لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ثبت شرکت از ابتدا تا انتها


ثبت شرکت  چیست ؟

ثبت شرکت یعنی ثبت همکاری بین دویا چند  نفر در قالب یک قرارداد مشخص ( اساسنامه ) و در یک آدرس مشخص . ثبت شرکت  در حقیقت تجمع توانایی و تخصص چند نفر جهت کار در یک موضوع مشخص و یک قالب مشخص ( نوع  شرکت ) می باشد . این چند نفر یعنی شرکا یا سهامداران با مشا کردن مال خود ( سهم الشرکه شان در شرکت ) و به اشتراک گذاشتن توانمندی هایشان سعی میکنند که به اهداف مشخص خود گه در اوراق ثبتی شرکت ذکر می شود دست یابند. مرجع ثبت شرکتها امور ثبت شرکت  را برعهده دارد که دوائر آن در تمامی استانها مستقر می باشد و این دوائر ثبت شرکت در حوزه های ثبتی مربوط به خود را انجام می دهند.

ثبت شرکت

چگونگی ثبت شرکت از ابتدا تا انتها

جهت ثبت شرکت ، مي بايست به پايگاه اينترنتي اداره کل ثبت شرکت ها به نشاني https://irsherkat.ssaa.ir  مراجعه کنيد. ( قسمت پذيرش درخواست ثبت شرکت ) فرمي پيش روي شما ظاهر مي شود که بايد مرحله به مرحله آن را تکميل کنيد و مدارک مورد نياز را در آن بارگذاري نماييد. اطلاعات مربوط به متقاضي نخستين موضوعي است که در اين فرم ها بايد درج شود. ( شامل نام متقاضي ،نام خانوادگي متقاضي ، تابعيت متقاضي ، سمت متقاضي ، شماره ملي متقاضي ، شماره همراه متقاضي )

مراحل ثبت نام در سامانه ثبت شرکتها بعد از اطلاعات متقاضي :

ورود پنج اسم انتخابي براي نام شرکت به ترتيب اولوليت. ( نام هاي انتخاب شده مي بايست بيگانه نبوده ، فاقد سابقه ثبت بوده و داراي معنا و مطابق با فرهنگ اسلامي باشند).

ورود موضوع شرکت بر اساس نوع فعاليت و مدت آن. ابتدا انتخاب نوع فعاليت بالاترو سپس مدت فعاليت بر اساس اينکه محدود يا نامحدود باشد و در صورت محدود بودن تعيين حداکثر مدت فعاليت به ماه.

درج آدرس مرکز اصلي شرکت با کد پستي و يک تلفن ثابت.

تعیین نمودن سرمايه شرکت. انتخاب گزينه سرمايه نقدي شرکت در مسوليت محدود( حداقل صد هزار تومان) و مشخص کردن تعداد و ارزش سهم براي شرکت سهامي خاص.

تعیین اطلاعات مربوط به سهام و ميزان سرمايه هر کدام از شرکا و تعدادسهم يا نقدي و غير نقدي بودن سرمايه.

انتخاب گزينه وجود يا عدم وجود مجوز براي فعاليتهايي که نياز به مجوز از سازمان يا ارگانهاي خاص دارند و وارد کردن شماره مجوزو تاريخ مجوز در صورت نياز به وجود آن.

درج  مشخصات اعضاي شرکت. مشخصات اشخاص حقيقي چون نام، نام خانوادگي، نام پدر، شماره شناسنامه و... و شناسه ملي براي اشخاص حقوقي. کد پستي جهت افراد حقيقي و حقوقي و شماره ثبت جهت افراد حقوقي.

ورود سمت اعضاي شرکت. معلوم نمودن سمت مدير عامل يا رئيس هيأت مديره. پر نمودن فيلد تاريخ شروع سمت، مدت تصدي، تاريخ پايان اعتبار سمت و ... مشخص کردن وضعيت حق امضاء و در نهايت کليد ثبت سمت شخص.

تکمیل اطلاعات مربوط به نمايندگان قانوني. نماينده مورد نظر، نوع نمايندگي، مستند نمايندگي، شماره و تاريخ مستند نمايندگي. و تاريخ شروع و پايان نمايندگي در صورت وجود نماينده.

ثبت اطلاعات مربوط به تأسيس شعبه چنانچه شعبه اي وجود داشته باشد. ابتدا وارد کردن کد پستي شعبه، شماره تماس واحد ثبتي شعبه، نشاني شعبه و در نهايت ثبت شعبه.

تکميل اطلاعات سال مالي شرکت و اطلاعات روزنامه شرکت با انتخاب از فهرست روزنامه شرکت.

درج  اطلاعات متن اظهارنامه، اساسنامه و شرکتنامه.

انتخاب گزينه تأييد مدارک مورد نياز، پذيرش نهايي  و دريافت رسيد پذيرش اينترنتي.

امضاي مدارک تأييدشده و پرينت شده از طريق سامانه توسط اعضاي شرکت.

بعد از اتمام، سامانه يک شماره ثبت مي دهد که براي چاپ در روزنامه به آن احتياج خواهد بود.

پس از تکميل اطلاعات خواسته شده در سامانه ، چنانچه اطلاعات را به درستي وارد نموده باشيد ، در مرحله بعد مي بايست مدارک مورد نياز را از طريق باجه هاي پست به صورت سفارشي به آدرس ذکر شده در تاًييديه ي پذيرش ارسال فرماييد.

مدارکي که بعد از تکميل مراحل ثبت از طريق پست ارسال مي گردد:

  • دو نسخه از مدارکي که توسط اعضاء امضا شده.
  • کپي مدارک شناسايي افراد.
  • گواهي عدم سوء پيشينه ي کيفري اعضا.
  • يک برگه ازتأييد نام و برگه ي رسيد پذيرش اينترنتي.

در صورت کامل بودن مدارک تقديمي ، کارشناس اداره ثبت شرکت ها در کرج اقدام به تهيه پيش نويس آگهي ثبت نموده و به متقاضيان ثبت يا يکي از شرکا يا وکيل رسمي شرکت تحويل مي دهد.لازم به ذکر است چنانچه کارشناس اداره ، موضوع شرکت را نيازمند کسب مجوز از مراجع خاصي بداند از مرجع مزبور ، استعلام مي کند.سپس امضاي دال بر " ثبت با سند برابر است " از شرکا يا وکيل رسمي شرکت اخذ مي گردد.سپس دو نسخه آگهي به امضاي رييس اداره رسيده و يک نسخه از تمامي مدارک در پرونده شرکت ، ضبط و نسخه دوم جهت نگهداري در شرکت به متقاضي داده مي شود و اين سند " سند ثبت شرکت " است.

مراتب پس از انجام تشريفات ثبت در روزنامه رسمي کشور منتشر مي گردد.

در انتها لازم به ذکر است، پس از تشکيل و ثبت شرکت مي بايست نسبت به تعيين حوزه مالياتي و تشکيل پرونده دارايي، تهيه دفاتر قانوني و پلمپ دفاتر و اخذ کد اقتصادي اقدام نماييد.

ثبت شرکت ایلیا جهت انجام ثبت شرکت  و سایر امور مربوط به ثبت شرکت با کادری برجسته و متخصص در خدمت شما عزیزان می باشد. 

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

آدرس و تلفن اداره ثبت شرکتها

آدرس و تلفن اداره ثبت شرکتها - ادرس اداره ثبت شرکتهای کلیه مراکز ثبتی کشور در اداره مطلب نمایان است . در صورت نیاز به ادرس و تلفن ادراه ثبت شرکتهای هر استان بعد از تاریخچه تشکیل این ادراه به موضوع فوق پرداخته شده است. تهران خیابان میرداماد تقاطع مدرس پ275 تلفن : 75396 021 * 19 - 22268917 -021

ماده 124 قانون تجارت در خصوص هیئت مدیره شرکتها

ماده 124 لایحه اصلاحی قانون تجارت در خصوص هیئت مدیره شرکتها - نکته دیگری که در خصوص ماده 124 قابل تامل می باشد این است که مقرر شده در صورتی که مدیرعامل عضو

استعلام نام شرکت - استعلام رایگان نام شرکت

استعلام رایگان نام شرکت - روش های استعلام نام شرکت به پایگاه های اطلاعاتی شناسه ملی اشخاص حقوقی کشور به نشانی http://www.ilenc.ir مراجعه کنید.این سامانه زیر نظر .

آدرس و تلفن اداره ثبت شرکتهای تهران

شماره تلفن اداره ثبت شرکتها وموسسات غیر تجاری تهران - تهران خیابان میرداماد تقاطع مدرس پ275 تلفن : 02175396 * 19 - 02122268917 - قانون ثبت شرکتها مصوب 1310 می باشد بموجب نظامنامه اجرایی همین قانون دایره ای به نام ثبت شرکتها و علائم تجاری و اختراعات تحت نظر ثبت کل مملکتی شکل گرفت.

استعلام رایگان شرکت

استعلام رایگان شرکت - جهت راهنمایی استعلام شرکتها با کارشناسان مجتمع ایلیا در خصوص استعلام شرکتها همراه باشید.

مبانی حقوقی ثبت شرکت ها

توضیحات تکمیلی در خصوص مبانی حقوقی ثبت شرکت ها - هر چند قوانین ثبتی در ایران جزء قوانین اولیه می باشد و قدمت آن از سایر قوانین از جمله قانون مدنی بیشتر است

مدارک و مدت زمان لازم برای ثبت شرکت

در این مقاله به بررسی مدارک و زمان لازم برای ثبت شرکت برای کلیه شرکتها پرداخته و در ادامه مراحل ثبت شرکت را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

وکیل ثبت شرکت

وکیل ثبت شرکت - به شما پیشنهاد می گردد وکیل ثبت شرکت متخصص و مجرب را برای انجام امور ثبتی خود انتخاب نمایید تا از عواقب بعدی و اجبار به تنظیم صورتجلسه های

اقدامات پس از ثبت شرکت فوری و سریع

کلیه اقدامات پس از ثبت شرکت به صورت کلی شامل ثبت برند،تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی و همچنین موارد کلی مثل تشکیل پرونده تامین اجتماعی می باشد.

نحوه استعلام شماره ثبت شرکت

توضیح در خصوص نحوه استعلام شماره ثبت شرکت - واحدی که یک شرکت در آن ثبت گردیده مانند محل صدور شخص حقیقی است. در این جا برخی شناسه های مربوطه برای استعلام

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟