لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت برند در نجف‌آباد


نجف آباد در سی و هفت کیلومتری غرب اصفهان یکی از مهمترین شهرهای استان اصفهان است که در زمان شاه عباس صفوی برای رساندن آذوقه به پایتخت این حکومت یعنی اصفهان استفاده می شد. نجف آباد دارای عسل و انار و قالی بافی معروفی است و به علاوه دانشگاه آزادآن یکی از بهترین مراکز آموزش عالی کشور است و همین موارد سبب رونق ثبت برند در نجف آباد و اصفهان گردیده است.

ثبت برند در نجف آباد

ثبت علامت تجاری در نجف آباد

علامت تجاری نام دیگر برند است که برای تبلیغات بازاریابی بسیار ضروری است . علامت تجاری یک علامت است که بر روی کالای شما درج می شود تا آن را از سایر محصولات متفاوت ومتمایز کند و البته اگر این تفاوت در کیفیت یل ویژگی های محصول هم با محصولات مشابه دیگر وجود داشته باشد تاثیر ثبت علامت تجاری در نجف آباد را دوچندان خواهد کرد . جهت اطلاع از سایر قوانین ثبت علامت تجاری از شما دعوت می کنیم این مقاله را مطالعه کنید : ثبت علامت و نشان تجاری

شرایط ثبت برند در نجف آباد

یکی از اصلی ترین شرایط ثبت برند در نجف آباد در کنار اخذ مجوز یا جواز کسب یا صنایع عدم تکرار یا تشابه برند شما با برندهای از پیش ثبت شده است و نیز اینکه جهت ثبت برند لاتین نیاز به کارت بازرگانی دارید . در کنار این موارد موضوع برند اشتراکی برای افرادی که با هم دیگر در تولید یک محصول شراکت می کنند وجود داردو یا عدم اخذ کارت بازرگانی با ثبت برند فارسی و به اندازه یک سوم آن به انگلیسی . شرایط ثبت برند در نجف آباد همانند شرایط مربوط به ثبت برند در اصفهان می باشد.

اسناد و مدارک ثبت برند در نجف آباد

جواز کسب ، مجوز ، جواز صنایع ، پروانه بهره برداری یا موافقت اصولی برای مالک برند اعم از حقیقی یا حقوقی

مشخصات هویتی یا ثبتی مالک حقیقی یا حقوقی

نمونه برند

هزینه و زمان ثبت برند در نجف آباد

ثبت برند در نجف آباد بر اساس نوع برند و حقیقی یا حقوقی بودن آن و اینکه تنها به فارسی ، انگلیسی یا هر دو زبان است و نیز تعداد محصولات و طبقات آن پروسه متفاوت و در نتیجه هزینه متفاوتی دارد اما مراحل آن در حداقل زمان 45 روزکاری زمان بر می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به لینک ذیل مراجعه نمایید : قیمت و هزینه ثبت برند و علامت تجاری

تماس با ما

مشاوران مجتمع ثبت ایلیا ثبت برند در سراسر ایران من جمله نجف آباد را به انجام می رسانند . جهت اخذ مشاوره با شماره همراه مشاور ایلیا که در تصویر ذیل مشاهده می کنید. تماس بگیرید.

همراه مشاور ایلیا

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

موفقیت کسب و کار شما با ثبت برند

ثبت برند مهمترین عامل موفقیت شغلی است یرا علاوه بر انحصار امکانات دیگری نیز در اختیار مالک برند می گذارد. ثبت شرکت ایلیا در همین راستا جهت ثبت برند مشاوره

استعلام نام برند قبل از ثبت

استعلام نام برند قبل از ثبت - شما از این پس میتوانید با مراجعه به سامانه استعلام برند و علائم تجاری فرایند استعلامات نام تجاری خود را انجام دهید.

مراحل ثبت برند لباس

مراحل ثبت برند لباس -در مجموعه ثبت برند ایلیا فرایندمراحل ثبت برند لباس به صورت تخصصی انجام میگردد.

نام برند تجارتی فانتزی

نام برند تجارتی فانتزی - برای انتخاب نام تجارتی ممکن است از یک نام فانتزی یا رویایی استفاده شود. نام فانتزی یک نام خیالی یا تفننی و رویایی و امثال آن است.به طور مثال در ادبیات ایران سیمرغ یک نام خیالی است که وجود خارجی ندارد لذا اگر تاجری نام تجارتی خود را سیمرغ معرفی کند .

مدارک و مدت زمان لازم برای ثبت برند

برای اینکه بتوانیم ثبت برند خود را انجام دهیم باید در ابتدا از مدارک لازم برای ثبت برند اطلاع داشته باشیم. همچنین برای خیلی ها سوال است مدت زمان لازم برای ثبت برند چقدر است؟

واژه نامه برندینگ

از آنجایی که برندینگ مقوله نسبتاً جدیدی است و زمان زیادی نیست که وارد کشورمان شده است بسیاری از اصطلاحات آن برای مخاطبان یا حتی مالکان برند آشنا نیست.

خصوصیات مهم نام تجارتی ( برند )

خصوصیات مهم نام تجارتی ( برند ) - ام یا عنوانی است که تاجر با آن نام یا عنوان معین به فعالیت اقتصادی و تجارتی می پردازد. با این ترتیب نام تجارتی عاملی است که تجار و موسسه یا بنگاه های مربوط به آنان را از یکدیگر متمایز می گرداند. به تعبیر دیگر نام یا اسم تجارتی، تاجری را از تاجر دیگر ویا یک موسسه

استعلام ثبت برند

استعلام برند، نام تجاری و علامت تجاری به دلیل بالا بودن تعداد برندهای ثبت شده و افزایش روز افزون آنها در داخل و خارج از کشور به هنگام ثبت برندضروری است.

شرایط ثبت برند

شرایط ثبت برند در تهران و کرج و سا یر نقاط ایران - شرایط ثبت علامت ، لوگو ، آرم و اسم و علائم تجاری - مدارک لازم جهت ثبت علامت تجاری و برند به صورت مختصر .

وکیل ثبت برند

وکیل ثبت برند ، علائم ، علامت ، اسم و نشان تجاری - در این مقاله توضیحاتی در خصوص وکیل ثبت برند و دیگر امور حقوقی و ثبتی در حوزه وکالت توضیح داده می شود.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پرسش و پاسخ های شما
صدیقی
سلام من صدیقیمی باشم هستم و از اصفهان مزاحمتون میشم . درخواست من در مورد موضوع این مقاله سایتتون همین صفحه که در مورد ثبت برند در نجف‌آباد هست من رو راهنمایی کنید.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
درود بر شما موکل گرامی سرکار خانم صدیقی با توجه به اینکه موضوع مطرح شده از جانب شما به صورت کلی می باشد ممنون میشم در خواست دقیقی را که در مورد مقاله (ثبت برند در نجف‌آباد ) دارد مجددا اعلام نمایید، باتشکر از شما.
پاسخ
سلطانی
سلام من سلطانی ام نیاز به راهنمایی در مورد ثبت برند در نجف‌آباد دارم.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
درود بر شما جناب اقای سلطانی جهت اطلاع در خصوص موضوع ( ثبت برند در نجف‌آباد ) و همچنین موارد حقوقی ثبت برند، علائم ، نشان و نام تجاری با کارشناس حقوقی و ثبتی مجتمع ایلیا با شماره 32137 تماس حاصل نمایید.
پاسخ
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟