لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ثبت شرکت در اردستان


توضیحات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در اردستان

در ابتدای هر کسب و کاری می توان جهت قانونی کردن فعالیت شرکت به ثبت رساندن است ، در حقوق ایران به ثبت رساندن شرکت الزامی است .جهت تشکیل و تاسیس شرکت وجود 2 یا بیشتر افراد الزامی می باشد و همه اعضا دارای سهم یا سهام می باشند و به میزان سهم خود در تعهدات سهیم هستند . ثبت شرکت ها در نوع به 7 دسته تقسیم می شوند . متقاضیان ثبت شرکت باید دقت داشته باشند که نوع شرکت بسیار حساس می باشد و با توجه به نوع فعالیتشان با دقت بسیاری انتخاب نمایند زیرا بعد از ثبت به هیچ عنوان قابل تغییر نمی باشد .

نحوه ثبت شرکت در اردستان

متقاضیان ثبت شرکت قبل از هر اقدامی بهتر است با متخصصین و کارشناسان حرفه ای در این زمینه مشاوره انجام دهند تا در روند کارشان دچار مشکلات کمتری شوند ، ثبت شرکت دارای 2 مرحله می باشد ، مرحله اول ثبت سامانه ای میباشد که مشخصات شرکت از قبیل مشخصات افراد ، نشانی محل اصلی شرکت ، میزان سرمایه اولیه ، میزان سهام هریک از اعضا ... در سامانه وارد و تنظیم مدارک ثبتی شرکت انجام میشود و از طریق پست به اداره ثبت استان ارسال می شود . در مرحله بعد نیز فرآیندی در اداره ثبت انجام می شود که تا زمان دریافت آگهی تاسیس به طول می انجامد .

مراحل ثبت شرکت در اردستان

بعد از مشورت و استفاده از مشاوره کارشناسان حرفه ای در زمینه ثبت متقاضی مدارک شناسایی همه اعضا را به کارشناس تحویل داده و در صورت تکمیل مدارک فرآیند ثبت به سرعت آغاز می شود . گواهی عدم سوء پیشینه نیز برای تمای اعضا نیاز می باشد که متقاضیان با مراجعه به پلیس + 10 می توانند دریافت کنند .

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت

کپی کارت ملی و شناسنامه تمامی اشخاص عضو
یک قطعه عکس 3*4 از تمامی اعضا

مدت زمان ثبت شرکت در ارستان

زمانی که جهت ثبت شرکت به طول می انجامد قابل تعیین دقیق نمی باشد و بستگی به روند اداری کار در مرکز ثبت شرکت و کارشناس مربوطه دارد و قابل پیش بینی نمی باشد ولی اگر بخواهیم به طور کلی زمانی را اعلام کنیم حداقل 20 الی 25 روز زمان نیاز می باشد .

هزینه ثبت شرکت در اردستان

هزینه ثبت شرکت متغییر می باشد و بستگی به جزییات شرکت مورد نظر دارد به اینکه اعضا چند نفر می باشند میزان سرمایه ای که مشخص کرده اند چقدر می باشد و همچنین گستردگی موضوع فعالیت افراد چه میزان باشد .

ثبت شرکتهای تجاری در اردستان
  • ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اردستان
  • ثبت شرکت سهامی خاص در اردستان
  • ثبت شرکت تعاونی در اردستان
  • ثبت صورتجلسه تغییرات در اردستان

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

نمونه موضوع فعالیت شرکت

نمونه موضوع فعالیت انواع شرکتهای سهامی خاص و بامسئولیت محدود - موضوعات شرکت هایی که نیاز به اخذ مجوز فعالیت دارند یا ندارند با نمونه موضوع فعالیت شرکت ها

ثبت شرکت فوری و سریع

ثبت شرکت فوری و سریع - متولی ثبت شرکت در تهران ،اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری است و در خارج از تهران در صورتی که اداره ی نام برده دایر نشده باشد.

ثبت شرکت در اردستان

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمان تخصصی در زمینه ثبت شرکت آماده ارائه خدمات تخصصی و مشاوره ای به شما متقاضیان محترم در اردستان در این زمینه می باشد.

آگهی تاسیس شركت

آگهی تاسیس شركت پس از اتمام فرایند ثبت شرکت لازم است که در روزنامه رسمی کشور چاپ شود و بدین منظور صدور پیش آگهی توسط اداره ثبت نیاز است.

ثبت شرکت خدماتی

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت های خدماتی با کارشناسان متخصص و مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در تماس بوده و از مشاوره های رایگان آنها بهره مند شوید .

آدرس و تلفن اداره ثبت شرکتهای تهران

شماره تلفن اداره ثبت شرکتها وموسسات غیر تجاری تهران - تهران خیابان میرداماد تقاطع مدرس پ275 تلفن : 02175396 * 19 - 02122268917 - قانون ثبت شرکتها مصوب 1310 می باشد بموجب نظامنامه اجرایی همین قانون دایره ای به نام ثبت شرکتها و علائم تجاری و اختراعات تحت نظر ثبت کل مملکتی شکل گرفت.

راهنمای گام به گام ثبت انواع شرکت ها

شرکت های تجارتی برای امور بازرگانی، خدماتی، تولیدی، و پیمانکاری تشکیل می شوند و شرکت اجتماع حقوق شرکاء است به قصد منفعت

ثبت شرکت تضامنی فوری و سریع

ثبت شرکت تضامنی فوری و سریع - ثبت شرکت تضامنی که با نامی معین بین دو یا چند نفر شکل می گیرد.مسئولیت در این نوع شرکتها بصورت تضامنی می باشد.

روزنامه رسمی ثبت شرکت ها

روزنامه رسمی ثبت شرکت ها - یکی از مراحل ثبت شرکت و در واقع آخرین مرحله ثبت شرکتها چاپ آگهی در روزنامه رسمی می باشد.جهت چاپ آگهی تاسیس پیش آگهی و یا آگهی

ثبت اسم تک سیلابی شرکت

توضیح در خصوص ثبت اسم تک سیلابی -ثبت ایلیا برای صاحبان کسب و کار که علاقه مند به ثبت اسم تک سیلابه شرکت هستند راهکار خوبی را در نظر گرفته است-با ما تماس .

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟