لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ثبت شرکت در بناب


بناب از شهرهای استان آذربایجان شرقی است  قدمت تاریخی این شهر به قرن هشت و نه هجری باز می گردد و دارای آثار تاریخی و طبیعی فراوان است . از جمله تپه ها و قلعه های باستانی مثل قلعه دختران که هرساله میزبان تعداد زیادی گردشگر است . این شهر ازیک طرف به دامنه های سهند و از طرف دیگر به دریاچه ارومیه محدود می شود و به همین دلایل در حوزه توریسم و امکانات تفریحی ، اقامتی ، رفاهی  ثبت شرکت در بناب مانند ثبت شرکت در تبریز با نرخ بالا انجام می شود.

ثبت شرکت در بناب
مراحل ثبت شرکت در بناب


ابتدا باید با مراجعه به سامانه آنلاین اداره ثبت شرکت ها نسبت به ثبت نام  دراین سامانه اقدام کنید و مشخصات خود و شرکایتان راوارد نمایید . سپس مشخصات شرکت در شرف تاسیستان مثل سرمایه آن ، آدرس، نوع شرکت ، تاریخ تاسیس و موضوع فعالیت خود را وارد می نمایید و سپس مدارک مربوط به ثبت شرکت را بر اساس نوع شرکت درج می نمایید و پذیرش نهایی می گیرید . پس از این مرحله باید منتظر باشید تا این ثبت نام توسط کارشناس اداره ثبت شرکت های تبریز مورد قبول واقع گردد .
سپس باید اطلاعات تایید شده را در مدارک خود واردکنید و با چاپ و امضای آنها توسط همه شرکا مدارک خود را به اداره ثبت شرکت های استان آذربایجان شرقی ارسال نمایید و چنانچه مدارک هم تایید شوند ، شما می توانید جهت دریافت مدارک خود مراجعه کنید.شایان ذکر است که برای انواع فعالیت ها شما می توانید ثبت شرکت با مسئولیت محدود يا شرکت سهامی خاص و یا ثبت موسسه در بناب انجام دهید . 

ثبت شرکت در آذربایجان شرقی باتوجه به رونق کسب و کار در بناب حائز اهمیت می باشد . با ثبت شرکت در بناب میتوانید از مشاوره های تخصصی کار گروه ثبت ایلیا در بناب  بهره مند گردید .

 مدارک لازم جهت ثبت شرکت در بناب 

کلیه مدارک لازم جهت شرکت در بناب شامل مدارک شناسایی و برخی مدارک که  توسط کار گروه ثبت شرکت در بناب موسسه ثبت ایلیا توضیح داده می شود لازم است .

 زمان و هزینه ثبت شرکت در بناب

با توجه به وضیعت سامانه اداره ی ثبت شرکتها بناب و همچنین آیتم های لازم در حوزه ی ثبت شرکت ها در بناب زمان و هزینه ی امور ثبتی در بناب متغیر می باشد. در این خصوص می توانید لینکی که در ادام می آید را مطالعه فرمایید : تعرفه قیمت و هزینه ثبت شرکتها

ارتباط ما

جهت ارتباط با کارشناسان ثبت شرکت در بناب یا ثبت شرکت در آذربایجان شرقی با کارشناسان موسسه حقوقی ثبت ایلیا با شماره ذیل تماس حاصل نمایید .

همراه مشاور ایلیا

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت در شهریار

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی در زمینه ثبت شرکت و تنظیم صورتجلسه های تخصصی آماده ارائه خدمات به شما متقاضیان ثبت شرکت در شهریار می باشد.

ثبت شرکت در اهواز

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن 18 سال سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی به شما متقاضیان محترم در زمینه ثبت شرکت دراهواز می باشد

ثبت شرکت در بابل

ثبت شرکت در بابل باتوجه به رونق کسب و کار در بابل حائز اهمیت می باشد . با ثبت شرکت در بابل میتوانید از مشاوره های تخصصی کار گروه ثبت شرکت ایلیا در بابل

آدرس اداره ثبت شرکت های اهواز

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت در اهواز با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبتی ایلیا تماس حاصل نمایید و ازمشاوره رایگان کارشناسان بهره مند گردید.

آدرس اداره ثبت شرکت های خراسان رضوی

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خوددرخصوص ثبت شرکت در خراسان رضوی با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیاتماس حاصل نماییدوازمشاوره تخصصی کارشناسان بهره مندگردید.

آدرس اداره ثبت شرکت های بیرجند

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت در بیرجند با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبتی ایلیا تماس حاصل نمایید و ازمشاوره رایگان کارشناسان بهره مند گردید.

ثبت شرکت در چابهار

کلیه مدارک لازم جهت شرکت در چابهار شامل مدارک شناسایی و برخی مدارک که توسط کار گروه ثبت شرکت در چابهار موسسه ثبت ایلیا توضیح داده می شود لازم است .

ثبت شرکت در سنندج

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در سنندج با دپارتمان تخصصی مجتمع ثبتی ایلیا در سنندج تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان کارشناسان بهره مند گردید .

آدرس اداره ثبت شرکت های بندر عباس

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت در بندرعباس با دپارتمان تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

آدرس اداره ثبت شرکت های زنجان

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت در زنجان با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیاتماس حاصل نماییدو از مشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟