لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت برند در رباط‌کریم


شرایط ثبت برند در رباط‌کریم

ثبت برند بدین جهت است که کالا یا خدماتی که یک بنگاه اقتصادی ارائه می دهد از بنگاه های دیگر متمایز شود .علامت تجاری به نام های علامت جمعی ، نام تجاری نیز خوانده می شود .در ادبیات حقوقی و ثبتی به هر نشانی که بتواند کالا یا خدماتی که یک بنگاه اقتصادی را ارائه می دهد از محصول دیگر بنگاه ها متمایز کند گفته میشود ، علامت جمعی یک نشان فیزیکی است که باید در اظهارنامه درج شود و باید خصوصیات منحصر به فرد آن محصول را از کیفیت آن محصول تا خصوصیات حقیقی یا حقوقی جمعی که در استفاده از علامت ذی نفع هستند را در خود داشته باشد تا تمایز محصول را یادآوری کند و در ذهن ماندگار شود .نام تجاری نیز در واقع شخص حقیقی یا حقوقی صاحب علامت تجاری را معرفی میکند و به مصرف کنندگان می شناساند .

مراحل ثبت برند در رباط‌ کریم

گام اول جهت ثبت علامت تجاری مشورت با کارشناسان خبره در این زمینه می باشد این امر به شما کمک میکند تا بتوانید بهترین راه را برای انجام این امر انتخاب نمایید گام بعدی تنظبم . تد.ین اظهارنامه ثبت علامت تجاری به صورت کاملا تخصصی می باشد به این معنا که کوچکترین نقصی در پرونده ارسالی موجب میگردد اظهارنامه شما رد گردد با ارسال اظهارنامه پرونده شما در نوبت کارشناسی قرار میگرد و در صورت تایید آگهی آن صادر می شود.

مدارک ثبت برند در رباط‌ کریم

قبل از هراقدامی می بایست با توجه به نوع فعالیت و طبقه درخواستی خود مجوزهی لازم را از مراجع ذی صلاخ دریافت کرده و به هراه مابقی مدارک به اداره مالکیت صنعتی ارسال نمایید علات تجاری با توجه به حقیقی یا حقوقی بودنشان مدارک جداگانه ای را شامل می شوند از جمله ارائه مدارک شناسایی مالک برند در اشخاص حقیقی و در اشخاص حقوقی مدارک شناسایی آخرین مدیرعامل در اشخاص حقوقی مدارک ثبتی شرکت را نیز می بایست به همراه روزنامه رسمی ارائه دهید. در هر دو مورد می بایست طرحی از برند به عنوان نمونه ارسال نمایید.

زمان و هزینه ثبت برند در رباط‌کریم

مدت زمانی که علامت تجاری اعتبار دارد و در انحصار شخص حقیقی یا حقوقی است که آن را به ثبت رسانده به مدت 10 سال است که از تاریخ تنظیم و ثبت اظهارنامه آغاز می شود ولی این مدت بنا به درخواست و تمایل شخص مالک علامت و پرداخت هزینه مربوطه می تواند تمدید شود اما این مورد وجود دارد که بعد از پایان 10 سال شخص به میتواند اعلام کند که تمایل به تمدید این مدت زمان دارد و بعد از 6 ماه فرصت دارد که هزینه تمدید و جریمه دیرکرد را پرداخت کند .

واژگان مرتبط با ثبت برند در رباط‌کریم

ثبت علامت تجاری در رباط‌کریم

ثبت آرم و نشان تجاری در رباط‌کریم

ثبت لوگو در رباط‌کریم

ثبت برند تجاری در رباط‌کریم

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

شرایط ثبت برند

شرایط ثبت برند در تهران و کرج و سا یر نقاط ایران - شرایط ثبت علامت ، لوگو ، آرم و اسم و علائم تجاری - مدارک لازم جهت ثبت علامت تجاری و برند به صورت مختصر .

ارزانترین ثبت برند

برای رسیدن به اینکه ارزانترین ثبت برند را چه موسسه ای انجام می دهد باید از مراحل و هزینه هر مرحله از ثبت برند با خواندن این مقاله مطلع شوید ثبت ایلیا ...

ثبت برند

اصل و شروع یک فعالیت اقتصادی بعد از انتخاب نوع و زمینه تجارت ، انتخاب نام برند مناسب برای آن کسب و کار و به عبارتی انتخاب نام تجاری است - حال ثبت برند تجاری ( علامت تجاری ) به دو صورت حقیقی و حقوقی به ثبت می رسند که هرکدام از آنها مدارک متفاوتی را لازم دارد همچنین هزینه ی واریزی ثبت برند متفاوت است.

حق مکتسب ناشی از نام تجاری

حق مکتسب ناشی از نام تجاری - نام تجاری، به معنای اسم یا عنوانی که نمایانگر یا مشخص کننده تاجر تلقی می گردد تعریف شده ویکی از شاخه های حقوق مالکیت صنعتی در کنار علائم تجاری شناسایی گردیده است.از شروط به کارگیری نام تجاری این است که باید ظاهری و فعلی باشد، مثل این که این نام را برسر در موسسه تجاری

نمونه اسم شرکت و برند

نمونه اسم شرکت و برند - نام ها و اسامی زیبا و خاص برای ثبت شرکت و برند -در صورت نیاز می توانید از طریق جدویل ذیل نامهای منتخب خود را انتخاب نمایید.

انواع اعتراض به اظهارنامه ثبت برند

انواع اعتراض به اظهارنامه ثبت برند و علامت تجاری - ممکن است معترض ادعای حق مالکیت نسبت به علامتی که اظهارنامه ثبت آن تسلیم مرجع ثبت و آگهی شده است، داشته باشد یا این که اعتراض معترض مبنی بر ادعای داشتن برخی حقوق، غیراز مالکیت نسبت به علامتی باشد.

ثبت برند نان صنعتی

ثبت برند نان صنعتی اگر دنبال فرصتی هستید که برند خود را ثبت کنید از کارشناسان به نام توانای مجتمع ثبت برند ایلیا نیز مشاوره کاملا رایگان دریافت نمایید .

بهره برداری از تابلو نام تجاری شرکت ها

بهره برداری از تابلو نام تجاری شرکت ها - درحقوق ایران حکم صریحی در زمینه نحوه بهره برداری از تابلو وجود ندارد ولی عملا صاحب تابلو برای جلب مشتری و تبلیغ آن استفاده می کند و مشخص نیست که تابلو و حقوق ناشی از آن حق مالکیت صنعتی ولو حق مالکیت صنعتی ناقص تلقی می شود یا خیر؟

استعلام ثبت برند

استعلام برند، نام تجاری و علامت تجاری به دلیل بالا بودن تعداد برندهای ثبت شده و افزایش روز افزون آنها در داخل و خارج از کشور به هنگام ثبت برندضروری است.

خصوصیات مهم نام تجارتی ( برند )

خصوصیات مهم نام تجارتی ( برند ) - ام یا عنوانی است که تاجر با آن نام یا عنوان معین به فعالیت اقتصادی و تجارتی می پردازد. با این ترتیب نام تجارتی عاملی است که تجار و موسسه یا بنگاه های مربوط به آنان را از یکدیگر متمایز می گرداند. به تعبیر دیگر نام یا اسم تجارتی، تاجری را از تاجر دیگر ویا یک موسسه

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟