لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ثبت برند در گناوه


گناوه از شهرهای بندری استان بوشهر است و در حاشیه خلیج فارس قراردارد و بازار ساحلی و فصلی آن همواره مملو از گردشگر و خریدار می باشد . به منظور تبادلات با کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز در زمینه ماهی گیری و دامداری ثبت برند در گناوه همانند ثبت برند در بوشهر با نرخ بالا انجام می شود .

ثبت برندبه جهت حمایت از تولید و خدمات در گناوه ارزشمندست .

ثبت برند در گناوه

ثبت علامت تجاری و برند در گناوه

برند یا علامت تجاری عنوانی است برای تصویر یا طرح یا واژه ای که نشانگر و معرف کالاها یا خدمات شما می باشد و با ثبت آن در حقیقت شما یک تصویر یا اسم خاص را برای خود قاونی می کنید و دیگر کسی پس از ثبت برند یا علامت تجاری شما حق استفاذده از آن را نخواهد داشت مگر با اعطای امتیاز از طرف شما و پرداخت هزینه های آن که این هم از مزایای ثبت برند که به درآمدتان اضافه می کند .

شرایط ثبت برند در گناوه

1-به منظور ثبت برند یا علامت تجاری در گناوه اولین شرط داشتن مجوز است که نشان دهد برای کاری که ثبت برند انجام می دهید صلاحیت لازم رادارید .
2-و اما دومین شرط این است که برند یا نام تجاری مد نظر قبلا در همان شغل به ثبت نرسیده باشد و حتی شبیه به آن هم ثبت نشده باشد.
3- اگر ثبت برند در گناوه به زبانی به جز فارسی باشد اخذ کارت بازرگانی لازم است.
4-ثبت برند را می توانید به شکل حقیقی یا حقوقی انجام دهید یعنی به نام شخص یا شرکت که برای ثبت برند به نام شرکت باید علاوه بر مجوز مدارک ثبت شرکت را هم ارائه کنید .
لازم به ذکر است که ثبت برند ، علامت تجاری ، نام تجاری ، اسم تجاری ، لوگو و آرم همگی اسامی مختلف برای یک فرایند یکسان می باشد .

مدارک ثبت برند در گناوه

اسناد و مدارک ثبت برند در گناوه عبارت است از :

  • مدارک شناسایی ( اشخاص حقیقی و حقوقی)
  • مجوز از مراجع ذی صلاح ( اشخاص حقیقی و حقوقی)
  • مدارک شرکت ( اشخاص حقوقی )

زمان و هزینه ثبت برند در گناوه

به جهت سامانه ای بودن ثبت برند در گناوه زمان ثبت برند گناوه متغیر می باشد . به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص مقاله تعرفه و هزینه ثبت علامت تجاری را مطالعه نمایید .

جهت راهنمایی ثبت برند با ثبت ایلیا ارتباط برقرار نمایید.

نکته : باید بدانید که ثبت برند ، علامت تجاری یا علائم تجاری ، نام و نشان تجاری ، اسم تجاری ، لوگو و آرم همگی اصطلاحات یکسان هستند و از لحاظ حقوقی و فرایند ثبتی کاملا مشابهند .

ارتباط با ما

به منظور اخذ اطلاعات بیشتر در مورد ثبت برند در گناوه همراه مشاوره ایلیا با شمارهع ذیل در خدمت شماست:

ثبت برند در گناوه

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت اظهارنامه بین المللی برند براساس اطلاعیه دفتر بین المللی

ثبت اظهارنامه بین المللی برند، علائم و علامت تجاری براساس اطلاعیه دفتر بین المللی - طبق ماده 157 آئین نامه چنانچه براساس اطلاعیه واصله از دفتر بین المللی، کشور ایران به عنوان یکی از کشورهای تعیین شده ،در اظهارنامه ثبت بین المللی باشد به عبارت دیگر متقاضی ثبت بین المللی، در اظهارنامه

مراحل ثبت برند پوشاک

به منظور ثبت برند پوشاک رعایت شرایط و مراحلی لازم است که ثبت ایلیا در این مقاله مراحل و شرایط ثبت برند پوشاک را به تفصیل شرح می دهد.

نمونه اسم شرکت و برند

نمونه اسم شرکت و برند - نام ها و اسامی زیبا و خاص برای ثبت شرکت و برند -در صورت نیاز می توانید از طریق جدویل ذیل نامهای منتخب خود را انتخاب نمایید.

خصوصیات مهم نام تجارتی ( برند )

خصوصیات مهم نام تجارتی ( برند ) - ام یا عنوانی است که تاجر با آن نام یا عنوان معین به فعالیت اقتصادی و تجارتی می پردازد. با این ترتیب نام تجارتی عاملی است که تجار و موسسه یا بنگاه های مربوط به آنان را از یکدیگر متمایز می گرداند. به تعبیر دیگر نام یا اسم تجارتی، تاجری را از تاجر دیگر ویا یک موسسه

مراحل ثبت برند لباس

مراحل ثبت برند لباس -در مجموعه ثبت برند ایلیا فرایندمراحل ثبت برند لباس به صورت تخصصی انجام میگردد.

برند چیست؟

برند چیست؟ - تعریف برند - محبوبیت برند عبارت است از میزان علاقه ای که مصرف کننده در قیاس با دیگر رقبا نسبت به برند ابرازمی دارد.هویت تجاری به روشهای گوناگون توسط مشتریان تجربه و مورد شناسائی قرار می گیرد، که از آن جمله می توان به محصولات ،بسته بندی، قیمت، شیوه های ترویج ، و نیروهای فروش، اشاره نمود.

موفقیت کسب و کار شما با ثبت برند

ثبت برند مهمترین عامل موفقیت شغلی است یرا علاوه بر انحصار امکانات دیگری نیز در اختیار مالک برند می گذارد. ثبت شرکت ایلیا در همین راستا جهت ثبت برند مشاوره

آموزش ثبت برند

آموزش ثبت برند -در مجموعه ثبت برند ایلیا فرایندآموزش ثبت برند به صورت تخصصی انجام میگردد.

چرا برند ثبت کنیم ؟

در جواب به سوال چرا برند ثبت کنیم ؟ باید بگوییم که ثبت برند سبب حفاظت از اسم و رسم شما در کسب و تجارتتان سبب می شود ثبت ایلیا جهت ثبت برند در کرج درکنارشما

اسم تجاري

اسم تجاري به معنای همان نشان تجاری می باشد.ایلیا پیشرو در ارائه ی خدمات ثبت اسم تجاری در البرز.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟