لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت برند در شاهین‌دژ


شاهین دژ در استان آذربایجان غربی و در نزدیکی میاندوآب قرار دارد . در زمان پیش از اسلام شاهین دژ قلعه ای بوده ست که برای نگهبانی از آن از شاهین استفاده می شده است و به همین دلیل به این قلعه شاهین دژ می گفته اند که بعدها توسعه یافته وبه شهر تبدیل شده است ، اما نام آن تغییری نکرده است. جهت ثبت برند در شاهین دژ شما باید از اداره مالکیت صنعتی در تهران کارخود را آغاز کنید به همین دلیل مشاوران ما که به این مرکز نزدیک هستند این کار را بر عهده می گیرند.

ثبت برند در شاهین دژ

ثبت علامت تجاری در شاهین دژ

علامت تجاری نام دیگر برند است و به آن لوگو ، نشان تجاری و نیز نام تجاری هم گفته می شود که تنها در شکل ظاهر ممکن است تفاوت هایی داشته باشند، اما از لحاظ حقوقی کارکردشان یکسان است. ثبت علامت تجاری در شاهین دژ تابع قوانین ثبت برند در آذربایجان غربی است زیرا در این استان قراردارد . توصیه می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینکی که در ادامه می آید مراجعه کنید: ثبت نشان تجاری

شرایط ثبت برند در شاهین دژ

به منظور ثبت برند در شاهین دژ باید بدانید که نمی توانید از اسامی مشهور و معروف استفاده کنید . به علاوه اگر می خواهید اسمی برای برند خود انتخاب کنید همچنین نباید شبیه اسم برندی دیگر در رسته محصولات شما باشد . مثلا" برند گلنوش اگر برای نوشیدنی ثبت شده بشد و شما اکنون بخواهید به عنوان برند لباس یا لوازم آرایشی و یا محصولات دیگر آن را ثبت کنید بلامانع می باشد . به طور کلی نباید برند در دست اقدام بیش از 50% با برندهای از پیش ثبت شده تشابه داشته باشد زیرا اگر این طور باشد از ثبت آن ممانعت می شود و باید اسم تجاری خود را عوض کنید .

مدارک ثبت برند در شاهین دژ

ثبت برند به نام شخص باید با مدارک شناسایی و جواز کسب شخص و برای شرکتها مدارک ثبتی شرکت ، مجوز و نمونه برند و مدارک شناسایی مدیر عامل شرکت لازم می باشد .

هزینه و زمان ثبت برند در شاهین دژ

ثبت برند در شاهین دژ بر اساس نوع برند و حقیقی یا حقوقی بودن آن و اینکه تنها به فارسی ، انگلیسی یا هر دو زبان است و نیز تعداد محصولات و طبقات آن پروسه متفاوت و در نتیجه هزینه متفاوتی دارد اما مراحل آن در حداقل زمان 45 روزکاری زمان بر می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به لینک ذیل مراجعه نمایید : قیمت و هزینه ثبت برند و علامت تجاری

تماس با ما

مشاوران مجتمع ثبت ایلیا ثبت برند در سراسر ایران من جمله شاهین دژ را به انجام می رسانند . جهت اخذ مشاوره با شماره ​که در تصویر ذیل مشاهده می کنید. تماس بگیرید.

همراه مشاور ایلیا

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

انواع نام بازرگانی تجاری ( برند )

انواع نام بازرگانی تجاری ( برند ) - برای انتخاب نام تجارتی ممکن است از نام کوچک (نام شخصی) نام خانوادگی خود تاجر یا نام خانوادگی غیر(ثالث) ویا نام فانتزی یا عناوین دیگر استفاده شود.

معاهده یا توافق نامه ADPIC

معاهده یا توافق نامه ADPIC در زمینه مالکیت فکری و مالکیت- دومین اقدام مهم حیاتی در زمینه هماهنگی حقوق مالکیت صنعتی ملل مختلف، امضاء معاهده یا توافق نامه 15آوریل 1994 مراکش در ارتباط با سازمان تجارت جهانی وبین المللی است که در واقع یک الحاقیه تکمیلی در رابطه با حقوق مالکیت فکری وابسته به تجارت است.

استعلام نام برند قبل از ثبت

استعلام نام برند قبل از ثبت - شما از این پس میتوانید با مراجعه به سامانه استعلام برند و علائم تجاری فرایند استعلامات نام تجاری خود را انجام دهید.

نحوه ثبت برند

نحوه ثبت برند -در مجموعه ثبت برند ایلیا فرایندنحوه ثبت برند به صورت تخصصی انجام میگردد.

استعلام آنلاین برند

استعلام آنلاین برند و علامت تجاری

استعلام ثبت برند

استعلام برند، نام تجاری و علامت تجاری به دلیل بالا بودن تعداد برندهای ثبت شده و افزایش روز افزون آنها در داخل و خارج از کشور به هنگام ثبت برندضروری است.

نحوه ثبت برند خارجی

نحوه ثبت برند خارجی -در مجموعه ثبت برند ایلیا فرایندنحوه ثبت برند خارجی به صورت تخصصی انجام میگردد.

روانشناسی رنگ برندها بیانگر چیست؟

روانشناسی رنگ برندها بیانگر چیست؟رنگ و تاثیر آن بر روی روحیه و روان و در کل شخصیت افراد در روانشناسی نوین مورد توجه قرار گرفته است. ترکیبات رنگی که افراد ا

ضمانت اجرای کیفری سوء استفاده از نام اینترنتی

ضمانت اجرای کیفری سوء استفاده از نام اینترنتی - ممکن است از طریق نام یا نشانی اینترنتی به جای تجاوز به نام اینترنتی دیگران و لطمه زدن به حق تقدم صاحب نشانی اینترنتی، به حقوق غیراینترنتی از جمله به حقوق صاحب یک علامت تجاری معروف یا نام تجارتی تجار یا علامت شرکت تجارتی تجاوز کند.

مراحل ثبت برند لباس

مراحل ثبت برند لباس -در مجموعه ثبت برند ایلیا فرایندمراحل ثبت برند لباس به صورت تخصصی انجام میگردد.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟