لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ثبت برند در سرابسراب از شهرهای آذربایجان غربی است که دارای آب وهوای مرطوب و کوهستانی است  ، این شهرستان که در کوهپایه زاگرس قراردارد ، دارای آب و هوای  سرد و کوهستانی است و قدمتی 8000 ساله دارد و به همین دلیل از لحاظ گردشگری مورد توجه می باشد به علاوه رودخانه های زیادی که از کوه سبلان سرچشمه می گیرند از وسط یا کنار این شهر گذشته اند که سبب طبیعت زیبای آن شده است و همین عوامل سبب شده است که رونق اقتصاد و ثبت برند در سراب مثل ثبت برند در تبریز زیاد باشد.

ثبت برند در سراب
ثبت علامت تجاری در سراب 

علامت تجاری در حقیقت همان برند است و به معنای  مارک یاعلامت یا نشان یا نامی است که مثل نام نقاش بر تابلو نقاشی از اثر و محصول شما حفاظت کرده مالکیت آن را مشخص می نماید . به منظور ثبت علامت تجاری در سراب اداره مالکیت صنعتی که ثبت برند در سراب را به انجام می رساند در حقیقت مرجعی برای  ثبت برند در کل ایران من جمله ثبت برند در آذربایجان شرقی می باشد و لذا به دلیل نزدیکی موسسه ثبت ایلیا به این اداره ثبت علامت تجاری در سراب را برای شما به راحتی به انجام می رسانیم.

مراحل ثبت برند در سراب

ثبت برند با ثبت نام در سایت اداره مالکیت شروع می گردد و سپس باید منتظر تایید اظهارنامه ثبت برند خود بمانید ، پس از آن اگر رد شد که باید ایراد وارده را برطرف کنید و اگر تایید شد باید به مرحله تهیه و ارسال مدارک بروید . چنانچه مجدد در سایت پیغام تایید مدارک را دیدید برای چاپ اولین آگهی ثبت برند در روزنامه رسمی اقدام کنید و سپس باید بگذارید یک ماه زمان بگذرد تا مجدد اقدام کنید برای چاپ دومین آگهی ثبت برند خود در روزنامه رسمی . پس از این  مراحل می توانید گواهی ثبت برند خود را در سراب دریافت نمایید . 

 

ثبت برند  به جهت حمایت از تولید و خدمات در سراب ارزشمندست .

برای ثبت برند در سراب از تخصص تیم ثبت برند ایلیا در سراب برخوردار گردید .

 مدارک ثبت برند در سراب

اسناد و مدارک ثبت برند در سراب عبارت است از :

  • مدارک شناسایی ( اشخاص حقیقی و حقوقی)
  • مجوز از مراجع ذی صلاح ( اشخاص حقیقی و حقوقی)
  • مدارک شرکت ( اشخاص حقوقی ) 

 زمان و هزینه ثبت برند در سراب

به جهت سامانه ای بودن ثبت برند در سراب زمان ثبت برند سراب متغیر می باشد . به منظور اطلاع از هزینه ثبت برند در سراب پیشنهاد می کنیم مقاله هزینه و تعرقه ثبت برند و علامت تجاری را مطالعه نمایید .

  • ​توجه داشته باشید که واژه های ثبت  برند ، ثبت علامت تجاری ، علائم تجاری ، ثبت نشان تجاری، نام تجاری یا اسم تجاری ، لوگو و آرم همه واژه هایی با معنا و بار حقوقی یکسان هستند و تنها ممکن است از لحاظ شکل ظاهری با هم فرق کنند .

ارتباط با ما

جهت ارتباط با مشاوران ایلیا شما می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره ای که در تصویر زیر می بینید تماس حاصل نمایید  .

همراه مشاور ایلیا

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

چگونگی انتخاب نام تجاری( برند )

چگونگی انتخاب نام تجاری( برند ) اصولاً نام یا نام گذاری وسیله ای است برای شناسایی و تمایز افراد مشابه از یکدیگر به طوری که تشابه بین آنها سبب گمراهی و سردرگمی نگردد. همان طور که انسان ها از طریق نام گذاری از هم متمایز می شوند، نام تجارتی نیز در همین راستا و با همین هدف به وجود آمده است.

خصوصیات مهم نام تجارتی ( برند )

خصوصیات مهم نام تجارتی ( برند ) - ام یا عنوانی است که تاجر با آن نام یا عنوان معین به فعالیت اقتصادی و تجارتی می پردازد. با این ترتیب نام تجارتی عاملی است که تجار و موسسه یا بنگاه های مربوط به آنان را از یکدیگر متمایز می گرداند. به تعبیر دیگر نام یا اسم تجارتی، تاجری را از تاجر دیگر ویا یک موسسه

ثبت بین المللی برند ( مادرید )

ثبت بین المللی برند ( مادرید ) - مقررات ثبت بین المللی علائم تجاری (سيستم مادريد)، علامت یا برند با توجه به قوانين داخلي هركشور مورد بررسي قرارميگيرد .

آموزش ثبت برند

آموزش ثبت برند -در مجموعه ثبت برند ایلیا فرایندآموزش ثبت برند به صورت تخصصی انجام میگردد.

شرایط ثبت برند لاتین

شرایط ثبت برند لاتین -در مجموعه ثبت برند ایلیا فرایندشرایط ثبت برند لاتین به صورت تخصصی انجام میگردد.

نام برند تجارتی فانتزی

نام برند تجارتی فانتزی - برای انتخاب نام تجارتی ممکن است از یک نام فانتزی یا رویایی استفاده شود. نام فانتزی یک نام خیالی یا تفننی و رویایی و امثال آن است.به طور مثال در ادبیات ایران سیمرغ یک نام خیالی است که وجود خارجی ندارد لذا اگر تاجری نام تجارتی خود را سیمرغ معرفی کند .

نمونه اسم شرکت و برند

نمونه اسم شرکت و برند - نام ها و اسامی زیبا و خاص برای ثبت شرکت و برند -در صورت نیاز می توانید از طریق جدویل ذیل نامهای منتخب خود را انتخاب نمایید.

اسم تجاري

اسم تجاري به معنای همان نشان تجاری می باشد.ایلیا پیشرو در ارائه ی خدمات ثبت اسم تجاری در البرز.

انواع نام بازرگانی تجاری ( برند )

انواع نام بازرگانی تجاری ( برند ) - برای انتخاب نام تجارتی ممکن است از نام کوچک (نام شخصی) نام خانوادگی خود تاجر یا نام خانوادگی غیر(ثالث) ویا نام فانتزی یا عناوین دیگر استفاده شود.

روانشناسی رنگ برندها بیانگر چیست؟

روانشناسی رنگ برندها بیانگر چیست؟رنگ و تاثیر آن بر روی روحیه و روان و در کل شخصیت افراد در روانشناسی نوین مورد توجه قرار گرفته است. ترکیبات رنگی که افراد ا

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟