لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ثبت شرکت در جاجرم


توضیحی در خصوص شهر جاجرم

جاجرم یکی دیگر از شهرهای استراتژیک استان خراسان شمالی است این شهر چون در حاشیه کویر مرکزی ایران است از لحاظ پوشش گیاهی و زیستگاه اقلیمی بسیار قابل توجه است و تنها اقامتگاه یوز ایرانی به شمار می آید اما آنچه شهر جاجرم را برای ثبت شرکت با اهمیت می سازد این است که شهر جاجرم تنها شهر در استان خراسان شمالی است که به راه آهن سراسری کشور متصل است ، و همین نکته اهمیت اقتصادی منطقه را دو چندان می کند وسبب می شود میزان ثبت شرکت در جاجرم افزایش یابد. جهت ثبت شرکت در جاجرم کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در خدمت شما عزیزان هستند.

ثبت شرکت در جاجرم

ثبت شرکت در جاجرم

ثبت شرکت در جاجرم با ثبت نام الکترونیک آغاز می شود و اطلاعاتی در خصوص شرکا و مشخصات آنها ، آدرس شرکت ، نماینده شرکت جهت مراجعه به اداره ثبت ، موضوع فعالیت شرکت ، اسامی مد نظر برای شرکت ، سرمایه شرکت ، سهام و سمت اعضای شرکت ، روزنامه کثیر النتشار ، شعب شرکت و رابطه بین افراد و در نهایت تنظیم اوراق ثبتی شرکت دراین مرحله در پایگاه اداره ثبت شرکتهای جاجرم قید می شود تا ثبت نام شما در صف بررسی کارشناسی قرار گیرد پس از گذشت مدت زمان لازم تاییدیه یا رد ثبت نام شما از طریق شماره پیامک وارد شده و نیز خود پایگاه به شما اطلاع رسانی می شود که در صورت تایید، ادامه فرایند را پیگیری می کنید و در صورت رد اطلاعات اصلاح می کنید اطلاعات ثبت نامی را و سپس در صورت تایید ادامه روند ثبت شرکت شامل پرینت و ارسال مدارک به اداره ثبت شرکتهای جاجرم و تایید و تحویل مدارک انجام می شود.. و در پایان جهت ثبت نام آگهی خود در روزنامه رسمی اقدام می نمایید و یا با تماسم با ثبت شرکت ایلیا امر ثبت نام آگهی ثبت تاسیس شرکت در جاجرم را به کارشناسان متخصص و مجرب ثبت شرکت ایلیا می سپارید .

همراه مشاور ایلیا

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت در اردستان

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمان تخصصی در زمینه ثبت شرکت آماده ارائه خدمات تخصصی و مشاوره ای به شما متقاضیان محترم در اردستان در این زمینه می باشد.

ثبت شرکت دانش بنیان

ثبت شرکت دانش بنیان - شرکتهاي دانش بنیان بصورت عادي در اداره کل ثبت شرکتها بايد ثبت شوند و در هنگام ثبت،هیچ تفاوتی بین شرکتها عادی و دانش بنیان وجود ندارد.

آدرس و تلفن اداره ثبت شرکتهای تهران

شماره تلفن اداره ثبت شرکتها وموسسات غیر تجاری تهران - تهران خیابان میرداماد تقاطع مدرس پ275 تلفن : 02175396 * 19 - 02122268917 - قانون ثبت شرکتها مصوب 1310 می باشد بموجب نظامنامه اجرایی همین قانون دایره ای به نام ثبت شرکتها و علائم تجاری و اختراعات تحت نظر ثبت کل مملکتی شکل گرفت.

اقدامات مهم پس از ثبت شرکت

براساس قانون پس ازثبت شرکت اقدامات مهمی می بایست صورت بگیرد.جهت آشنایی با این اقدامات با مطالعه متن ذیل به تمامی سئوالات خود دست پیدا خواهید کرد(ثبت ایلیا)

مبانی حقوقی ثبت شرکت ها

توضیحات تکمیلی در خصوص مبانی حقوقی ثبت شرکت ها - هر چند قوانین ثبتی در ایران جزء قوانین اولیه می باشد و قدمت آن از سایر قوانین از جمله قانون مدنی بیشتر است

ثبت شرکت ارزان و رایگان

توضیح در خصوص ثبت شرکت ارزان - جهت راهنمایی در مورد هزینه و تعرفه ثبت شرکت ارزان و همچنین در برخی موارد رایگان این مقاله را به طور کامل مطالعه نمایید.

ثبت شرکت پیمانکاری

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت های پیمانکاری با کارشناسان متخصص و مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در تماس بوده و از مشاوره های رایگان آنها بهره مند شوید .

پیگیری ثبت شرکت

پیگیری رد پرونده ثبت شرکت - پیگیری نقص پرونده ثبت شرکت - پیگیری صدور آگهی ثبت شرکت - در صورت نیاز به توضیحات تکمیلی در خصوص امور پیگری سامانه ثبت شرکتهابا

ثبت شرکت بازرگانی

مراحل ، شرایط و مدارک لازم جهت ثبت شرکتهای بازرگانی در ایران - متقاضیان ثبت شرکتهای بازرگانی میتوانند فرآیند ثبت خود را به دو صورت توسط خود و یا وکیل ثبتی

مدت زمان مدیریت اعضای هیئت مدیره در شرکتها

مدت زمان مدیریت اعضای هیئت مدیره در شرکتها ماده 136در صورت انقضاء مدت ماموریت مدیران تا انتخاب مدیران جدید، مدیران سابق کماکان مسئول امور شرکت خواهند بود.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟