بناب از شهرهای استان آذربایجان شرقی است  قدمت تاریخی این شهر به قرن هشت و نه هجری باز می گردد و دارای آثار تاریخی و طبیعی فراوان است . از جمله تپه ها و قلعه های باستانی مثل قلعه دختران که هرساله میزبان تعداد زیادی گردشگر است . این شهر ازیک طرف به دامنه های سهند و از طرف دیگر به دریاچه ارومیه محدود می شود و به همین دلایل در حوزه توریسم و امکانات تفریحی ، اقامتی ، رفاهی  ثبت شرکت در بناب مانند ثبت شرکت در تبریز با نرخ بالا انجام می شود.

ثبت شرکت در بناب
مراحل ثبت شرکت در بناب


ابتدا باید با مراجعه به سامانه آنلاین اداره ثبت شرکت ها نسبت به ثبت نام  دراین سامانه اقدام کنید و مشخصات خود و شرکایتان راوارد نمایید . سپس مشخصات شرکت در شرف تاسیستان مثل سرمایه آن ، آدرس، نوع شرکت ، تاریخ تاسیس و موضوع فعالیت خود را وارد می نمایید و سپس مدارک مربوط به ثبت شرکت را بر اساس نوع شرکت درج می نمایید و پذیرش نهایی می گیرید . پس از این مرحله باید منتظر باشید تا این ثبت نام توسط کارشناس اداره ثبت شرکت های تبریز مورد قبول واقع گردد .
سپس باید اطلاعات تایید شده را در مدارک خود واردکنید و با چاپ و امضای آنها توسط همه شرکا مدارک خود را به اداره ثبت شرکت های استان آذربایجان شرقی ارسال نمایید و چنانچه مدارک هم تایید شوند ، شما می توانید جهت دریافت مدارک خود مراجعه کنید.شایان ذکر است که برای انواع فعالیت ها شما می توانید ثبت شرکت با مسئولیت محدود يا شرکت سهامی خاص و یا ثبت موسسه در بناب انجام دهید . 

ثبت شرکت در آذربایجان شرقی باتوجه به رونق کسب و کار در بناب حائز اهمیت می باشد . با ثبت شرکت در بناب میتوانید از مشاوره های تخصصی کار گروه ثبت ایلیا در بناب  بهره مند گردید .

 مدارک لازم جهت ثبت شرکت در بناب 

کلیه مدارک لازم جهت شرکت در بناب شامل مدارک شناسایی و برخی مدارک که  توسط کار گروه ثبت شرکت در بناب موسسه ثبت ایلیا توضیح داده می شود لازم است .

 زمان و هزینه ثبت شرکت در بناب

با توجه به وضیعت سامانه اداره ی ثبت شرکتها بناب و همچنین آیتم های لازم در حوزه ی ثبت شرکت ها در بناب زمان و هزینه ی امور ثبتی در بناب متغیر می باشد. در این خصوص می توانید لینکی که در ادام می آید را مطالعه فرمایید : تعرفه قیمت و هزینه ثبت شرکتها

ارتباط ما

جهت ارتباط با کارشناسان ثبت شرکت در بناب یا ثبت شرکت در آذربایجان شرقی با کارشناسان موسسه حقوقی ثبت ایلیا با شماره ذیل تماس حاصل نمایید .

همراه مشاور ایلیا