لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

موضوع فعالیت شرکت


موضوع فعالیت شرکت

موضوع شرکت کارهای مربوط به شرکت را برای ما نمایان می سازد همانطور که شرکت ها باتوجه به موضوع خود باهمان موضوع به ثبت می رسند باید مطابق آن موضوع نیز کار های خود را انجام دهند .

موضوع فعالیت شرکت

چرا تعیین موضوع فعالیت شرکت اهمیت دارد ؟

انتخاب موضوع شرکت از مباحث اولیه واصلی است که درهنگام مراحل تاسیس شرکت به اوج خود میرسد شرکت ها طبق موضوع خود ثبت می شوند وبا توجه به موضوع خود فعالیت خود را انجام می دهند وهریک از مجوز هایی که برای شرکت صادر می شود طبق موضوع شرکت است مدیر عامل و هیئت مدیره نیز طبق آنچه در مجوز ذکر شده کارشان را انجام می دهند و چنانچه از مواد قانونی ثبت موضوع شرکت سرباز زنند جرم مرتکب شده و طبق قانون برخورد می شود .

دسته بندی موضوع فعالیت شرکت ها

شرایط تعیین موضوع فعالیت شرکت

موضوع فعالیت ثبت شرکت باید واضح وروان باشد

از کلمات هرزخودداری شود

درانتهای همه موضوعات نیز مجزی درج عبارت پس از اخذ مجوز های لازم بنا به ضروری الزامی می باشد .

موضوعاتی که قابلیت ثبت ندارند عبارتند از

1 فعالیت هایی که به طور اختصاصی دراختیار دولت قراردارند از قبیل

2دفاع از مرز های کشور

اداره بخش های مالی کشور

مدیریت فضای مخابراتی فرکانسی

تحقیقات آماری بنیادی و ملی کشور

اکتشاف معادن و استخراج ان ها در حوزه نفت و گاز

مانند برنامه ریزی و نظارت بربخش های اقتصادی و فرهنگ

3فعالیت هایی که ذاتا غیر مجاز محسوب می شوند از قبیل

هر فعالیتی درباره سلاح های نظامی

هرگونه فعالیتی درزمینه آموزه های غیر اسلامی

فعالیت در حیطه خرید وفروش اشیا عتیقه قمار و فعالیت های ربوی

هر گونه فعالیت دررابطه با خرید و فروش مواد مخدر و مشروبات الکلی

نکاتی برای ثبت موضوع فعالیت شرکت

اخذ موضوع فعالیت مذکور به معنای اخذ وصدور پروانه فعالیت می باشد که باعث می شود مردم از ارتباط موضوی ثبت با صور مجوز اطلاع پیدا کنند .

درمورد موضوعاتی که قبل از ثبت به مجوز نیاز ندارند در آگهی ثبتی اش باید از عبارت پس از اخذ مجوز لازم استفاده شود .

طبق بند 2 ماده 8لایحه اصلاحی قانون تجارت موضوع شرکت باید روان باشد از این رو اداره ثبت شرکت ها باید از مطالب هرگونه فعالیت مجاز در ثبت موضوع پرهیز نمایند .

طبق ماده 62 قانون برنامه پنجم توسعه چنانچه دسگاه های اجرایی امور اشخاص حقیقی و حقوقی را به اخذ مجوز تلقی کنندباید نوع مجوز و فعالیت را به اخذ مجوز و روش تمدید را به مراجع منتخب مطلع سازند ودر صورت تصویب به اخذ مجوز اقدامات ضروری انجام شود .

پل ارتباطی مجتمع ایلیا

( به لبخندتان برترینیم )

شماره تماس مجتمع ثبتی ، اداری و حقوقی ایلیا

شعبه کرج: 137 32 – 026
شعبه تهران :119 55 266 – 021
سامانه ی پیامکی: 32 52 52 32
سامانه ی تخصصی ثبتی و حقوقی : WWW.ELIYA.IR
پست الکترونیکی به نشانی [email protected] ELIYA.IR:

خدمات قابل ارائه مجتمع ثبتی ، اداری و حقوقی ایلیا ( ثبت ایلیا ) در کلیه واحد های ثبتی اداره ثبت شرکتها شامل ( ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت ) خدمات نام تجاری در اداره مالکیت صنعتی شامل ( ثبت برند و ثبت علامت تجاری ، ثبت طرح صنعتی و ثبت اختراع ) همچنین اموراخذ کارت بازرگانی در اتاق بازرگانی استانها ی کشور ) و کلیه خدمات اداری در کل مراجع ذیصلاح ، همچنین امور حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه ها ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی درسراسر ایران.

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

نحوه استعلام شماره ثبت شرکت

توضیح در خصوص نحوه استعلام شماره ثبت شرکت - واحدی که یک شرکت در آن ثبت گردیده مانند محل صدور شخص حقیقی است. در این جا برخی شناسه های مربوطه برای استعلام

چگونگی رعایت ماده 105 لایحه اصلاحی قانون تجارت شرکتها

همان طور که رد ماده 105 لایحه اصلاحی قانون تجارت بیان شده است صورتجلسه مجامع عمومی می بایستی به امضاء هیات رئیسه (رئیس جلسه، دو ناظر و منشی) مجمع برسد...

اقدامات پس از ثبت شرکت فوری و سریع

کلیه اقدامات پس از ثبت شرکت به صورت کلی شامل ثبت برند،تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی و همچنین موارد کلی مثل تشکیل پرونده تامین اجتماعی می باشد.

پیگیری ثبت شرکت

پیگیری رد پرونده ثبت شرکت - پیگیری نقص پرونده ثبت شرکت - پیگیری صدور آگهی ثبت شرکت - در صورت نیاز به توضیحات تکمیلی در خصوص امور پیگری سامانه ثبت شرکتهابا

آگهی تاسیس شركت

آگهی تاسیس شركت پس از اتمام فرایند ثبت شرکت لازم است که در روزنامه رسمی کشور چاپ شود و بدین منظور صدور پیش آگهی توسط اداره ثبت نیاز است.

ثبت شرکت دانش بنیان فوری و سریع

ثبت شرکت دانش بنیان سریع -بی شک نخستین گام که می تواند یاری رسان خوبی برای پیشبرد اهدافتان جهت ثبت شرکت سریع دانش بنیان باشد موسسه حقوقی بین الملل ایلیاست.

ثبت شرکت در اردستان

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمان تخصصی در زمینه ثبت شرکت آماده ارائه خدمات تخصصی و مشاوره ای به شما متقاضیان محترم در اردستان در این زمینه می باشد.

ثبت شرکت تضامنی

ثبت شرکت تضامنی - جهت تشکیل ثبت شرکت تضامنی کلیه ی سرمایه شرکت می بایست به صورت نقدی یا غیر نقدی در ابتدای امر پرداخت گردد.مجتمع ثبتی ایلیا در این خصوص .

ثبت مهر شرکت

ثبت مهر شرکت در کرج توسط ثبت ایلیا - مهر هر شرکت به مثابه امضا و اعتبار و آبروی شرکت است و ممکن است با تقلید از آن هویت و اعتبار یک شرکت به خطر بیفتد و نشان آن به نوعی جعل شود که به همین دلیل ثبت شرکت ایلیا به دلیل جلوگیری از این موضوع مهر شرکت شما را به شکل مالکیت معنوی به ثبت می رساند.

ثبت شرکت پیمانکاری

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت های پیمانکاری با کارشناسان متخصص و مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در تماس بوده و از مشاوره های رایگان آنها بهره مند شوید .

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پرسش و پاسخ های شما
احمدیان
با عرض ادب من احمدیانمی باشم.ممنون میشم در خصوص موضوع این مقاله سایتتون من رو راهنمایی کنید.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
درود و عرض سلام به شما موکل گرامی اقای احمدیان با توجه به کلی بودن سئوال شما اگر منظور شما در خصوص موضوع (موضوع فعالیت شرکت) میباشد، کارشناسان مجتمع ثبتی و حقوقی ایلیا به زودی با شما ارتباط برقرار خواهن کرد.
پاسخ
نظری
با سلام و احترام من مریم نظری هستم . در خصوص موضوع موضوع فعالیت شرکت نیاز به راهنمایی دارم.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
درود بر شما سرکار خانم نظری جهت در خواست سرکار در خصوص موضوع ( موضوع فعالیت شرکت ) کارشناسان حقوقی و ثبتی مجتمع ایلیا تا نیم ساعت دیگر در خدمت شما خواهند بود.
پاسخ
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟