لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت برند در شهرضا


شهرضا یا قمشه در استان اصفهان واقع شده است . این شهر دارای صنایع دستی مثل سفال است که سفال آن در کل ایران معروف است و به شهرهای دیگر صادر می شود . به علاوه تولیدات دامی و لبنی از قبیل ماست ، کشک ، خامه ، فرش ، گیوه ، کتیرا، همچنین انار و بادام بهترین سوغات آن به شمار می آیند و در همین زمینه ثبت برند در شهرضا زیاد انجام می شود.

ثبت برند در شهرضا

ثبت علامت تجاری درشهررضا

ثبت علامت تجاری همان ثبت برند است و مراحل ثبتی و اداری هر دو یکسان است . شما می توانید ثبت علامت تجاری در شهرضا را برای چند محصول در طبقات مختلف انجام دهید یعنی یک علامت تجاری یا نام تجاری واحد را برای چند محصول مختلف که حتی در طبقات مختلف قراردارند می توانید ثبت کنید .همچنین شما می توانید ثبت علامت تجاری را به فارسی و انگلیسی به صورت هم زمان و به شکل یک سوم فونت فارسی به شکل انگلیسی به ثبت برسانید. جهت اطلاع از سایر قوانین ثبت علامت تجاری از شما دعوت می کنیم این مقاله را مطالعه کنید : ثبت علامت و اسم تجاری

شرایط ثبت برند در شهرضا

ثبت برند در شهرضا را می توانید به شکل فارسی یا انگلیسی همانطور که ذکر شد انجام دهید . برای ثبت برند به شکل انگلیسی اما نیاز به کارت بازرگانی دارید که خود شرایط و پیچیدگی های قاونی خاصی دارد و به جای آن ثبت هم زمان برند به دو شکل فارسی و انگلیسی را توصیه می کنیم.ثبت برند در شهرضا تابع شرایط ثبت برند در اصفهان است و هر دو اینها توسط ثبت ایلیا در اداره مالکیت صنعتی واقع در تهران انجام می پذیرد.

مدارک ثبت برند در شهرضا

ثبت برند به مدارک زیر نیاز دارد :

مدارک شناسایی و یا ثبتی شرکت و شخص ، جواز کسب ، موافقت اصولی ، پروانه بهره برداری ، جوازتاسیس و هر نوع مجوز دال بر فعالیت مربوط به برند و قطعا نمونه ای از برند در دست ثبت لازم می باشد.

زمان و هزینه ثبت برند در شهررضا

به منظور ثبت برند در شهرضا باید مراحل مختلفی را طی نمود که سبب می شود نتوان زمان و هزینه مشخصی را جهت ثبت برند اعلام کنیم . جهت اطلاع بیشتر از تعرفه های ثبت برند لطفا" این مقاله را مطالعه نمایید : هزینه و تعرفه ثبت برند

تماس با ما

جهت ارتباط با مشاوران ایلیا ثبت شرکت و کسب اطلاعات بیشترشما می توانید با شماره همراه مشاور ایلیا تماس حاصل نمایید.

همراه مشاور ایلیا

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

بهره برداری از تابلو نام تجاری شرکت ها

بهره برداری از تابلو نام تجاری شرکت ها - درحقوق ایران حکم صریحی در زمینه نحوه بهره برداری از تابلو وجود ندارد ولی عملا صاحب تابلو برای جلب مشتری و تبلیغ آن استفاده می کند و مشخص نیست که تابلو و حقوق ناشی از آن حق مالکیت صنعتی ولو حق مالکیت صنعتی ناقص تلقی می شود یا خیر؟

برند چیست؟

برند چیست؟ - تعریف برند - محبوبیت برند عبارت است از میزان علاقه ای که مصرف کننده در قیاس با دیگر رقبا نسبت به برند ابرازمی دارد.هویت تجاری به روشهای گوناگون توسط مشتریان تجربه و مورد شناسائی قرار می گیرد، که از آن جمله می توان به محصولات ،بسته بندی، قیمت، شیوه های ترویج ، و نیروهای فروش، اشاره نمود.

طبقه بندی برند

طبقه بندی برند - ر این مبحث دو نوع اصلی از برندهای مدرن را معرفی کرده واین دو نوع برند از دیدگاه علم برند مورد بررسی قرار خواهند گرفت:طبقه بندی بین‌المللی ثبت علائم ، نشان، آرم، برند و علامت تجاری جدولی است که در قانون ثبت علائم و ثبت برند تجاری جهت کلیه اجناس گردآوری شده و آن را به ۴۵ طبقه تقسیم

هزینه تعیین اسم شرکت و برند

به منظور پاسخگویی به نیاز همه اقشار بثبت ایلیا دسته ای از خدمات مرتبط با ثبت شرکت را ارائه می کند تا با هزینه بسیار کمتر از هزینه کل فرایند ثبت یک شرکت به متقاضیان خود کمک کند تابه مقصود خود برسند . این خدمات مشاوره و تعیین اسم شرکت و برند می باشد که با اقل هزینه انجام می گردد.

خصوصیات مهم نام تجارتی ( برند )

خصوصیات مهم نام تجارتی ( برند ) - ام یا عنوانی است که تاجر با آن نام یا عنوان معین به فعالیت اقتصادی و تجارتی می پردازد. با این ترتیب نام تجارتی عاملی است که تجار و موسسه یا بنگاه های مربوط به آنان را از یکدیگر متمایز می گرداند. به تعبیر دیگر نام یا اسم تجارتی، تاجری را از تاجر دیگر ویا یک موسسه

واژه نامه برندینگ

از آنجایی که برندینگ مقوله نسبتاً جدیدی است و زمان زیادی نیست که وارد کشورمان شده است بسیاری از اصطلاحات آن برای مخاطبان یا حتی مالکان برند آشنا نیست.

ثبت برند نان صنعتی

ثبت برند نان صنعتی اگر دنبال فرصتی هستید که برند خود را ثبت کنید از کارشناسان به نام توانای مجتمع ثبت برند ایلیا نیز مشاوره کاملا رایگان دریافت نمایید .

نام برند تجارتی فانتزی

نام برند تجارتی فانتزی - برای انتخاب نام تجارتی ممکن است از یک نام فانتزی یا رویایی استفاده شود. نام فانتزی یک نام خیالی یا تفننی و رویایی و امثال آن است.به طور مثال در ادبیات ایران سیمرغ یک نام خیالی است که وجود خارجی ندارد لذا اگر تاجری نام تجارتی خود را سیمرغ معرفی کند .

نحوه ثبت برند خارجی

نحوه ثبت برند خارجی -در مجموعه ثبت برند ایلیا فرایندنحوه ثبت برند خارجی به صورت تخصصی انجام میگردد.

شرایط اساسی صحت نام تجارتی ( برند )

شرایط اساسی صحت نام تجارتی ( برند ) - استفاده از نام کوچک و نام خانوادگی به عنوان نام تجارتی اعم از این که از نام تاجر یا از نام ثالث استفاده گردد، از جهت شرایط صحت با نام تجارتی وبازرگانی مستعار یا فانتزی تفاوت دارد؛ زیرا اسامی افراد و اسامی خانوادگی آن ها در هر کشور تابع ضوابط خاصی است.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پرسش و پاسخ های شما
صدیق
سلام من صدیقمی باشم هستم و از اصفهان مزاحمتون میشم . درخواست من در مورد موضوع این مقاله سایتتون همین صفحه که در مورد ثبت برند در شهرضا هست من رو راهنمایی کنید.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
درود بر شما موکل گرامی سرکار خانم صدیق با توجه به اینکه موضوع مطرح شده از جانب شما به صورت کلی می باشد ممنون میشم در خواست دقیقی را که در مورد مقاله (ثبت برند در شهرضا) دارد مجددا اعلام نمایید، باتشکر از شما.
پاسخ
شاهی
سلام من شاهی ام نیاز به راهنمایی در مورد ثبت برند در شهرضا دارم.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
درود بر شما جناب اقای شاهی جهت اطلاع در خصوص موضوع ( ثبت برند در شهرضا ) و همچنین موارد حقوقی ثبت برند، علائم ، نشان و نام تجاری با کارشناس حقوقی و ثبتی مجتمع ایلیا با شماره 32137 تماس حاصل نمایید.
پاسخ
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟