• شرایط ثبت برند در ورامین

علامت های تجاری میتواند به شکل واژه و در قالب نام تجاری ویا به شکل یک طرح یا تصویر به عنوان آرم یا لوگو استفاده گردد. در هر صورت این علائم سبب شناسایی محصول و خدمات شده و وجود آنها بر روی محصولات رقابت مناسب در بازار آن کالا را تضمین می کند.

برند یا علامت تجاری ویژگی های خاص محصولات را به ذهن متبادر می سازد و این امر باعث می گردد که در میان محصولات دیگر رقبا قابل تشخیص باشد . در حقیقت برند یک کالا یا خدمات معرف کیفیت آن کالا یا خدمات می باشد و میزان تاثیر آن در بازار بستگی به سیاستهای فروش، تبلیغات و میزان مشتری مداری صاحبان آن برند دارد.

مراحل ثبت برند در ورامین

به ثبت رساندن برند اگرچه مدت زمان زیادی را می طلبد اما امتیازاتی که پس از ثبت برند به وجود می آید ، در جهت پیشبرد تجارت و رونق آن بسیار موثر می باشد . به عنوان مثال پس از ثبت برند یا علامت تجاری میزان فعال بودن تولیدات یا خدمات در بازار مربوطه و میزان موفقیت آن مشخص می گردد.

گواهی نامه انحصاری ثبت برند به مدت 10 سال دارای اعتبار است و پس از پایان این مدت می توان آن را تمدید نمود.

مدارک لازم جهت ثبت برند در ورامین

ثبت علامت تجاری به دو شکل حقیقی و حقوقی امکانپذیر است. مدارک لازم جهت ثبت برند تجاری به شکل حقیقی عبارتست از : کپی کارت ملی و شناسنامه متقاضی ثبت برند و برای ثبت برند به نام اشخاص حقوقی مدارک ذیل لازم می باشد : شناسنامه و کارت ملی آخرین مدیر عامل شرکت ، کلیه مدارک ثبت شرکت ( اعم از اساسنامه، شرکتنامه، آگهی تاسیس و روزنامه رسمی)، داشتن جواز کسب و یا مجوزهای اخذ شده از ارگانهای ذی صلاح ( در صورت لزوم ) ، ارائه طرحی از برند یا علامت تجاری در ابعاد تعریف شده

زمان و هزینه ثبت برند در ورامین

مدت زمان ثبت علامت تجاری در مرحله اول تا زمان تایید اولیه 45 روز کاری می باشد و پس از آن سایر مراحل تا زمان اخذ گواهی انحصار برند باید انجام گردد. میزان هزینه ثبت علامت تجاری آن با توجه به اینکه محصول یا خدمات در چه طبقه یا طبقاتی جای می گیرد و نیز بر اساس موضوع فعالیت متفاوت می باشد که بعد از بررسی های کارشناسی اعلام می گردد.

مجتمع ثبتی ایلیا با برخورداری از 18سال تجربه و بهره گیری از مشاورانی متخصص در زمینه ی ثبت برند و برندینگ آماده ی ارائه ی خدمات مشاوره ای رایگان از طریق کارشناسان خود به شما متقاضیان محترم می باشد .

واژگان مرتبط با ثبت برند در ورامین

ثبت علامت تجاری در ورامین

ثبت برند تجاری در ورامین

ثبت لوگو و نام تجاری در ورامین

ثبت اسم تجاری در ورامین