لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ثبت برند در اشنویه


شهرستان اشنویه شهری مرزی و کُردنشین است که در استان آذربایجان غربی واقع شده است. این شهر دارای یک موقعیّت ویژه‌ی جغرافیایی‌ست چرا که هم‌مرز با عراق و نزدیک به مرز کشور ترکیه قرار گرفته است. این شهر دارای موقعیّت کوهستانی و جُلگه‌ای است و اقتصاد روستایی در آن بسیار فعال است. اشنویه را پایتخت گیلاس ایران می نامند و به دلیل دارا بودن خاک حاصل‌خیز ومنابع آبیِ خوب، محصولات کشاورزی همانند چغندر، سیب و گندم در آن کاشت می‌شوند؛ هم‌چنین خاک این شهرستان قابلیّت ویژه ای برای کشت زعفران دارد. به دلیل وجود اقتصاد عشایری، واحدهای تولیدی دام و طیور نیز در این شهرستان فعال هستند. در سال‌های اخیر طرح الحاق اشنویه به منطقه‌ی ویژه‌ی اقتصادی همواره مطرح بوده است . به علت  همه دلائل فوق  و نیز شرایط خاص این شهر در واردات و صادرات، ثبت برند در اشنویه  بسیار ضروری به نظر می‌رسد. ثبت برند در این شهر تابع قوانین ثبت برند در ارومیه می باشد .

ثبت برند در اشنویه
ثبت علامت تجاری در اشنویه

برند به معنای علامت تجاریِ محصول تولید شده توسط شرکت شماست که شما را در بین دیگران خاصّ می‌کند ، فلذا ثبت برند برابر با ثبت علامت تجاری می باشد. باید بدانید که اگر برند مورد نظر شما شکل لاتین داشته باشد، شما باید کارت بازرگانی داشته باشید یا برای گرفتن آن اقدام کنید به شرط این که دیگران پیش از شما این برند لاتین را ثبت نکرده باشند. 

  • توجه داشته باشید که واژه های ثبت  برند ، ثبت علامت تجاری ، علائم تجاری ، ثبت نشان تجاری، نام تجاری یا اسم تجاری ، لوگو و آرم همه واژه هایی با معنا و بار حقوقی یکسان هستند و تنها ممکن است از لحاظ شکل ظاهری با هم فرق کنند . 

مراحل ثبت برند در شهرستان اشنویه

ثبت شرکت ایلیا پیش از اقدام شما، استعلام ثبت برند در اشنویه را برای شما انجام می‌دهد و در ادامه، مراحل پیش ثبت‌نام اینترنتی یا ثبت اظهارنامه‌ی علامت تجاری نیز که در واقع نخستین مرحله از مراحل ثبت برند اشنویه است برای شما انجام می‌پذیرد. پس از طیّ این مرحله اگر ثبت‌نام شما پذیرفته شود، ابلاغیّه‌ی آن به وسیله‌ی پیامک به شماره‌ی وارد شده در وب‌سایت ثبت‌نامی یعنی وب‌سایت اداره‌ی مالکیت صنعتی انجام می‌گیرد و پس از آن باید اقدام به پستِ مدارک موردِ نیاز به اداره‌ی مالکیت صنعتی نموده و پس از اعلام نتیجه،  چاپ آگهیِ برند در روزنامه‌ی رسمی باید که در دو مرحله انجام گیرد. آخرین مرحله نیز، حضور در اداره‌ی مالکیت صنعتی و گرفتن تصدیق ثبت برند در اشنویه یا ثبت برند در آذربایجان غربی است.

 مدارک ثبت برند در اشنویه

اسناد و مدارک ثبت برند در اشنویه عبارت است از :

  • مدارک شناسایی ( اشخاص حقیقی و حقوقی)
  • مجوز از مراجع ذی صلاح ( اشخاص حقیقی و حقوقی)
  • مدارک شرکت ( اشخاص حقوقی ) 

 زمان و هزینه ثبت برند در اشنویه

به جهت سامانه ای بودن ثبت برند در اشنویه زمان ثبت برند اشنویه متغیر می باشد . به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه ثبت برند پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه نمایید : هزینه ثبت برند و علامت تجاری

تماس با ما

جهت ارتباط با مشاوران ایلیا و به منظور کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید با شماره همراه مشاور ایلیا در ذیل تماس حاصل نمایید . 

همراه مشاور ایلیا

 

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

هزینه تعیین اسم شرکت و برند

به منظور پاسخگویی به نیاز همه اقشار بثبت ایلیا دسته ای از خدمات مرتبط با ثبت شرکت را ارائه می کند تا با هزینه بسیار کمتر از هزینه کل فرایند ثبت یک شرکت به متقاضیان خود کمک کند تابه مقصود خود برسند . این خدمات مشاوره و تعیین اسم شرکت و برند می باشد که با اقل هزینه انجام می گردد.

خصوصیات مهم نام تجارتی ( برند )

خصوصیات مهم نام تجارتی ( برند ) - ام یا عنوانی است که تاجر با آن نام یا عنوان معین به فعالیت اقتصادی و تجارتی می پردازد. با این ترتیب نام تجارتی عاملی است که تجار و موسسه یا بنگاه های مربوط به آنان را از یکدیگر متمایز می گرداند. به تعبیر دیگر نام یا اسم تجارتی، تاجری را از تاجر دیگر ویا یک موسسه

نمونه اسم شرکت و برند

نمونه اسم شرکت و برند - نام ها و اسامی زیبا و خاص برای ثبت شرکت و برند -در صورت نیاز می توانید از طریق جدویل ذیل نامهای منتخب خود را انتخاب نمایید.

مدارک و مدت زمان لازم برای ثبت برند

برای اینکه بتوانیم ثبت برند خود را انجام دهیم باید در ابتدا از مدارک لازم برای ثبت برند اطلاع داشته باشیم. همچنین برای خیلی ها سوال است مدت زمان لازم برای ثبت برند چقدر است؟

انواع اعتراض به اظهارنامه ثبت برند

انواع اعتراض به اظهارنامه ثبت برند و علامت تجاری - ممکن است معترض ادعای حق مالکیت نسبت به علامتی که اظهارنامه ثبت آن تسلیم مرجع ثبت و آگهی شده است، داشته باشد یا این که اعتراض معترض مبنی بر ادعای داشتن برخی حقوق، غیراز مالکیت نسبت به علامتی باشد.

شرایط ثبت برند لاتین

شرایط ثبت برند لاتین -در مجموعه ثبت برند ایلیا فرایندشرایط ثبت برند لاتین به صورت تخصصی انجام میگردد.

ثبت برند آنلاین

ثبت برند آنلاین - در مجموعه ثبت ایلیا فرایند ثبت برند به صورت انلاین محیا است در صورتی که زمان و مسیر جهت مراجعه به مجموعه ثبت ایلیا برای شما دوستان عزیز

معاهده یا توافق نامه ADPIC

معاهده یا توافق نامه ADPIC در زمینه مالکیت فکری و مالکیت- دومین اقدام مهم حیاتی در زمینه هماهنگی حقوق مالکیت صنعتی ملل مختلف، امضاء معاهده یا توافق نامه 15آوریل 1994 مراکش در ارتباط با سازمان تجارت جهانی وبین المللی است که در واقع یک الحاقیه تکمیلی در رابطه با حقوق مالکیت فکری وابسته به تجارت است.

شرایط ثبت برند

شرایط ثبت برند در تهران و کرج و سا یر نقاط ایران - شرایط ثبت علامت ، لوگو ، آرم و اسم و علائم تجاری - مدارک لازم جهت ثبت علامت تجاری و برند به صورت مختصر .

تعریف نشانی نام تجاری کامپیوتری و اینترنت

مفهوم و تعریف نشانی نام تجاری کامپیوتری و اینترنت - نخستین قسمت از نشانی یا شناسه کامپیوتری برای برقراری ارتباط با شبکه اینترنت است که به سطح سوم یا قسمت سوم نشانی، اینترنتی معروف شده است .این قسمت برای انتقال درخواست از یک مرورگر به یک شبکه سرویس دهنده و دریافت اطلاعات از شبکه سرویس دهنده

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟