لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت شرکت در آزادشهر


توضیحاتی در خصوص آزاد شهر

شهر آزادشهر از شهرهای استان گلستان است که دارای جنگل ها و جذابیت های طبیعی فراوان است . پارک جنگلی ، پارک زیتون تپه ، و بقاع متبرکه از جاذبه های گردشگری این شهر است همچنین دشت شاه پسند که نام یک نوع گیاه است که دشت بسیار زیبایی است و در حقیقت اسم پیشین این شهر نیز شاه پسند می باشد.
معدن زغال سنگ آزادشهر در 14 کیلومتری این شهر رکن اصلی اقتصادی آزاد شهر محسوب می شود . جهت ثبت شرکت در آزادشهر ثبت شرکت ایلیا در خدمت شما متقاضیان عزیز است.

ثبت شرکت در آزادشهر

ثبت شرکت یعنی ثبت قرارداد همکاری مشترک بین چند نفر برای کار در یک موضوع مشخص با یک قالب ثبتی که قوانین تجارت ایران این قالب ثبتی را مشخص می کند. ثبت شرکت همکاری با دیگران را نظام مند می کند و باعث می شود که کارها بهتر و با برنامه ریزی جلو برود و بنابراین ثبت شرکت در آزادشهر راحت تر انجام شود. ثبت شرکت به طور خلاصه شامل ثبت سامانه و تایید اسم شرکت ، تهیه و تایید مدارک ثبت شرکت و در نهایت در یافت مدارک ثبت شرکت ، با مهر و امضای اداره ثبت شرکت ها که به منزله پایان مراحل ثبت شرکت در آزادشهر می باشد

ثبت شرکت در آزادشهر

ثبت شرکت در آزادشهر

ثبت شرکت در آزادشهر باتوجه به رونق کسب و کار در آزادشهر حائز اهمیت می باشد . با ثبت شرکت در آزادشهر میتوانید از مشاوره های تخصصی کار گروه ثبت ایلیا در آزادشهر بهره مند گردید .

مراحل ثبت شرکت در آزادشهر

کلیه مراحل ثبت شرکت در آزادشهر کاملا به صورت تخصصی توسط کار گروه ثبت شرکت در آزادشهر موسسه ثبت ایلیا انجام می شود .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در آزادشهر

کلیه مدارک لازم جهت شرکت در آزادشهر شامل مدارک شناسایی و برخی مدارک که توسط کار گروه ثبت شرکت در آزادشهر موسسه ثبت ایلیا توضیح داده می شود لازم است .

زمان و هزینه ثبت شرکت در آزادشهر

با توجه به وضیعت سامانه اداره ی ثبت شرکتها آزادشهر و همچنین آیتم های لازم در حوزه ی ثبت شرکتها در آزادشهر زمان و هزینه ی امور ثبتی در آزادشهر متغیر می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت شرکت در آزادشهر با ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل فرمایید .

همراه مشاور ایلیا

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

پیشنهاد اسامی جهت نام شرکت

مجتمع ثبتی ایلیا با دار بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکت و مشاوره انتخاب اسامی شرکت آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی به شما متقاضیان محترم می باشد .

پیگیری ثبت شرکت

پیگیری رد پرونده ثبت شرکت - پیگیری نقص پرونده ثبت شرکت - پیگیری صدور آگهی ثبت شرکت - در صورت نیاز به توضیحات تکمیلی در خصوص امور پیگری سامانه ثبت شرکتهابا

نام و اسم زیبا برای شرکت

نمونه نام و اسم زیبا برای ثبت شرکت، ثبت برند و نام تجاری،انتخاب اسم مفهومی برای شرکت ها -اگر قصد ثبت شرکت و یا برند و علائم تجاری را دارید در انتخاب نام شرکت دقت کنید. انتخاب نامی زیبا جهت نام تجاری شرکت نقطه تمرکز و قوت کلیه فعالیتهای بازاریابی است و مهم ترین و ماندگارترین بخش کار شما می باشد.

استعلام رایگان شرکت

استعلام رایگان شرکت - جهت راهنمایی استعلام شرکتها با کارشناسان مجتمع ایلیا در خصوص استعلام شرکتها همراه باشید.

اقدامات لازم پس از ثبت شرکت

اقدامات لازم پس از ثبت شرکت عبارتند از امور مالیاتی مانند تشکیل پرونده مالیاتی ، کد اقتصادی و اخذ دفاتر پلمپ که انجام همه آنها پس از دو ماه بعد از ثبت شرکت الزامی می باشد ثبت ایلیا کلیه این موارد را برای شما به انجام می رسد.

استعلام ثبت شرکت

استعلام ثبت شرکت - در حال حاضر تنها منبع قابل استناد برای همه اشخاص ، ارگانها ، و سازمانهای دولتی و خصوصی سامانه استعلام اشخاص حقوقی کشور است و تنها شرکتها

انتخاب نام شرکت

راهنمای انتخاب نام شرکت | هنگامی که صحبت از موفقیت یک کسب و کار کوچک در میان است در واقع اسم یک شرکت قبل از ثبت آن اهمیت بسیاری پیدا می کند .

ثبت شرکت دانش بنیان

ثبت شرکت دانش بنیان - شرکتهاي دانش بنیان بصورت عادي در اداره کل ثبت شرکتها بايد ثبت شوند و در هنگام ثبت،هیچ تفاوتی بین شرکتها عادی و دانش بنیان وجود ندارد.

استعلام نام شرکت - استعلام رایگان نام شرکت

استعلام رایگان نام شرکت - روش های استعلام نام شرکت به پایگاه های اطلاعاتی شناسه ملی اشخاص حقوقی کشور به نشانی http://www.ilenc.ir مراجعه کنید.این سامانه زیر نظر .

ثبت شرکت پیمانکاری

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت های پیمانکاری با کارشناسان متخصص و مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در تماس بوده و از مشاوره های رایگان آنها بهره مند شوید .

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟