لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ثبت برند در نطنز


نطنز از شهرهای استان اصفهان است و دقیقا" بین شهرهای اصفهان و کاشان قراردارد و از قدمتی چندین هزارساله برخوردار است و صنعت توریسم آن رونق دارد. به علاوه انار و گردوی نطنز شهرت جهانی دارد که ثبت برند در نطنز در این زمینه انجام می شود. ثبت برند در نطنز هم مانند ثبت برند در اصفهان انجام می شود . به علاوه سفال و سرامیک نطنز هم پیشینه ای 700 ساله دارد و برندهای زیادی در این زمینه ثبت می گردد .

ثبت برند در نطنز

ثبت علامت تجاری در نطنز

علامت تجاری در واقع یک علامت یا طرح یا تصویر یا همان مارک یا برندی است که بر روی محصولات شما درج می گردد و یا خدمات شما با آن معرفی می شود .مثل برند یا علامت تجاری اسنپ که هنگام استفاده از نرم افزار اسنپ بر روی گوشی شما درج می شود. ثبت برند و ثبت علامت تجاری در نطنز حق استفاده انحصاری از علامت را به مدت ده سال به مالک علامت تجاری می دهد.

نکته:

واژه های علامت تجاری ، برند ، لوگو ، اسم تجاری ، علائم تجاری ، نام تجاری ، مارک و آرم همی یکسان هستد و تنها در ظاهر آنها اندکی تفاوت وجود دارد.

مراحل ثبت برند در نطنز

1-استعلام برند
2-طراحی برند یا علامت تجاری
3-ثبت اظهارنامه الکترونیک
4-ارسال مدارک
5-چاپ روزنامه رسمی
6-چاپ دوم روزنامه رسمی
7-دریافت تصدیق ثبت برند
نکته در هر یک از موارد سه و چهار در صورت دریافت ابلاغ رد نقص باید نقص مطرح شده را برطرف نموده مجدد پذیرش بگیرید و یا مجدد مدارک را ارسال نمایید.

برای ثبت برند در نطنز از تخصص تیم ثبت برند ایلیا برخوردار گردید .

کلیه مراحل ثبت برند را می توانید از کارگروه موسسه حقوقی ایلیا در نطنز جویا شوید و یا با خواندن این مقاله اطلاعات لازم را در این خصوص کسب کنید : ثبت برند

مدارک ثبت برند در نطنز

اسناد و مدارک ثبت برند در نطنز عبارت است از :

  • مدارک شناسایی ( اشخاص حقیقی و حقوقی)
  • مجوز از مراجع ذی صلاح ( اشخاص حقیقی و حقوقی)
  • مدارک شرکت ( اشخاص حقوقی )

زمان و هزینه ثبت برند در نطنز

به جهت سامانه ای بودن ثبت برند در نطنز زمان ثبت برند نطنز متغیر می باشد . جهت اطلاع بیشتر از هزینه ثبت برند در نطنز کارشناسان ایلیا مقاله ای تحت عنوان هزینه و تعرفه ثبت برند را برای شما تهیه کرده اند.

تماس با ما

شما می توانید از طریق شماره ذیل با همراه مشاور ایلیا تماس گرفته و پاسخ کلیه سوالات خود را دریافت نمایید:

مراحل ثبت برند در نطنز

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

انتخاب نام تجاری زیبا برای ثبت برند

انتخاب نام تجاری زیبا برای ثبت برند از اساسی ترین اقدامات اولیه برای ورود در بازار است. تفکر اساسی ای که در پشت نام تجاری ( برند ) قرار دارد یک استراتژی

استعلام ثبت برند

استعلام برند، نام تجاری و علامت تجاری به دلیل بالا بودن تعداد برندهای ثبت شده و افزایش روز افزون آنها در داخل و خارج از کشور به هنگام ثبت برندضروری است.

وکیل ثبت برند

وکیل ثبت برند ، علائم ، علامت ، اسم و نشان تجاری - در این مقاله توضیحاتی در خصوص وکیل ثبت برند و دیگر امور حقوقی و ثبتی در حوزه وکالت توضیح داده می شود.

هزینه تعیین اسم شرکت و برند

به منظور پاسخگویی به نیاز همه اقشار بثبت ایلیا دسته ای از خدمات مرتبط با ثبت شرکت را ارائه می کند تا با هزینه بسیار کمتر از هزینه کل فرایند ثبت یک شرکت به متقاضیان خود کمک کند تابه مقصود خود برسند . این خدمات مشاوره و تعیین اسم شرکت و برند می باشد که با اقل هزینه انجام می گردد.

چرا برند ثبت کنیم ؟

در جواب به سوال چرا برند ثبت کنیم ؟ باید بگوییم که ثبت برند سبب حفاظت از اسم و رسم شما در کسب و تجارتتان سبب می شود ثبت ایلیا جهت ثبت برند در کرج درکنارشما

مراحل ثبت برند تجاری

مراحل ثبت برند تجاری -در مجموعه ثبت برند ایلیا فرایندمراحل ثبت برند تجاری به صورت تخصصی انجام میگردد.

نحوه ثبت برند

نحوه ثبت برند -در مجموعه ثبت برند ایلیا فرایندنحوه ثبت برند به صورت تخصصی انجام میگردد.

ثبت بین المللی برند ( مادرید )

ثبت بین المللی برند ( مادرید ) - مقررات ثبت بین المللی علائم تجاری (سيستم مادريد)، علامت یا برند با توجه به قوانين داخلي هركشور مورد بررسي قرارميگيرد .

ماهیت حقوقی نام تجارتی ( برند )

ماهیت حقوقی نام تجارتی ( برند ) منظور از ماهیت حقوقی نام تجارتی این است که حقوق ناشی از نام تجارتی چه گونه حقوقی است؟ آیا این حق فقط یک حق یا امتیاز فردی و شخصی است و ارزش و اعتباری صرفاً معنوی در حدود ارزش نام خانوادگی دارد؟ یا این که نام تجارتی دارای ارزش اقتصادی مشابه ارزش اقتصادی اشیاء مادی است.

آموزش ثبت برند

آموزش ثبت برند -در مجموعه ثبت برند ایلیا فرایندآموزش ثبت برند به صورت تخصصی انجام میگردد.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟