لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ثبت برند در سرابسراب از شهرهای آذربایجان غربی است که دارای آب وهوای مرطوب و کوهستانی است ، این شهرستان که در کوهپایه زاگرس قراردارد ، دارای آب و هوای سرد و کوهستانی است و قدمتی 8000 ساله دارد و به همین دلیل از لحاظ گردشگری مورد توجه می باشد به علاوه رودخانه های زیادی که از کوه سبلان سرچشمه می گیرند از وسط یا کنار این شهر گذشته اند که سبب طبیعت زیبای آن شده است و همین عوامل سبب شده است که رونق اقتصاد و ثبت برند در سراب مثل ثبت برند در تبریز زیاد باشد.

ثبت برند در سراب
ثبت علامت تجاری در سراب

علامت تجاری در حقیقت همان برند است و به معنای مارک یاعلامت یا نشان یا نامی است که مثل نام نقاش بر تابلو نقاشی از اثر و محصول شما حفاظت کرده مالکیت آن را مشخص می نماید . به منظور ثبت علامت تجاری در سراب اداره مالکیت صنعتی که ثبت برند در سراب را به انجام می رساند در حقیقت مرجعی برای ثبت برند در کل ایران من جمله ثبت برند در آذربایجان شرقی می باشد و لذا به دلیل نزدیکی موسسه ثبت ایلیا به این اداره ثبت علامت تجاری در سراب را برای شما به راحتی به انجام می رسانیم.

مراحل ثبت برند در سراب

ثبت برند با ثبت نام در سایت اداره مالکیت شروع می گردد و سپس باید منتظر تایید اظهارنامه ثبت برند خود بمانید ، پس از آن اگر رد شد که باید ایراد وارده را برطرف کنید و اگر تایید شد باید به مرحله تهیه و ارسال مدارک بروید . چنانچه مجدد در سایت پیغام تایید مدارک را دیدید برای چاپ اولین آگهی ثبت برند در روزنامه رسمی اقدام کنید و سپس باید بگذارید یک ماه زمان بگذرد تا مجدد اقدام کنید برای چاپ دومین آگهی ثبت برند خود در روزنامه رسمی . پس از این مراحل می توانید گواهی ثبت برند خود را در سراب دریافت نمایید .

ثبت برند به جهت حمایت از تولید و خدمات در سراب ارزشمندست .

برای ثبت برند در سراب از تخصص تیم ثبت برند ایلیا در سراب برخوردار گردید .

مدارک ثبت برند در سراب

اسناد و مدارک ثبت برند در سراب عبارت است از :

  • مدارک شناسایی ( اشخاص حقیقی و حقوقی)
  • مجوز از مراجع ذی صلاح ( اشخاص حقیقی و حقوقی)
  • مدارک شرکت ( اشخاص حقوقی )

زمان و هزینه ثبت برند در سراب

به جهت سامانه ای بودن ثبت برند در سراب زمان ثبت برند سراب متغیر می باشد . به منظور اطلاع از هزینه ثبت برند در سراب پیشنهاد می کنیم مقاله هزینه و تعرقه ثبت برند و علامت تجاری را مطالعه نمایید .

  • ​توجه داشته باشید که واژه های ثبت برند ، ثبت علامت تجاری ، علائم تجاری ، ثبت نشان تجاری، نام تجاری یا اسم تجاری ، لوگو و آرم همه واژه هایی با معنا و بار حقوقی یکسان هستند و تنها ممکن است از لحاظ شکل ظاهری با هم فرق کنند .

ارتباط با ما

جهت ارتباط با مشاوران ایلیا شما می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره ای که در تصویر زیر می بینید تماس حاصل نمایید .

همراه مشاور ایلیا

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

شرایط ثبت برند لاتین

شرایط ثبت برند لاتین -در مجموعه ثبت برند ایلیا فرایندشرایط ثبت برند لاتین به صورت تخصصی انجام میگردد.

استعلام ثبت برند قبل از ثبت

استعلام ثبت برند قبل از ثبت - انتخاب و ثبت نام تجاری، وابسته به شرایط خاصی است و می بایست طبق قانون ثبت برند ، جدیدو ابتکاری بوده وهمچنین گمراه کننده نباشد

نحوه ثبت برند

نحوه ثبت برند -در مجموعه ثبت برند ایلیا فرایندنحوه ثبت برند به صورت تخصصی انجام میگردد.

استعلام نام برند قبل از ثبت

استعلام نام برند قبل از ثبت - شما از این پس میتوانید با مراجعه به سامانه استعلام برند و علائم تجاری فرایند استعلامات نام تجاری خود را انجام دهید.

واژه نامه برندینگ

از آنجایی که برندینگ مقوله نسبتاً جدیدی است و زمان زیادی نیست که وارد کشورمان شده است بسیاری از اصطلاحات آن برای مخاطبان یا حتی مالکان برند آشنا نیست.

انواع نام بازرگانی تجاری ( برند )

انواع نام بازرگانی تجاری ( برند ) - برای انتخاب نام تجارتی ممکن است از نام کوچک (نام شخصی) نام خانوادگی خود تاجر یا نام خانوادگی غیر(ثالث) ویا نام فانتزی یا عناوین دیگر استفاده شود.

تعریف نشانی نام تجاری کامپیوتری و اینترنت

مفهوم و تعریف نشانی نام تجاری کامپیوتری و اینترنت - نخستین قسمت از نشانی یا شناسه کامپیوتری برای برقراری ارتباط با شبکه اینترنت است که به سطح سوم یا قسمت سوم نشانی، اینترنتی معروف شده است .این قسمت برای انتقال درخواست از یک مرورگر به یک شبکه سرویس دهنده و دریافت اطلاعات از شبکه سرویس دهنده

اسم تجاري

اسم تجاري به معنای همان نشان تجاری می باشد.ایلیا پیشرو در ارائه ی خدمات ثبت اسم تجاری در البرز.

مراحل ثبت برند لباس

مراحل ثبت برند لباس -در مجموعه ثبت برند ایلیا فرایندمراحل ثبت برند لباس به صورت تخصصی انجام میگردد.

هزینه تعیین اسم شرکت و برند

به منظور پاسخگویی به نیاز همه اقشار بثبت ایلیا دسته ای از خدمات مرتبط با ثبت شرکت را ارائه می کند تا با هزینه بسیار کمتر از هزینه کل فرایند ثبت یک شرکت به متقاضیان خود کمک کند تابه مقصود خود برسند . این خدمات مشاوره و تعیین اسم شرکت و برند می باشد که با اقل هزینه انجام می گردد.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پرسش و پاسخ های شما
سعید سلیمی
سلام، من میخوام یه برند برای لوازم یدکی اتومبیل ثبت کنم. اعتبار جواز کسبم تموم شده. آیا مقدور هست؟ لطفا هزینه ثبت رو هم بفرمائید.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
برای ثبت برند حتما باید مجوز شما تمدید شده باشد
پاسخ
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟