لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت برند در آبدانان


آبدانان از شهرهای بسیار زیبا و خوش آب و هوای ایلام است زیرا از طبیعت کوه های زاگرس برخوردار است و جاده ای به زیبایی جاده چالوس در میان رشته کوه های زاگرس دارد که هر ساله صدها گردشگر را به سمت خود می کشاند . به همین دلیل ثبت برند در آبدانان برای موضوعات تفریحی و گردشگری مثل ثبت برند در ایلام تقاضای خوبی دارد .

ثبت برند در آبدانان

ثبت برند و علامت تجاری در آبدانان

علامت تجاری یا برند یک طرح یا تصویر منحصر به فرد و در عین حال مرتبط با تولیدات و خدمات شماست که با ثبت آن یعنی ثبت برند امتیاز آن را تا ده سال منحصر به خود می کنید و اگر کسی از آن سو استفاده کرد در حقیقت می توانید از او شکایت کنید . لذا ثبت علامت تجاری سبب حفظ و حراست از نشان تجاری شما می شود .

نکته : ثبت برند ، ثبت علائم تجاری یا علامت ، ثبت لوگو ، آرم ، ثبت نام تجاری ، نشان تجاری و اسم تجاری همگی اصطلاحات هم معنا هستند که از لحاظ فرایند ثبت همگی یکسان می باشند و فقط در شکل ظاهر متفاوت هستند .

مراحل ثبت برند در آبدانان

ثبت برند در آبدانان با مراجعه به سایت اداره مالکیت صنعتی آغاز می شود و پس از آن لازم است که در قسمت ثبت علامت تجارزی مشخصات متقاضی و خود برند را اعم از برند حقیقی یا حقوقی یا فارسی و لاتین یا هر دو را وارد کنید و سپس لازم است که مدارک لازم را تهیه کنید و برای اداره بفرستید ، چنانچه ثبت اظهارنامه و مدارک ارسال شده برای ثبت برند در آبدانان مورد قبول واقع شود باید برای دو مرحله آگهی روزنامه رسمی و سپس اخذ گواهی ثبت برند مبادرت ورزید .

برای ثبت برند در آبدانان از تخصص تیم ثبت برند ایلیا در آبدانان برخوردار گردید .

کلیه مراحل ثبت برند در آبدانان را میتوانید از کارگروه موسسه حقوقی ایلیا در آبدانان جویا شوید .

نکته :

ثبت برند ، علامت تجاری ، نشان تجاری ، علائم تجاری ، ثب آرم ، لوگو ، اسم تجاری و نام تجاری همه یکسان هستند .

مدارک ثبت برند در آبدانان

اسناد و مدارک ثبت برند در آبدانان عبارت است از :

  • مدارک شناسایی ( اشخاص حقیقی و حقوقی)
  • مجوز از مراجع ذی صلاح ( اشخاص حقیقی و حقوقی)
  • مدارک شرکت ( اشخاص حقوقی )

زمان و هزینه ثبت برند در آبدانان

به جهت سامانه ای بودن ثبت برند در آبدانان زمان ثبت برند آبدانان متغیر می باشد . در خصوص هزینه ثبت برند در آبدانان نیز با خواندن مقاله هزینه قیمت و تعرفه ثبت برند شما می توانید کامل تری در این خصوص کسب کنید .

تماس با ما

جهت راهنمایی ثبت برند با کارگروه مجتمع ثبت برند و ثبت شرکت ایلیا در آبدانان در ذیل تماس حاصل نمایید :

همراه مشاور ایلیا

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

نام برند تجارتی فانتزی

نام برند تجارتی فانتزی - برای انتخاب نام تجارتی ممکن است از یک نام فانتزی یا رویایی استفاده شود. نام فانتزی یک نام خیالی یا تفننی و رویایی و امثال آن است.به طور مثال در ادبیات ایران سیمرغ یک نام خیالی است که وجود خارجی ندارد لذا اگر تاجری نام تجارتی خود را سیمرغ معرفی کند .

آیا ثبت برند برای برندینگ کافی است ؟

فاصله بین ثبت برند تا ساخت برند و به موفقیت رساندن آن چیزی است که باید برای پر کردنش کوشش بسیار کرد در این راستا ثبت ایلیا می تواند از ثبت برند تا برند س

نام تجاری چیست؟

نام تجاری چیست؟ - نام تجارتی را بعضی از حقوقدانان عبارت از عنوانی دانسته اند که تحت آن عنوان تاجر شغل خود را ادامه می دهد. البته نام تجارتی ممکن است عنوان معینی باشد ولی در عرف وزیان معمول و جاری ایران از کلمه«عنوان» اسم یا نام به ذهن متبادر نخواهد شد .

آثار واگذاری و انتقال نام تجارتی

آثار واگذاری و انتقال نام تجارتی - اگر نام تجارتی به دیگری انتقال پیدا کند، منتقل الیه در حدودی از حقوق ناشی از نام انتقال یافته، بهره مند می شود که به وی انتقال پیدا کرده است و اگر حدود خاصی در قرارداد انتقال پیش بینی نشده باشد، به طور کامل و وسیعی منتقل الیه می تواند از این نام بهره برداری کند.

اسم تجاري

اسم تجاري به معنای همان نشان تجاری می باشد.ایلیا پیشرو در ارائه ی خدمات ثبت اسم تجاری در البرز.

شرایط ثبت برند لاتین

شرایط ثبت برند لاتین -در مجموعه ثبت برند ایلیا فرایندشرایط ثبت برند لاتین به صورت تخصصی انجام میگردد.

استعلام ثبت برند قبل از ثبت

استعلام ثبت برند قبل از ثبت - انتخاب و ثبت نام تجاری، وابسته به شرایط خاصی است و می بایست طبق قانون ثبت برند ، جدیدو ابتکاری بوده وهمچنین گمراه کننده نباشد

چرا برند ثبت کنیم ؟

در جواب به سوال چرا برند ثبت کنیم ؟ باید بگوییم که ثبت برند سبب حفاظت از اسم و رسم شما در کسب و تجارتتان سبب می شود ثبت ایلیا جهت ثبت برند در کرج درکنارشما

نمونه اسم شرکت و برند

نمونه اسم شرکت و برند - نام ها و اسامی زیبا و خاص برای ثبت شرکت و برند -در صورت نیاز می توانید از طریق جدویل ذیل نامهای منتخب خود را انتخاب نمایید.

شرایط اساسی صحت نام تجارتی ( برند )

شرایط اساسی صحت نام تجارتی ( برند ) - استفاده از نام کوچک و نام خانوادگی به عنوان نام تجارتی اعم از این که از نام تاجر یا از نام ثالث استفاده گردد، از جهت شرایط صحت با نام تجارتی وبازرگانی مستعار یا فانتزی تفاوت دارد؛ زیرا اسامی افراد و اسامی خانوادگی آن ها در هر کشور تابع ضوابط خاصی است.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پرسش و پاسخ های شما
یاحقی
سلام من یاحقی ام نیاز به راهنمایی در مورد ثبت برند در آبدانان دارم.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
درود بر شما جناب اقای یاحقی جهت اطلاع در خصوص موضوع ( ثبت برند در آبدانان ) و همچنین موارد حقوقی ثبت برند، علائم ، نشان و نام تجاری با کارشناس حقوقی و ثبتی مجتمع ایلیا با شماره 32137 تماس حاصل نمایید.
پاسخ
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟