لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت برند در گناوه


گناوه از شهرهای بندری استان بوشهر است و در حاشیه خلیج فارس قراردارد و بازار ساحلی و فصلی آن همواره مملو از گردشگر و خریدار می باشد . به منظور تبادلات با کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز در زمینه ماهی گیری و دامداری ثبت برند در گناوه همانند ثبت برند در بوشهر با نرخ بالا انجام می شود .

ثبت برندبه جهت حمایت از تولید و خدمات در گناوه ارزشمندست .

ثبت برند در گناوه

ثبت علامت تجاری و برند در گناوه

برند یا علامت تجاری عنوانی است برای تصویر یا طرح یا واژه ای که نشانگر و معرف کالاها یا خدمات شما می باشد و با ثبت آن در حقیقت شما یک تصویر یا اسم خاص را برای خود قاونی می کنید و دیگر کسی پس از ثبت برند یا علامت تجاری شما حق استفاذده از آن را نخواهد داشت مگر با اعطای امتیاز از طرف شما و پرداخت هزینه های آن که این هم از مزایای ثبت برند که به درآمدتان اضافه می کند .

شرایط ثبت برند در گناوه

1-به منظور ثبت برند یا علامت تجاری در گناوه اولین شرط داشتن مجوز است که نشان دهد برای کاری که ثبت برند انجام می دهید صلاحیت لازم رادارید .
2-و اما دومین شرط این است که برند یا نام تجاری مد نظر قبلا در همان شغل به ثبت نرسیده باشد و حتی شبیه به آن هم ثبت نشده باشد.
3- اگر ثبت برند در گناوه به زبانی به جز فارسی باشد اخذ کارت بازرگانی لازم است.
4-ثبت برند را می توانید به شکل حقیقی یا حقوقی انجام دهید یعنی به نام شخص یا شرکت که برای ثبت برند به نام شرکت باید علاوه بر مجوز مدارک ثبت شرکت را هم ارائه کنید .
لازم به ذکر است که ثبت برند ، علامت تجاری ، نام تجاری ، اسم تجاری ، لوگو و آرم همگی اسامی مختلف برای یک فرایند یکسان می باشد .

مدارک ثبت برند در گناوه

اسناد و مدارک ثبت برند در گناوه عبارت است از :

  • مدارک شناسایی ( اشخاص حقیقی و حقوقی)
  • مجوز از مراجع ذی صلاح ( اشخاص حقیقی و حقوقی)
  • مدارک شرکت ( اشخاص حقوقی )

زمان و هزینه ثبت برند در گناوه

به جهت سامانه ای بودن ثبت برند در گناوه زمان ثبت برند گناوه متغیر می باشد . به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص مقاله تعرفه و هزینه ثبت علامت تجاری را مطالعه نمایید .

جهت راهنمایی ثبت برند با ثبت ایلیا ارتباط برقرار نمایید.

نکته : باید بدانید که ثبت برند ، علامت تجاری یا علائم تجاری ، نام و نشان تجاری ، اسم تجاری ، لوگو و آرم همگی اصطلاحات یکسان هستند و از لحاظ حقوقی و فرایند ثبتی کاملا مشابهند .

ارتباط با ما

به منظور اخذ اطلاعات بیشتر در مورد ثبت برند در گناوه همراه مشاوره ایلیا با شمارهع ذیل در خدمت شماست:

ثبت برند در گناوه

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

طراحی لوگو ، آرم

طراحی لوگو ، آرم توسط دپارتمان طراحی ثبت شرکت ایلیا برای شما در اسرع وقت و مطابق سلیقه شما انجام می شود . کارگروه تخصصی طراحی و تبلیغات روبیک طراحی لوگو ، آرم ، ست اداری ، طراحی سایت سئو ، کارت ویزیت ، کاتالوگ وحتی برنامه نویسی اپلیکیشن را برای شما به انجام می رساند .

ارزانترین ثبت برند

برای رسیدن به اینکه ارزانترین ثبت برند را چه موسسه ای انجام می دهد باید از مراحل و هزینه هر مرحله از ثبت برند با خواندن این مقاله مطلع شوید ثبت ایلیا ...

استعلام ثبت برند قبل از ثبت

استعلام ثبت برند قبل از ثبت - انتخاب و ثبت نام تجاری، وابسته به شرایط خاصی است و می بایست طبق قانون ثبت برند ، جدیدو ابتکاری بوده وهمچنین گمراه کننده نباشد

شرایط ثبت برند

شرایط ثبت برند در تهران و کرج و سا یر نقاط ایران - شرایط ثبت علامت ، لوگو ، آرم و اسم و علائم تجاری - مدارک لازم جهت ثبت علامت تجاری و برند به صورت مختصر .

معاهده یا توافق نامه ADPIC

معاهده یا توافق نامه ADPIC در زمینه مالکیت فکری و مالکیت- دومین اقدام مهم حیاتی در زمینه هماهنگی حقوق مالکیت صنعتی ملل مختلف، امضاء معاهده یا توافق نامه 15آوریل 1994 مراکش در ارتباط با سازمان تجارت جهانی وبین المللی است که در واقع یک الحاقیه تکمیلی در رابطه با حقوق مالکیت فکری وابسته به تجارت است.

وکیل ثبت برند

وکیل ثبت برند ، علائم ، علامت ، اسم و نشان تجاری - در این مقاله توضیحاتی در خصوص وکیل ثبت برند و دیگر امور حقوقی و ثبتی در حوزه وکالت توضیح داده می شود.

آثار واگذاری و انتقال نام تجارتی

آثار واگذاری و انتقال نام تجارتی - اگر نام تجارتی به دیگری انتقال پیدا کند، منتقل الیه در حدودی از حقوق ناشی از نام انتقال یافته، بهره مند می شود که به وی انتقال پیدا کرده است و اگر حدود خاصی در قرارداد انتقال پیش بینی نشده باشد، به طور کامل و وسیعی منتقل الیه می تواند از این نام بهره برداری کند.

چرا برند ثبت کنیم ؟

در جواب به سوال چرا برند ثبت کنیم ؟ باید بگوییم که ثبت برند سبب حفاظت از اسم و رسم شما در کسب و تجارتتان سبب می شود ثبت ایلیا جهت ثبت برند در کرج درکنارشما

ثبت بین المللی برند ( مادرید )

ثبت بین المللی برند ( مادرید ) - مقررات ثبت بین المللی علائم تجاری (سيستم مادريد)، علامت یا برند با توجه به قوانين داخلي هركشور مورد بررسي قرارميگيرد .

طبقه بندی برند

طبقه بندی برند - ر این مبحث دو نوع اصلی از برندهای مدرن را معرفی کرده واین دو نوع برند از دیدگاه علم برند مورد بررسی قرار خواهند گرفت:طبقه بندی بین‌المللی ثبت علائم ، نشان، آرم، برند و علامت تجاری جدولی است که در قانون ثبت علائم و ثبت برند تجاری جهت کلیه اجناس گردآوری شده و آن را به ۴۵ طبقه تقسیم

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پرسش و پاسخ های شما
بهمنی
سلام من بهمنی ام نیاز به راهنمایی در مورد ثبت برند در گناوه دارم.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
درود بر شما جناب اقای بهمنی جهت اطلاع در خصوص موضوع ( ثبت برند در گناوه ) و همچنین موارد حقوقی ثبت برند، علائم ، نشان و نام تجاری با کارشناس حقوقی و ثبتی مجتمع ایلیا با شماره 32137 تماس حاصل نمایید.
پاسخ
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟