• شرایط ثبت شرکت در تنکابن

اینکه اشخاص حقیقی تمایل به قانونی کردن فعالیت اقتصادی شان داشته باشند و یا بخواهند در تبادل با دیگر بنگاه های اقتصادی قرار بگیرند مستلزم ثبت شرکت می باشند و بعد از آن است که اشخاص حقیقی تبدیل به اشخاص حقوقی شده و می توانند فعالیت خود را گسترده کنند . در زمینه ثبت اشخاص با توجه به نوع زمینه و موضوع فعالیتشان می توانند نوع شرکت ثبتی خود را انتخاب نمایند در نتیجه انواع شرکت بر اساس نوع فعالیت دسته بندی می شوند ، این دسته بندی بر 7 نوع می باشد ، در انتخاب نوع شرکت باید دقت بسیار نمود زیرا نوع شرکت قابل تغییر نمی باشد .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در تنکابن

پس از استفاده از مشاوره تخصصی کارشناسان و انتخاب نوع شرکت ثبتی زمان تحویل مدارک می باشد ، مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت نیز بستگی به نوع و زمینه فعالیت دارد ، در برخی موضوعات فعالیت نیاز به کسب مجوز از سازمان مربوطه می باشد در این صورت مجوز مورد نیاز است و یا در برخی موضوعات نیاز به مدرک تحصیلی خاص می باشد و مدرک نیز نوعی مجوز محسوب می شود و مورد نیاز است ، اما به طور کلی مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت شامل اصل و کپی مدارک شناسایی شامل کارت ملی و شناسنامه ، همچنین گواهی عدم سوء پیشینه می باشد . همچنین در صورت واریز مبلغ سرمایه اولیه فیش پرداختی و افتتاح حساب نیز لازم است .

زمان و هزینه ثبت شرکت در تنکابن

زمان و هزینه ای که ثبت شرکت نیاز دارد به طور کاملا دقیق مشخص نیست و انچه که بیان می شود به طور تقریبی می باشد، زیرا این موارد به چندین آیتم متفاوت بستگی دارد که در موارد متفاوت فرق می کند ، زمان و هزینه به مواردی مانند تعداد نفرات و اعضا ، مبلغ سرمایه اولیه تعیین شده ، نوع و زمینه فعالیت و اینکه چه مواردی در موضوع فعالیت گنجانده شود . ولی آنچه که مشخص است حدود 30 روز زمان نیاز است جهت به ثبت رسیدن شرکت .

ثبت شرکتهای تجاری در تنکاین
  • ثبت شرکت با مسئولیت محدود درتنکابن
  • ثبت شرکت سهامی خاص در تنکابن
  • ثبت شرکت تعاونی در تنکابن
  • ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در تنکاین