لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ثبت شرکت در بستان‌آباد


بستان آباد از شهرهای استان آذربایجان شرقی و در 50 کیلومتری تبریز می باشد. این شهر زمانی پایتخت حکومت ایلخانان بوده است و از آن زمان آثار تاریخی زیادی مثل کاروانسرای قدیمی در این شهر برجا مانده است . این شهر دارای چشمه های معدنی آب گرم فراوان است که گردشگری آن را رونق بخشیده است و سبب شده است که ثبت شرکت در بستان آباد مثل ثبت شرکت در تبریز اهمیت داشته باشد .

ثبت شرکت در بستان آباد

مراحل ثبت شرکت در بستان آباد

  • فراهم کردن شرایط و مدارک مورد نیاز
  • ثبت نام در سامانه اداره ثبت شرکت ها
  • اخذ تایید نام و ارسال مدارک لازم جهت ثبت شرکت
  • تاییدیه مدارک
  • و تحویل یک نسخه از مدارک به همراه  شماره ثبت شرکت و شناسه ملی آن

ثبت شرکت در بستان‌آباد باتوجه به رونق کسب و کار در بستان‌آباد حائز اهمیت می باشد . با ثبت شرکت در بستان‌آباد و ثبت شرکت در آذربایجان شرقی  می توانید از مشاوره های تخصصی کار گروه  موسسه حقوقی ثبت ایلیا در بستان‌آباد  بهره مند گردید .

بریا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص شما می توانید مقاله حاضر را مطالعه نمایید : ثبت شرکت

 مدارک لازم جهت ثبت شرکت در بستان‌آباد 

کلیه مدارک لازم جهت شرکت در بستان‌آباد شامل مدارک شناسایی و برخی مدارک که  توسط کار گروه ثبت شرکت در بستان‌آباد موسسه ثبت ایلیا توضیح داده می شود لازم است .

 زمان و هزینه ثبت شرکت در بستان‌آباد

برای اطلاع بیشتر در خصوص هزینه ثبت شرکت در بستان‌آباد ، لطفا این مقاله را مطالعه نمایید : تعرفه قیمت و هزینه ثبت شرکت ها 

با توجه به وضیعت سامانه اداره ی ثبت شرکت ها بستان‌آباد و همچنین آیتم های لازم در حوزه ی ثبت شرکتها در بستان‌آباد زمان و هزینه ی امور ثبتی در بستان‌آباد متغیر می باشد.

ارتباط با ما

جهت ثبت شرکت در بستان آباد و سایر شهرهای استان آذربایجان شرقی با  ما و همراه مشاور ما با شماره ذیل تماس حاصل نمایید : 

همراه مشاور ایلیا

انواع ثبت شرکت های تخصصی و تجاری در واحد ثبتی بستان آباد

ثبت شرکت با مسئولیت محدود
ثبت شرکت سهامی خاص
ثبت شرکت تضامنی
ثبت شرکت تعاونی
ثبت شرکت سهامی عام
ثبت شرکت تولیدی
بت شرکت ساختمانی
ثبت شرکت پیمانکاری
ثبت شرکت خدماتی
ثبت شرکت بازرگانی
ثبت شرکت صنعتی

 

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

آدرس اداره ثبت شرکت های یزد

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود در خصوص ثبت شرکت در یزد با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید و ازمشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

ثبت شرکت در چابهار

کلیه مدارک لازم جهت شرکت در چابهار شامل مدارک شناسایی و برخی مدارک که توسط کار گروه ثبت شرکت در چابهار موسسه ثبت ایلیا توضیح داده می شود لازم است .

ثبت شرکت در بندر عباس

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در بندر عباس با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبتی ایلیا در بندر عباس تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان بهره مند گردید

ثبت شرکت در قم

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در قم با دپارتمان تخصصی مجتمع ثبتی ایلیا در قم تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان کارشناسان مجرب بهره مند گردید

آدرس اداره ثبت شرکت های کرمان

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت در کرمان با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیاتماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

ثبت شرکت در دهلران

ثبت شرکت در دهلران ، توسط ثبت شرکت ایلیا مراحل تعیین نام تنظیم و ثبت اوراق ثبتی شرکت شما و سایر مراحل که در این مطلب به آنها اشاره شده است انجام می شود همچنین با تماس با ما می توانید اطلاعات کامل تری نیز اخذ نمایید.

ثبت شرکت در دزفول

مجتمع ثبت ایلیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی و در کلیه ی امور ثبت شرکت آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد همین حالا با ما در ارتباط باشید.

ثبت شرکت در مشهد

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی در زینه ثبت شرکت و ثبت برند آماده ارائه خدمات ثبتی و مشاوره ای به شما متقاضیان ثبت شرکت در مشهد می باشد .

آدرس اداره ثبت شرکت های خوزستان

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت در خوزستان بادپارتمان های تخصصی مجتمع ثبتی ایلیا تماس حاصل نمایید و ازمشاوره رایگان کارشناسان بهره مند گردید.

آدرس اداره ثبت شرکت های اراک

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود در خصوص ثبت شرکت دراراک با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید و ازمشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟