود و تعیین نام شرکت که اولین مرحله در ثبت شرکت شماست  انجام می شود و پس از  تعیین نام شرکت باید مدارک تهیه و تنظیم شده و ارسال شود که ثبت ایلیا مدارک ثبتی را تهیه کرده و در کنار مدارک ارسالی شما به اداره ثبت شرکتهای دشتی ارائه کند و سپس پیگیری نماید تا مدارک تایید شده و آگهی تاسیس شرکت شما صادر شود. بعد از آن باید چاپ آگهی روزنامه رسمی انجام شود که جهت چاپ آگهی روزنامه ثبت شرکت در دشتی نیز کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در خدمت شما می باشند.چنانچه بخواهید مراحل ثبت شرکت در دشتی را خودتان به انجا رسانید باید به پایگاه اینترنتی اداره ثبت شرکتهای استان بوشهر مراجعه کرده و کلیه مراحل فوق را خود به انجام برسانید اما از آنجا که نیاز به آشنایی به برخی از اصطلاحات حقوقی دارید به شما توصیه که کار را به متخصصان ثبت شرکت بسپارید.

همراه مشاور ایلیا

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت در شیراز

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در شیراز با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبتی ایلیا شیراز تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان کارشناسان بهره مند گردید

آدرس اداره ثبت شرکت های خوزستان

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت در خوزستان بادپارتمان های تخصصی مجتمع ثبتی ایلیا تماس حاصل نمایید و ازمشاوره رایگان کارشناسان بهره مند گردید.

ثبت شرکت در مشهد

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی در زینه ثبت شرکت و ثبت برند آماده ارائه خدمات ثبتی و مشاوره ای به شما متقاضیان ثبت شرکت در مشهد می باشد .

ثبت شرکت در یزد

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمان تخصصی در زمینه ثبت شرکت آماده ارائه خدمات تخصصی و مشاوره ای به شما متقاضیان محترم در یزد در این زمینه می باشد.

آدرس اداره ثبت شرکت های قم

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود در خصوص ثبت شرکت در قم با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید و ازمشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

آدرس اداره ثبت شرکت های سنندج

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت درسنندج با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیاتماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

آدرس اداره ثبت شرکت های شیراز

به منظور ثبت شرکت در شیراز آدرس اداره ثبت شرکت های شیراز لازم می باشد که چنانچه ثبت شرکت ایلیا این کار را برایتان به انجام برساند این آدرس را در اختیارشما می گذارد .

ثبت شرکت در بندر عباس

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در بندر عباس با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبتی ایلیا در بندر عباس تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان بهره مند گردید

ثبت شرکت در رشت

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکتها و ثبت برند آماده ارائه خدمات ثبتی و مشاوره ای به شما متقاضیان ثبت شرکت در رشت می باشد.

ثبت شرکت در شهریار

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی در زمینه ثبت شرکت و تنظیم صورتجلسه های تخصصی آماده ارائه خدمات به شما متقاضیان ثبت شرکت در شهریار می باشد.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟