لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ثبت برند در فلاورجان


فَلاوَرجان یکی از شهر های استان اصفهان در ایران است. پلورگان یا پلورگون نام دیگر این شهر می باشد که این نام گذاری به دلیل پل قدیمی و تاریخی آن است و از آنجا که در کنار رودخانه زاینده رود واقع شده جزء مناطقی است که هم دارای بافت جنگلی و هم ناحیه‌ای ساحلی است . بنابر این ثبت برند در فلاورجان از لحاظ گردشگری و نیز نزدیکی به اصفهان که مرکز استان است دارای اهمیت است .

ثبت برند در فلاورجان

ثبت علامت تجاری در فلاورجان

ثبت علامت تجاری همان ثبت برند است که در واقع نشان و علامتی از صاحب اثر است که بر روی محصول درج می شود و یا نماد خدمات ارائه شده است با ثبت علامت تجاری از حقوق مالکیت خود دفاع می کنید .

نکته :

ثبت برند ، علامت تجاری ، لوگو ، نشان تجاری ، مارک ، آرم و علائم تجاری همگی یکسان بوده و تنها واژه های مختلف برای یک فرایند حقوقی واحد می باشند .

مراحل ثبت برند در فلاورجان

ابتدا باید در سامانه ثبت برند ثبت نام اینترنتی صورت پذیرد. بعد از تایید ثبت نام با ارسال مدارک لازم به اداره مالکیت که مسئول ثبت برند می باشد ، باید منتظر تایید مدارک باشیم . پس از طی کردن مراحل اداری باید چاپ روزنامه در دو مرحله انجام شود. البته انتشار این روزنامه ها باید به فاصله یک ماه باشد تااگر کسی اعتراضی داشت ، بتواند در این مدت مطرح کند. آخرین قدم مراجعه ی وکیل به اداره مالکیت می باشد که جهت اخذ گواهی برند اقدام نماید. این گواهی تا 10 سال اعتبار دارد و بعد از آن باید توسط ملاک برندتمدید گردد تا شخص دیگری نتواند آن را به نام خود ثبت کند.مراحل ثبت برند در فلاورجان مانند ثبت برند در اصفهان است .

ثبت علامت تجاری به جهت حمایت از تولید و خدمات در فلاورجان ارزشمندست .

مدارک ثبت برند در فلاورجان

اسناد و مدارک ثبت برند در فلاورجان عبارت است از :

  • مدارک شناسایی ( اشخاص حقیقی و حقوقی)
  • مجوز از مراجع ذی صلاح ( اشخاص حقیقی و حقوقی)
  • مدارک شرکت ( اشخاص حقوقی )

زمان و هزینه ثبت برند در فلاورجان

به جهت سامانه ای بودن ثبت برند در فلاورجان زمان ثبت برند فلاورجان متغیر می باشد . جهت اطلاع بیشتر از هزینه ثبت برند و علامت تجاری لطفا" این مقاله را مطالعه فرمایید : هزینه و تعرفه ثبت برند و علامت تجاری

ارتباط با ما

جهت اطلاع بیشتر و نیز اخذ شاوره تلفنی در خصوص ثبت برند در فلاورجان با کارشناسان ثبت ایلیا از طریق همراه شماور ایلیا که در ذیل شماره آن را مشاهده می کنید در تماس باشید :

همراه مشاور ایلیا

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

خصوصیات مهم نام تجارتی ( برند )

خصوصیات مهم نام تجارتی ( برند ) - ام یا عنوانی است که تاجر با آن نام یا عنوان معین به فعالیت اقتصادی و تجارتی می پردازد. با این ترتیب نام تجارتی عاملی است که تجار و موسسه یا بنگاه های مربوط به آنان را از یکدیگر متمایز می گرداند. به تعبیر دیگر نام یا اسم تجارتی، تاجری را از تاجر دیگر ویا یک موسسه

استعلام ثبت برند

استعلام برند، نام تجاری و علامت تجاری به دلیل بالا بودن تعداد برندهای ثبت شده و افزایش روز افزون آنها در داخل و خارج از کشور به هنگام ثبت برندضروری است.

برند چیست؟

برند چیست؟ - تعریف برند - محبوبیت برند عبارت است از میزان علاقه ای که مصرف کننده در قیاس با دیگر رقبا نسبت به برند ابرازمی دارد.هویت تجاری به روشهای گوناگون توسط مشتریان تجربه و مورد شناسائی قرار می گیرد، که از آن جمله می توان به محصولات ،بسته بندی، قیمت، شیوه های ترویج ، و نیروهای فروش، اشاره نمود.

شرایط ثبت برند لباس

شرایط ثبت برند لباس -در مجموعه ثبت برند ایلیا فرایندشرایط ثبت برند لباس به صورت تخصصی انجام میگردد.

آیا ثبت برند برای برندینگ کافی است ؟

فاصله بین ثبت برند تا ساخت برند و به موفقیت رساندن آن چیزی است که باید برای پر کردنش کوشش بسیار کرد در این راستا ثبت ایلیا می تواند از ثبت برند تا برند س

بهره برداری از تابلو نام تجاری شرکت ها

بهره برداری از تابلو نام تجاری شرکت ها - درحقوق ایران حکم صریحی در زمینه نحوه بهره برداری از تابلو وجود ندارد ولی عملا صاحب تابلو برای جلب مشتری و تبلیغ آن استفاده می کند و مشخص نیست که تابلو و حقوق ناشی از آن حق مالکیت صنعتی ولو حق مالکیت صنعتی ناقص تلقی می شود یا خیر؟

شرایط اساسی صحت نام تجارتی ( برند )

شرایط اساسی صحت نام تجارتی ( برند ) - استفاده از نام کوچک و نام خانوادگی به عنوان نام تجارتی اعم از این که از نام تاجر یا از نام ثالث استفاده گردد، از جهت شرایط صحت با نام تجارتی وبازرگانی مستعار یا فانتزی تفاوت دارد؛ زیرا اسامی افراد و اسامی خانوادگی آن ها در هر کشور تابع ضوابط خاصی است.

مدارک و مدت زمان لازم برای ثبت برند

برای اینکه بتوانیم ثبت برند خود را انجام دهیم باید در ابتدا از مدارک لازم برای ثبت برند اطلاع داشته باشیم. همچنین برای خیلی ها سوال است مدت زمان لازم برای ثبت برند چقدر است؟

نحوه ثبت برند

نحوه ثبت برند -در مجموعه ثبت برند ایلیا فرایندنحوه ثبت برند به صورت تخصصی انجام میگردد.

ثبت بین المللی برند ( مادرید )

ثبت بین المللی برند ( مادرید ) - مقررات ثبت بین المللی علائم تجاری (سيستم مادريد)، علامت یا برند با توجه به قوانين داخلي هركشور مورد بررسي قرارميگيرد .

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟