لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت برند در دماوند


شرایط ثبت برند در دماوند

اگر دوست دارید در بین دیگر رقبایی که محصول شما را تولید میکنند اسم و رسمی برای خود دست و پا کنید و اجناس خود را متمایز تر از اجناس آتان در بازار کسب و کار نشان دهید و آنها را آسانتر به فروش رسانید نکته کلیدی و مهم را باید دریابید و آن هم ثبت یک برند قوی و مرتبط با موضوع فعالیتی است که دارید تولید می کنید و به بازار عرضه می نمایید و برای ثبت برند فقط کافیست که برای نام برند خود چند کلمه معنی دار و یا یک حرف که معنی جایی یا چیزی و زمانی و یا یک کلمه محلی پر وزن را برای ما تعریف کند و یا علامتی خاص که معنای خوبی به همراه داشته باشد و با شرایط و قوانین آن کشور یکی باشد و مغایرت نداشته باشد .

مراحل ثبت برند در دماوند

جهت ثبت برند خود یا از پروانه کسب مغازه یا شرکتی را که تاسیس نموده اید را به همراه اوراق خود به همراه یک اظهارنامه تکمیل شده تحویل دبیرخانه اداره مالکیت صنعتی به عنوان تنهاترین نهاد قانونی برای ثبت برند در ایران نمایید تا پس از آن از طریق دبیرخانه به امضا رییس اداره برسد و از آنجا نظر به صلاحدید ایشان به کارشناس مربوطه پرونده ارجاع شود تا انجا در صف بررسی های دقیق و لازم ایشان قرار گیر د و پس از بررسی پرونده اعلام رای نمایند و در صورت مشکل نداشتن پرونده دستور به ادامه کار در این زمینه نمایند و اگر نقصی در پرونده مشاهده شد متقاضی را جهت رفع نقص فراخوانند تا رفع نقص نماید.

مدارک لازم جهت ثبت برند در دماوند

پس از اینکه کارشناس دستور به ادامه مراحل پرونده نمود و رای خود را نسبت به ادامه ثبت برند صادر نمود متقاضی می تواند از سه راه پرونده خود را پیگیری نماید و در اولین راهی که پیش روی اوست با ثبت یک شرکت و تاییدیه نهایی از سوی کارزشناس ثبت شرکت ها و جواز تاسیس شرکت خود اقدام نماید و در وهله دوم می تواند از طریق پروانه کسب خود اقدام نماید و با در دست داشتن پروانه کسب و تاییدیه از اتحادیه اقدام به ثبت برند نماید و در اخرین گام اگر هیچ کدام از راههایی که پیش پای متقاضی گذارده شد را نمیتوانست اجرایی کند نامه ای از وزارت صنایع و معادن به عنوان موافقت اصولی در ثبت برند به اداره مالکیت صنعتی ارائه نماید و از ان طریق با در دست داشتن مدارک کامل خود اقدام به ثبت نهایی برند خود نماید.

زمان و هزینه ثبت برند در دماوند

در اخرین گام و پس از تایید نهایی کارشناس و ارجاع پرونده به دبیرخانه اداره مالکیت صنعتی شخص متقاضی باید 45 روز کاری را منتظر بماند تا تاییدیه برند خود را دریافت نماید و پس از ان جهت تصدیق نامه برند خود اقدام کند و با در دست داشتن مدارک لازمه مجدد و تحویل انها به کارشناس 60 روز کاری دیگر را نیز منتظر بماند تا تصدیق نامه برندش اماده شود و پس از ان رسما برند خود را بر روی محصولاتش بچسباند و در این بین شما متقاضیان گرامی می توانید جهت ثبت برند خود همین حالا با کارشناسان ارشد ایلیا ارتباط برقرار کنید تا در این زمینه شما را یاری دهیم .

واژگان مرتبط با ثبت برند در دماوند

ثبت علامت تجاری در دماوند

ثبت برند در دماوند

ثبت لوگو و نام تجاری در دماوند

ثبت اسم تجاری در دماوند

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

استعلام ثبت برند

استعلام برند، نام تجاری و علامت تجاری به دلیل بالا بودن تعداد برندهای ثبت شده و افزایش روز افزون آنها در داخل و خارج از کشور به هنگام ثبت برندضروری است.

نحوه ثبت برند

نحوه ثبت برند -در مجموعه ثبت برند ایلیا فرایندنحوه ثبت برند به صورت تخصصی انجام میگردد.

انواع اعتراض به اظهارنامه ثبت برند

انواع اعتراض به اظهارنامه ثبت برند و علامت تجاری - ممکن است معترض ادعای حق مالکیت نسبت به علامتی که اظهارنامه ثبت آن تسلیم مرجع ثبت و آگهی شده است، داشته باشد یا این که اعتراض معترض مبنی بر ادعای داشتن برخی حقوق، غیراز مالکیت نسبت به علامتی باشد.

معاهده یا توافق نامه ADPIC

معاهده یا توافق نامه ADPIC در زمینه مالکیت فکری و مالکیت- دومین اقدام مهم حیاتی در زمینه هماهنگی حقوق مالکیت صنعتی ملل مختلف، امضاء معاهده یا توافق نامه 15آوریل 1994 مراکش در ارتباط با سازمان تجارت جهانی وبین المللی است که در واقع یک الحاقیه تکمیلی در رابطه با حقوق مالکیت فکری وابسته به تجارت است.

انواع نام بازرگانی تجاری ( برند )

انواع نام بازرگانی تجاری ( برند ) - برای انتخاب نام تجارتی ممکن است از نام کوچک (نام شخصی) نام خانوادگی خود تاجر یا نام خانوادگی غیر(ثالث) ویا نام فانتزی یا عناوین دیگر استفاده شود.

آیا ثبت برند برای برندینگ کافی است ؟

فاصله بین ثبت برند تا ساخت برند و به موفقیت رساندن آن چیزی است که باید برای پر کردنش کوشش بسیار کرد در این راستا ثبت ایلیا می تواند از ثبت برند تا برند س

وین وین - وین_وین

وین وین - وین_وین : در عرصه کسب و کار امروزی که کمبود بودجه سایه سنگین خود را بر روی کسب و کار پهن کرده است همه ما به دنبال یک ناجی هستیم ! #وین_وین ناجی کسب و کار هاست ، که با شگفتانه های خود به رشد کسب و کار شما کمک می کند ! شما می توانید همین حالا از #وین_وین استفاده نمایید

شرایط اساسی صحت نام تجارتی ( برند )

شرایط اساسی صحت نام تجارتی ( برند ) - استفاده از نام کوچک و نام خانوادگی به عنوان نام تجارتی اعم از این که از نام تاجر یا از نام ثالث استفاده گردد، از جهت شرایط صحت با نام تجارتی وبازرگانی مستعار یا فانتزی تفاوت دارد؛ زیرا اسامی افراد و اسامی خانوادگی آن ها در هر کشور تابع ضوابط خاصی است.

ثبت برند نان صنعتی

ثبت برند نان صنعتی اگر دنبال فرصتی هستید که برند خود را ثبت کنید از کارشناسان به نام توانای مجتمع ثبت برند ایلیا نیز مشاوره کاملا رایگان دریافت نمایید .

خصوصیات مهم نام تجارتی ( برند )

خصوصیات مهم نام تجارتی ( برند ) - ام یا عنوانی است که تاجر با آن نام یا عنوان معین به فعالیت اقتصادی و تجارتی می پردازد. با این ترتیب نام تجارتی عاملی است که تجار و موسسه یا بنگاه های مربوط به آنان را از یکدیگر متمایز می گرداند. به تعبیر دیگر نام یا اسم تجارتی، تاجری را از تاجر دیگر ویا یک موسسه

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟