لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ثبت شرکت در جاجرم


توضیحی در خصوص شهر جاجرم

جاجرم یکی دیگر از شهرهای استراتژیک استان خراسان شمالی است این شهر چون در حاشیه کویر مرکزی ایران است از لحاظ پوشش گیاهی و زیستگاه اقلیمی بسیار قابل توجه است و تنها اقامتگاه یوز ایرانی به شمار می آید اما آنچه  شهر جاجرم را برای ثبت شرکت با اهمیت می سازد این است که شهر جاجرم تنها شهر در استان خراسان شمالی است که  به راه آهن سراسری کشور متصل است ، و همین نکته اهمیت اقتصادی منطقه را دو چندان می کند وسبب می شود میزان ثبت شرکت در جاجرم افزایش یابد. جهت ثبت شرکت در جاجرم کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در خدمت شما عزیزان هستند.

ثبت شرکت در جاجرم

ثبت شرکت در جاجرم 

ثبت شرکت در جاجرم  با ثبت نام الکترونیک آغاز می شود  و  اطلاعاتی در خصوص شرکا و مشخصات آنها ، آدرس شرکت ، نماینده شرکت جهت مراجعه به اداره ثبت ، موضوع فعالیت شرکت ، اسامی مد نظر برای  شرکت ، سرمایه شرکت ، سهام و سمت اعضای شرکت ،  روزنامه کثیر النتشار ، شعب شرکت و رابطه بین افراد و در نهایت تنظیم اوراق ثبتی شرکت دراین مرحله در پایگاه اداره ثبت شرکتهای جاجرم قید می شود تا ثبت نام شما در صف بررسی کارشناسی قرار گیرد پس از گذشت مدت زمان لازم تاییدیه یا رد ثبت نام شما از طریق شماره پیامک وارد شده و نیز خود پایگاه به شما اطلاع رسانی می شود که در صورت تایید، ادامه فرایند را پیگیری می کنید و در صورت رد اطلاعات اصلاح می کنید اطلاعات ثبت نامی را و سپس در صورت تایید ادامه روند ثبت شرکت شامل پرینت و ارسال مدارک به اداره ثبت شرکتهای جاجرم و تایید و تحویل مدارک انجام می شود.. و در پایان  جهت ثبت نام آگهی خود در روزنامه رسمی اقدام می نمایید و یا با تماسم با ثبت شرکت ایلیا امر ثبت نام آگهی ثبت تاسیس شرکت در جاجرم را به کارشناسان متخصص و مجرب  ثبت شرکت ایلیا می سپارید . 

همراه مشاور ایلیا

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت در شهرکرد

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن 18 سال سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه ثبت شرکت در شهرکرد به شما متقاضیان گرامی می باشد.

ثبت شرکت در زاهدان

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکت در زاهدان میتواند شما متقاضیان محترم را در این زمینه به صورت کاملا تخصصی راهنماییی نماید

ثبت شرکت در شوشتر

باتوجه به رونق کسب و کار در شوشتر حائز اهمیت می باشد .برای ثبت شرکت در شوشتر میتوانید از مشاوره های تخصصی رایگان مجتمع ثبت ایلیا در شوشتر بهره مند گردید .

آدرس اداره ثبت شرکت های اهواز

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت در اهواز با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبتی ایلیا تماس حاصل نمایید و ازمشاوره رایگان کارشناسان بهره مند گردید.

ثبت شرکت در اردبیل

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در اردبیل با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبتی ایلیا در اردبیل تماس حاصل نمایید و از مشاوره های رایگان برخوردار شوید.

آدرس اداره ثبت شرکت های خراسان رضوی

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خوددرخصوص ثبت شرکت در خراسان رضوی با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیاتماس حاصل نماییدوازمشاوره تخصصی کارشناسان بهره مندگردید.

آدرس اداره ثبت شرکت های گیلان

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود در خصوص ثبت شرکت درگیلان با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید و ازمشاوره تخصصی کارشناسان بهره مندگردید.

ثبت شرکت در دامغان

جهت کسب اطلاعات تکمیلی درخصوص ثبت شرکت در دامغان با دپارتمان های تخصصی ایلیا دردامغان تماس حاصل نمایید و از مشاوره های رایگان کارشناسان ما بهره مند گردید

آدرس اداره ثبت شرکت های سنندج

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت درسنندج با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیاتماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

ثبت شرکت در اهواز

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن 18 سال سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی به شما متقاضیان محترم در زمینه ثبت شرکت دراهواز می باشد

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
02632137
02126655119