لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ثبت شرکت در بناب


بناب از شهرهای استان آذربایجان شرقی است قدمت تاریخی این شهر به قرن هشت و نه هجری باز می گردد و دارای آثار تاریخی و طبیعی فراوان است . از جمله تپه ها و قلعه های باستانی مثل قلعه دختران که هرساله میزبان تعداد زیادی گردشگر است . این شهر ازیک طرف به دامنه های سهند و از طرف دیگر به دریاچه ارومیه محدود می شود و به همین دلایل در حوزه توریسم و امکانات تفریحی ، اقامتی ، رفاهی ثبت شرکت در بناب مانند ثبت شرکت در تبریزبا نرخ بالا انجام می شود.

ثبت شرکت در بناب
مراحل ثبت شرکت در بناب


ابتدا باید با مراجعه به سامانه آنلاین اداره ثبت شرکت ها نسبت به ثبت نام دراین سامانه اقدام کنید و مشخصات خود و شرکایتان راوارد نمایید . سپس مشخصات شرکت در شرف تاسیستان مثل سرمایه آن ، آدرس، نوع شرکت ، تاریخ تاسیس و موضوع فعالیت خود را وارد می نمایید و سپس مدارک مربوط به ثبت شرکت را بر اساس نوع شرکت درج می نمایید و پذیرش نهایی می گیرید . پس از این مرحله باید منتظر باشید تا این ثبت نام توسط کارشناس اداره ثبت شرکت های تبریز مورد قبول واقع گردد .
سپس باید اطلاعات تایید شده را در مدارک خود واردکنید و با چاپ و امضای آنها توسط همه شرکا مدارک خود را به اداره ثبت شرکت های استان آذربایجان شرقی ارسال نمایید و چنانچه مدارک هم تایید شوند ، شما می توانید جهت دریافت مدارک خود مراجعه کنید.شایان ذکر است که برای انواع فعالیت ها شما می توانید ثبت شرکت با مسئولیت محدود يا شرکت سهامی خاص و یا ثبت موسسه در بناب انجام دهید .

ثبت شرکت در آذربایجان شرقی باتوجه به رونق کسب و کار در بناب حائز اهمیت می باشد . با ثبت شرکت در بناب میتوانید از مشاوره های تخصصی کار گروه ثبت ایلیا در بناب بهره مند گردید .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در بناب

کلیه مدارک لازم جهت شرکت در بناب شامل مدارک شناسایی و برخی مدارک که توسط کار گروه ثبت شرکت در بناب موسسه ثبت ایلیا توضیح داده می شود لازم است .

زمان و هزینه ثبت شرکت در بناب

با توجه به وضیعت سامانه اداره ی ثبت شرکتها بناب و همچنین آیتم های لازم در حوزه ی ثبت شرکت ها در بناب زمان و هزینه ی امور ثبتی در بناب متغیر می باشد. در این خصوص می توانید لینکی که در ادام می آید را مطالعه فرمایید : تعرفه قیمت و هزینه ثبت شرکتها

ارتباط ما

جهت ارتباط با کارشناسان ثبت شرکت در بناب یا ثبت شرکت در آذربایجان شرقی با کارشناسان موسسه حقوقی ثبت ایلیا با شماره ذیل تماس حاصل نمایید .

همراه مشاور ایلیا

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

آدرس و تلفن اداره ثبت شرکتها

آدرس و تلفن اداره ثبت شرکتها - ادرس اداره ثبت شرکتهای کلیه مراکز ثبتی کشور در اداره مطلب نمایان است . در صورت نیاز به ادرس و تلفن ادراه ثبت شرکتهای هر استان بعد از تاریخچه تشکیل این ادراه به موضوع فوق پرداخته شده است. تهران خیابان میرداماد تقاطع مدرس پ275 تلفن : 75396 021 * 19 - 22268917 -021

اسم شرکت فوری

انتخاب اسم شرکت از مهمترین عوامل در زمان ثبت شرکت میباشد. متقاضیان می بایست دقت لازم را در گزینش آن لحاظ نمایند.در صورت نیازبه انتخاب نام با ما تماس بگیرید

ثبت شرکت پیمانکاری

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت های پیمانکاری با کارشناسان متخصص و مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در تماس بوده و از مشاوره های رایگان آنها بهره مند شوید .

ثبت شرکت دانش بنیان فوری و سریع

ثبت شرکت دانش بنیان سریع -بی شک نخستین گام که می تواند یاری رسان خوبی برای پیشبرد اهدافتان جهت ثبت شرکت سریع دانش بنیان باشد موسسه حقوقی بین الملل ایلیاست.

پیگیری ثبت شرکت

پیگیری رد پرونده ثبت شرکت - پیگیری نقص پرونده ثبت شرکت - پیگیری صدور آگهی ثبت شرکت - در صورت نیاز به توضیحات تکمیلی در خصوص امور پیگری سامانه ثبت شرکتهابا

استعلام شماره ثبت شرکت

استعلام شماره ثبت شرکت - زمانی که کارهای مربوط به ثبت شرکت تمام شد،از طرف اداره ثبت شرکتها یک شماره به شرکت اختصاص داده میشود.پس از آن شرکت با این شماره ..

انتخاب نام شرکت

راهنمای انتخاب نام شرکت | هنگامی که صحبت از موفقیت یک کسب و کار کوچک در میان است در واقع اسم یک شرکت قبل از ثبت آن اهمیت بسیاری پیدا می کند .

راهنمای گام به گام ثبت انواع شرکت ها

شرکت های تجارتی برای امور بازرگانی، خدماتی، تولیدی، و پیمانکاری تشکیل می شوند و شرکت اجتماع حقوق شرکاء است به قصد منفعت

اقدامات پس از ثبت شرکت فوری و سریع

کلیه اقدامات پس از ثبت شرکت به صورت کلی شامل ثبت برند،تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی و همچنین موارد کلی مثل تشکیل پرونده تامین اجتماعی می باشد.

انتخاب اعضای هیئت مدیره شرکت

انتخاب اعضای حقوقی هیات مدیره - با بیان مقررات مذکور در مراتب فوق، اشخاص حقوقی را می توان به مدیریت شرکت انتخاب نمود. در این صورت شخص حقوقی، همان مسئولیت..

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟