توضیحاتی در خصوص  آزاد شهر

شهر آزادشهر از شهرهای استان گلستان است  که دارای جنگل ها و جذابیت های طبیعی فراوان است .  پارک جنگلی ، پارک زیتون تپه ،  و بقاع متبرکه از جاذبه های گردشگری این شهر است همچنین دشت شاه پسند که نام یک نوع گیاه است  که دشت بسیار زیبایی است و در حقیقت اسم پیشین این شهر نیز شاه پسند می باشد. 
معدن زغال سنگ آزادشهر در 14 کیلومتری این شهر رکن اصلی اقتصادی آزاد شهر محسوب می شود . جهت ثبت شرکت در آزادشهر ثبت شرکت ایلیا در خدمت شما متقاضیان عزیز است.

ثبت شرکت در آزادشهر

ثبت شرکت یعنی ثبت قرارداد همکاری مشترک بین چند نفر برای کار در یک موضوع مشخص  با یک قالب ثبتی که قوانین تجارت ایران این قالب ثبتی را مشخص می کند. ثبت شرکت همکاری با دیگران را نظام مند می کند و باعث می شود که کارها بهتر و با برنامه ریزی جلو برود و بنابراین ثبت شرکت در آزادشهر راحت تر انجام شود. ثبت شرکت به طور خلاصه شامل ثبت سامانه و تایید اسم شرکت ، تهیه و تایید مدارک ثبت شرکت و در نهایت در یافت مدارک ثبت شرکت ، با مهر و امضای اداره ثبت شرکت ها که به منزله پایان مراحل ثبت شرکت در آزادشهر می باشد

ثبت شرکت در آزادشهر

 ثبت شرکت در آزادشهر 

ثبت شرکت در آزادشهر باتوجه به رونق کسب و کار در آزادشهر حائز اهمیت می باشد . با ثبت شرکت در آزادشهر میتوانید از مشاوره های تخصصی کار گروه ثبت ایلیا در آزادشهر  بهره مند گردید .

 مراحل ثبت شرکت در آزادشهر 

کلیه مراحل ثبت شرکت در آزادشهر کاملا به صورت تخصصی توسط کار گروه ثبت شرکت در آزادشهر موسسه ثبت ایلیا انجام می شود .

 مدارک لازم جهت ثبت شرکت در آزادشهر 

کلیه مدارک لازم جهت شرکت در آزادشهر شامل مدارک شناسایی و برخی مدارک که  توسط کار گروه ثبت شرکت در آزادشهر موسسه ثبت ایلیا توضیح داده می شود لازم است .

 زمان و هزینه ثبت شرکت در آزادشهر

با توجه به وضیعت سامانه اداره ی ثبت شرکتها آزادشهر و همچنین آیتم های لازم در حوزه ی ثبت شرکتها در آزادشهر زمان و هزینه ی امور ثبتی در آزادشهر متغیر می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت شرکت در آزادشهر با ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل فرمایید .

همراه مشاور ایلیا