لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

موضوع فعالیت شرکت


موضوع فعالیت شرکت

موضوع شرکت کارهای مربوط به شرکت را برای ما نمایان می سازد همانطور که شرکت ها باتوجه به موضوع خود باهمان موضوع به ثبت می رسند باید مطابق آن موضوع نیز کار های خود را انجام دهند .

موضوع فعالیت شرکت

چرا تعیین موضوع فعالیت شرکت اهمیت دارد ؟

انتخاب موضوع شرکت از مباحث اولیه واصلی است که درهنگام مراحل تاسیس شرکت به اوج خود میرسد شرکت ها طبق موضوع خود ثبت می شوند وبا توجه به موضوع خود فعالیت خود را انجام می دهند وهریک از مجوز هایی که برای شرکت صادر می شود طبق موضوع شرکت است مدیر عامل و هیئت مدیره نیز طبق آنچه در مجوز ذکر شده کارشان را انجام می دهند و چنانچه از مواد قانونی ثبت موضوع شرکت سرباز زنند جرم مرتکب شده و طبق قانون برخورد می شود .

دسته بندی موضوع فعالیت شرکت ها

شرایط تعیین موضوع فعالیت شرکت

موضوع فعالیت ثبت شرکت باید واضح وروان باشد

از کلمات هرزخودداری شود

درانتهای همه موضوعات نیز مجزی درج عبارت پس از اخذ مجوز های لازم بنا به ضروری الزامی می باشد .

موضوعاتی که قابلیت ثبت ندارند عبارتند از

1 فعالیت هایی که به طور اختصاصی دراختیار دولت قراردارند از قبیل

2دفاع از مرز های کشور

اداره بخش های مالی کشور

مدیریت فضای مخابراتی فرکانسی

تحقیقات آماری بنیادی و ملی کشور

اکتشاف معادن و استخراج ان ها در حوزه نفت و گاز

مانند برنامه ریزی و نظارت بربخش های اقتصادی و فرهنگ

3فعالیت هایی که ذاتا غیر مجاز محسوب می شوند از قبیل

هر فعالیتی درباره سلاح های نظامی

هرگونه فعالیتی درزمینه آموزه های غیر اسلامی

فعالیت در حیطه خرید وفروش اشیا عتیقه قمار و فعالیت های ربوی

هر گونه فعالیت دررابطه با خرید و فروش مواد مخدر و مشروبات الکلی

نکاتی برای ثبت موضوع فعالیت شرکت

اخذ موضوع فعالیت مذکور به معنای اخذ وصدور پروانه فعالیت می باشد که باعث می شود مردم از ارتباط موضوی ثبت با صور مجوز اطلاع پیدا کنند .

درمورد موضوعاتی که قبل از ثبت به مجوز نیاز ندارند در آگهی ثبتی اش باید از عبارت پس از اخذ مجوز لازم استفاده شود .

طبق بند 2 ماده 8لایحه اصلاحی قانون تجارت موضوع شرکت باید روان باشد از این رو اداره ثبت شرکت ها باید از مطالب هرگونه فعالیت مجاز در ثبت موضوع پرهیز نمایند .

طبق ماده 62 قانون برنامه پنجم توسعه چنانچه دسگاه های اجرایی امور اشخاص حقیقی و حقوقی را به اخذ مجوز تلقی کنندباید نوع مجوز و فعالیت را به اخذ مجوز و روش تمدید را به مراجع منتخب مطلع سازند ودر صورت تصویب به اخذ مجوز اقدامات ضروری انجام شود .

پل ارتباطی مجتمع ایلیا

 ( به لبخندتان برترینیم )

شماره تماس مجتمع ثبتی ، اداری و حقوقی ایلیا

شعبه کرج: 137 32 – 026
شعبه تهران :119 55 266 – 021
سامانه ی پیامکی: 32 52 52 32
سامانه ی تخصصی ثبتی و حقوقی : WWW.ELIYA.IR
پست الکترونیکی به نشانی INFO@ ELIYA.IR:

خدمات قابل ارائه مجتمع ثبتی ، اداری و حقوقی ایلیا ( ثبت ایلیا ) در کلیه واحد های ثبتی اداره ثبت شرکتها شامل ( ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت ) خدمات نام تجاری در اداره مالکیت صنعتی شامل ( ثبت برند  و ثبت علامت تجاری ، ثبت طرح صنعتی و ثبت اختراع )  همچنین اموراخذ کارت بازرگانی در اتاق بازرگانی استانها ی کشور )  و کلیه خدمات اداری در کل مراجع ذیصلاح ، همچنین امور حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی  کلیه دادگاه ها ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی درسراسر ایران.

 

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

تفاوت شرکت تجارتی با موسسات غیرتجاری

کارشناسان متخصص و مجرب ثبت شرکت ایلیا با دانش به روز تفاوت شرکت تجارتی با موسسات غیرتجاری را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

نحوه استعلام شماره ثبت شرکت

توضیح در خصوص نحوه استعلام شماره ثبت شرکت - واحدی که یک شرکت در آن ثبت گردیده مانند محل صدور شخص حقیقی است. در این جا برخی شناسه های مربوطه برای استعلام

استعلام شماره ثبت شرکت

استعلام شماره ثبت شرکت - زمانی که کارهای مربوط به ثبت شرکت تمام شد،از طرف اداره ثبت شرکتها یک شماره به شرکت اختصاص داده میشود.پس از آن شرکت با این شماره ..

اهمیت انتخاب نام شرکت

اهمیت انتخاب نام شرکت - انتخاب اسم شرکت جزء اولین مقدمات ثبت شرکت و در عین حال یکی از مهمترین مراحل تأسیس شرکت است.نمونه اسم زیبای شرکت بازرگانی و عمرانی.

ثبت شرکت

مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا، مجری انحصاری خدمات ثبتی از قبیل ثبت شرکت، ثبت برند، تغییرات شرکت، اخذ انواع مجوز، اختراع، طرح های صنعتی و غیره

استعلام نام شرکت

استعلام نام شرکت - روش های استعلام نام شرکت به پایگاه های اطلاعاتی شناسه ملی اشخاص حقوقی کشور به نشانی http://www.ilenc.ir مراجعه کنید.این سامانه زیر نظر .

انتخاب نام شرکت

راهنمای انتخاب نام شرکت | هنگامی که صحبت از موفقیت یک کسب و کار کوچک در میان است در واقع اسم یک شرکت قبل از ثبت آن اهمیت بسیاری پیدا می کند .

آدرس و تلفن اداره ثبت شرکتها

آدرس و تلفن اداره ثبت شرکتها - ادرس اداره ثبت شرکتهای کلیه مراکز ثبتی کشور در اداره مطلب نمایان است . در صورت نیاز به ادرس و تلفن ادراه ثبت شرکتهای هر استان بعد از تاریخچه تشکیل این ادراه به موضوع فوق پرداخته شده است. تهران خیابان میرداماد تقاطع مدرس پ275 تلفن : 75396 021 * 19 - 22268917 -021

ثبت شرکت به زبان ساده

ثبت شرکت فرایندی است که پیچیدگی چندانی ندارد اما ظرائفی دارد که با عدم اطلاع از آنها ممکن است در روند ثبت شرکت با مشکل برخورد کنید ، در این مقاله ثبت ایلیا ثبت شرکت را به زبان ساده جهت کمک هرچه بیشتر به شما شرح می دهد.

اقدامات لازم پس از ثبت شرکت

اقدامات لازم پس از ثبت شرکت عبارتند از امور مالیاتی مانند تشکیل پرونده مالیاتی ، کد اقتصادی و اخذ دفاتر پلمپ که انجام همه آنها پس از دو ماه بعد از ثبت شرکت الزامی می باشد ثبت ایلیا کلیه این موارد را برای شما به انجام می رسد.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
02632137
02126655119