لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ثبت شرکت در ابهر


توضیحات تکمیلی در خصوص مراحل ثبت شرکت در ابهر

شرکتها در 7 قالب به ثبت می رسند که عبارتند از : شرکتهای سهامی عام و خاص ، با مسئولیت محدود، مختلط سهامی و غیرسهامی ، تضامنی ، تعاونی و نسبی و رایج ترین این قالبهای ثبتی ثبت شرکت با مسئولیت محدود و سهامی خاص می باشد. به اختصار این دو نوع شرکت را برای شما توضیح میدهیم:

شرکت با مسئولیت محدود شرکت بازرگانی محسوب می گردد حتی اگر موضوع فعالیت آنها بازرگانی نباشد این نوع از شرکت ها از حداقل دو نفر شریک بالای 18 سال و با سرمایه 1.000.000 ریال تشکیل می گردند.

شرکت سهامی خاص شرکت بازرگانی محسوب می گردد حتی اگر موضوع فعالیت آن آنها بازرگانی نباشد. شرکت سهامی خاص از حداقل 3نفر سهامدار بالای 18 سال و 2نفر بازرس اصلی و علی البدل تشکیل میگردد سرمایه این نوع از شرکتها از 1.000.000 ریال نمیتواند کمتر باشد و سهامداران موظف هستند 35%از سرمایه اولیه شرکت خود را در حسابی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نمایند.

بعد از تصمیم نهایی در خصوص قالب ثبتی مناسب نوبت به آن میرسد که نام مناسبی را برای شرکت انتخاب نمایید این نام می بایست از سه سیلاب خاص انتخاب گردد و از سیلاب هایی که قابلیت ثبت شدن را ندارد استفاده نگردد همزمان با ثبت سامانه ای شرکت اسامی اعلامی نیز ثبت نام میگردد و وارد مرحله تایید نام میگردد. شما میتوانید به منظور اطلاع از کلیه مراحل ثبت شرکت در ابهر از تجربیات کارشناسان مجرب و متخصص مجتمع ثبتی ایلیا بهره مندگردید

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در ابهر

مدارک ابتدایی برای ثبت یک شرکت شامل کپی کارت ملی و شناسنامه کلیه اعضاء هیئت مدیره و سهامداران می باشد و گواهی عدم سوء پیشینه برای کلیه اعضا هیئت مدیره می باشد توجه داشته باشید در صورتی که موضوع فعالیت شما نیازمند مجوز باشد ارائه مجوز الزامی می باشد.

 زمان و هزینه ثبت شرکت در ابهر

زمان لازم جهت ثبت شرکت به طور معمول بعد از تکمیل مدارک 25 الی 30 روز کاری می باشد باید بدانید که مدت زمان و هزینه های ثبت یک شرکت وابسته به وضعیت سامانه اداره ثبت شرکت در ابهر می باشد

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت در سنندج

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در سنندج با دپارتمان تخصصی مجتمع ثبتی ایلیا در سنندج تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان کارشناسان بهره مند گردید .

آدرس اداره ثبت شرکت های قم

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود در خصوص ثبت شرکت در قم با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید و ازمشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

ثبت شرکت در شهریار

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی در زمینه ثبت شرکت و تنظیم صورتجلسه های تخصصی آماده ارائه خدمات به شما متقاضیان ثبت شرکت در شهریار می باشد.

آدرس اداره ثبت شرکت های تبریز

ثبت شرکت ایلیا کلیه مراحل ثبت شرکت در تبریز را برایتان به انجام می رساند و در مراحل آخر که نیاز به مراجعه به اداره ثبت شرکت در تبریز می باشد ، آدرس اداره ثبت شرکت در تبریز در اختیار شما موکل عزیز قرار می گیرد .

ثبت شرکت در کرمانشاه

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در کرمانشاه با دپارتمان های مجتمع ثبتی ایلیا در کرمانشاه تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان تخصصی بهره مند گردید

آدرس اداره ثبت شرکت های زنجان

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت در زنجان با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیاتماس حاصل نماییدو از مشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

آدرس اداره ثبت شرکت های قزوین

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت در قزوین با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیاتماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

ثبت شرکت در گرگان

ثبت شرکت در شهر گرگان و سایر شهرهای استان گلستان را می توان به شکل غیرحضوری به انجام رساند و به همین دلیل ثبت شرکت ایلیا کلیه این مسیر را در کنار شماست . برای اطلاع از روند ثبت شرکت گرگان می توانید این مقاله را مطالعه فرمایید .

آدرس اداره ثبت شرکت های بوشهر

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در بوشهر با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبتی ایلیا شیراز تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان کارشناسان بهره مند گردید

ثبت شرکت در زنجان

ثبت شرکت در زنجان نزد اداره ثبت شرکت های زنجان انجام می شود بدین منظور مراحلی باید طی شود که ثبت شرکت ایلیا پس از ارائه مشاوره رایگان کلیه این مراحل را برای شما به انجام می رساند.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟