لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ثبت شرکت در اردستان


توضیحات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در اردستان

در ابتدای هر کسب و کاری می توان جهت قانونی کردن فعالیت شرکت به ثبت رساندن است ، در حقوق ایران به ثبت رساندن شرکت الزامی است .جهت تشکیل و تاسیس شرکت وجود 2 یا بیشتر افراد الزامی می باشد و همه اعضا دارای سهم یا سهام می باشند و به میزان سهم خود در تعهدات سهیم هستند . ثبت شرکت ها در نوع به 7 دسته تقسیم می شوند . متقاضیان ثبت شرکت باید دقت داشته باشند که نوع شرکت بسیار حساس می باشد و با توجه به نوع فعالیتشان با دقت بسیاری انتخاب نمایند زیرا بعد از ثبت به هیچ عنوان قابل تغییر نمی باشد .

نحوه ثبت شرکت در اردستان

متقاضیان ثبت شرکت قبل از هر اقدامی بهتر است با متخصصین و کارشناسان حرفه ای در این زمینه مشاوره انجام دهند تا در روند کارشان دچار مشکلات کمتری شوند ، ثبت شرکت دارای 2 مرحله می باشد ، مرحله اول ثبت سامانه ای میباشد که مشخصات شرکت از قبیل مشخصات افراد ، نشانی محل اصلی شرکت ، میزان سرمایه اولیه ، میزان سهام هریک از اعضا ... در سامانه وارد و تنظیم مدارک ثبتی شرکت انجام میشود و از طریق پست به اداره ثبت استان ارسال می شود . در مرحله بعد نیز فرآیندی در اداره ثبت انجام می شود که تا زمان دریافت آگهی تاسیس به طول می انجامد .

مراحل ثبت شرکت در اردستان

بعد از مشورت و استفاده از مشاوره کارشناسان حرفه ای در زمینه ثبت متقاضی مدارک شناسایی همه اعضا را به کارشناس تحویل داده و در صورت تکمیل مدارک فرآیند ثبت به سرعت آغاز می شود . گواهی عدم سوء پیشینه نیز برای تمای اعضا نیاز می باشد که متقاضیان با مراجعه به پلیس + 10 می توانند دریافت کنند .

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت

کپی کارت ملی و شناسنامه تمامی اشخاص عضو
یک قطعه عکس 3*4  از تمامی اعضا

مدت زمان ثبت شرکت در ارستان

زمانی که جهت ثبت شرکت به طول می انجامد قابل تعیین دقیق نمی باشد و بستگی به روند اداری کار در مرکز ثبت شرکت و کارشناس مربوطه دارد و قابل پیش بینی نمی باشد ولی اگر بخواهیم به طور کلی زمانی را اعلام کنیم حداقل 20 الی 25 روز زمان نیاز می باشد .

هزینه ثبت شرکت در اردستان

هزینه ثبت شرکت متغییر می باشد و بستگی به جزییات شرکت مورد نظر دارد به اینکه اعضا چند نفر می باشند میزان سرمایه ای که مشخص کرده اند چقدر می باشد و همچنین گستردگی موضوع فعالیت افراد چه میزان باشد .

ثبت شرکتهای تجاری در اردستان
  • ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اردستان
  • ثبت شرکت سهامی خاص در اردستان
  • ثبت شرکت تعاونی در اردستان
  • ثبت صورتجلسه تغییرات در اردستان

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت در رشت

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکتها و ثبت برند آماده ارائه خدمات ثبتی و مشاوره ای به شما متقاضیان ثبت شرکت در رشت می باشد.

آدرس اداره ثبت شرکت های اراک

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود در خصوص ثبت شرکت دراراک با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید و ازمشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

ثبت شرکت در شاهرود

جهت کسب اطلاعات تکمیلی ثبت شرکت درشاهرود با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبتی ایلیا در شاهرود تماس حاصل نمایید و از مشاوره های رایگان کارشناسان بهره مندگردید

آدرس اداره ثبت شرکت های قم

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود در خصوص ثبت شرکت در قم با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید و ازمشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

آدرس اداره ثبت شرکت های گیلان

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود در خصوص ثبت شرکت درگیلان با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید و ازمشاوره تخصصی کارشناسان بهره مندگردید.

آدرس اداره ثبت شرکت های شیراز

به منظور ثبت شرکت در شیراز آدرس اداره ثبت شرکت های شیراز لازم می باشد که چنانچه ثبت شرکت ایلیا این کار را برایتان به انجام برساند این آدرس را در اختیارشما می گذارد .

آدرس اداره ثبت شرکت های زنجان

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت در زنجان با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیاتماس حاصل نماییدو از مشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

آدرس اداره ثبت شرکت های سمنان

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت در سمنان با دپارتمان تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید .

ثبت شرکت در کرمانشاه

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در کرمانشاه با دپارتمان های مجتمع ثبتی ایلیا در کرمانشاه تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان تخصصی بهره مند گردید

ثبت شرکت در مشهد

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی در زینه ثبت شرکت و ثبت برند آماده ارائه خدمات ثبتی و مشاوره ای به شما متقاضیان ثبت شرکت در مشهد می باشد .

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟