لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

برای ثبت شرکت از کجا شروع کنیم؟


برای ثبت شرکت از کجا شروع کنیم؟

برای ثبت شرکت از کجا شروع کنیم؟

جوهره ی حقوقی شدن شرکت ها و موسسات غیر تجاری برای شروع فعالیت خود باید در اداره ثبت شرکت ها ثبت گردند. ثبت شرکت برای همه شرکت ها ضروری می باشد و مسئولین باید در تشکیل آن رسیدگی های لازم را انجام دهند .

مرکز اصلی ثبت شرکت درپایتخت یعنی اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی می باشد که از زیر مجموعه اداره ثبت اسناد و املاک است در شهر های دیگر اداره ثبت اسناد و املاک زیر مجموعه ثبت اسناد است وجود ندارند .چنانچه مرجع مذکور وجود نداشته باشد دفتر دادگاه محل می باشد در توضیحات زیر به تفسیر ثبت شرکتهای تجاری می پردازیم در صورت مواجه شدن با مشکلاتی دراین موضوع می توانید از کارشناسان متخصص و توانگر ما در موسسه حقوقی ایلیا بهره مند گردید .

کارشناسان ما در موسسه ثبت شرکت ایلیا مشاوره های تخصصی رایگان را دراین زمینه در خدمت شما قرار می دهند وبا دریافت مدارک مورد نیازتمامی امور ثبتی شما را انجام می دهند .مدارک مورد نظر را می توانید یا از طریق پست یا حضورابه وکیل ثبت شرکت ایلیا تحویل نمایید .

برای ثبت شرکت چه باید کرد ؟

از آنجا که اکثریت شرکت ها در ایران با شرکت سهامی خاص و مسئولیت محدود می باشند چند نکته ضروری را باید توجه داشت .

شرکت با مسئولیت محدود

85 درصد ثبت شرکتها درایران با این نوع انجام می شود که حداقل از دونفر تشکیل شده و سرمایه آنها تبدیل به سهم الشرکه خواهد شد تعهد شرکا به میزان سرمایه اعلامی انها خواهد بود کلیه اعضای هیئت مدیره می توانند خارج از شرکا باشند .

شرکت سهامی خاص

35 درصد سرمایه باید واریز شود حداقل از 3 سهامدار تشکیل شده و سرمایه انها تبدیل به سهم یا سهام می شود و میزان تعهد سهامداران به مبلغ اسمی سهام انها در شرکت خواهد بود بازرس یا بازرسین می توانند از سهامداران باشند به استثنا مدیر عامل کلیه اعضای هیئت مدیره باید از سهامداران باشند این نوع شرکت ها از اعتبارات زیادی برخوردارند چون سهامداران خود هیئت مدیره را تشکیل می دهند پس از سهام و منافع خود حمایت می کنند و در مقابل تعهدات زیادی را تقبل می نمایند .

2فرم نمونه اسناد ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت ها موجود می باشد که می توانید آن را تهیه و تکمیل نمایید .

یکی از نمونه های این فرم اظهار نامه ثبت شرکت است و لازمه دریافت اظهار نامه تنظیم تقاضا نامه ای برای تاسیس شرکت می باشد .

اخذ مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع

فعالیت هایی که پیش از آن که به ثبت برسند باید از مراجع ذی ربط مجوز اخذ نمایند که شامل 23 موضوع کلی است .

پنج نام را برای شرکت خود انتخاب کنید

نام های انتخابی نیز دارای شرایطی می باشد و باید از نام های بیگانه استفاده نشود ویا نام هایی که از قبل به ثبت رسیده اند نمی توان استفاده کرد نام شرکت باید گویای هدف و نوع کار شما باشد از این رو انتخاب نام مناسب یکی از مهم ترین عمل در مسیر ثبت شرکت است .

برای همین منظور می توانید با کارشناسان باتجربه وکاردان ما درثبت شرکت ایلیا درارتباط بوده وبرای نائل آمدن به هدفتان بهره لازم راببرید .

برای ثبت شرکت باید به پایگاه اینترنتی اداره کل ثبت شرکتها به نشانی htt://irsherkat.ssaa.irمراجعه فرمایید .

دراین آدرس فرمی ظاهر می شود که باید آن را تکمیل نموده و مدارک خواسته شده را بارگزاری کنید .

پساز تکمیل اطلاعات خواسته شده مدارک مورد نیاز را از طریق پست به طور سفارشی به آدرس مذکور در تاییدیه پذیرش ارسال نمایید .

مدارکی که از طریق پست باید ارسال شوند عبارتند از

دو نسخه از مدارکی که توسط اعضا امضا شده

کپی مدارک شناسایی افراد

گواهی عدم سوء پیشینه کیفری

یک برگه از تایید نام و برگه رسید پذیرش اینترنتی

پس از پست کارشناس اداره ثبت شرکت ها پیش نویس آگهی ثبت را تهیه می نماید و به متقاضیان شرکت تحویل می دهد سپس امضایی برای باسند برابراست از وکیل یا شرکا رسمی شرکت اخذ می شود که به صورت دو نسخه آگهی توسط رئیس اداره امضا شده که یک نسخه در پرونده شرکت ذخیره و نسخه بعدی برای نگهداری در شرکت به متقاضی تحویل می شود که همان سند ثبت شرکت می باشد .

برای ثبت شرکت از کجا شروع کنیم؟

پل ارتباطی مجتمع ایلیا

( به لبخندتان برترینیم )

شماره تماس مجتمع ثبتی ، اداری و حقوقی ایلیا

شعبه کرج: 137 32 – 026
شعبه تهران :119 55 266 – 021
سامانه ی پیامکی: 32 52 52 32
سامانه ی تخصصی ثبتی و حقوقی : WWW.ELIYA.IR
پست الکترونیکی به نشانی [email protected] ELIYA.IR:

خدمات قابل ارائه مجتمع ثبتی ، اداری و حقوقی ایلیا ( ثبت ایلیا ) در کلیه واحد های ثبتی اداره ثبت شرکتها شامل ( ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت ) خدمات نام تجاری در اداره مالکیت صنعتی شامل ( ثبت برند و ثبت علامت تجاری ، ثبت طرح صنعتی و ثبت اختراع ) همچنین اموراخذ کارت بازرگانی در اتاق بازرگانی استانها ی کشور ) و کلیه خدمات اداری در کل مراجع ذیصلاح ، همچنین امور حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه ها ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی درسراسر ایران.

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت دانش بنیان فوری و سریع

ثبت شرکت دانش بنیان سریع -بی شک نخستین گام که می تواند یاری رسان خوبی برای پیشبرد اهدافتان جهت ثبت شرکت سریع دانش بنیان باشد موسسه حقوقی بین الملل ایلیاست.

تنظیم اساسنامه شرکت تضامنی

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود در خصوص تنظیم اساسنامه با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید و ازمشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

اقدامات مهم پس از ثبت شرکت

براساس قانون پس ازثبت شرکت اقدامات مهمی می بایست صورت بگیرد.جهت آشنایی با این اقدامات با مطالعه متن ذیل به تمامی سئوالات خود دست پیدا خواهید کرد(ثبت ایلیا)

مدارک و مدت زمان لازم برای ثبت شرکت

در این مقاله به بررسی مدارک و زمان لازم برای ثبت شرکت برای کلیه شرکتها پرداخته و در ادامه مراحل ثبت شرکت را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

تعرفه قیمت و هزینه ثبت شرکت ها

تعرفه و هزینه ثبت شرکت و صورتجلسه تغییرات شرکتها و دیگر خدمات ثبتی. در این مقاله سعی بر آن داشته ایم تا بررسی فاکتورهای تاثیر گذار در هزینه ثبت شرکت بپردازیم.

ماده 124 قانون تجارت در خصوص هیئت مدیره شرکتها

ماده 124 لایحه اصلاحی قانون تجارت در خصوص هیئت مدیره شرکتها - نکته دیگری که در خصوص ماده 124 قابل تامل می باشد این است که مقرر شده در صورتی که مدیرعامل عضو

ثبت شرکت تضامنی فوری و سریع

ثبت شرکت تضامنی فوری و سریع - ثبت شرکت تضامنی که با نامی معین بین دو یا چند نفر شکل می گیرد.مسئولیت در این نوع شرکتها بصورت تضامنی می باشد.

ثبت شرکت فوری و سریع

ثبت شرکت فوری و سریع - متولی ثبت شرکت در تهران ،اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری است و در خارج از تهران در صورتی که اداره ی نام برده دایر نشده باشد.

ثبت شرکت در اردستان

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمان تخصصی در زمینه ثبت شرکت آماده ارائه خدمات تخصصی و مشاوره ای به شما متقاضیان محترم در اردستان در این زمینه می باشد.

ثبت شرکت خدماتی

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت های خدماتی با کارشناسان متخصص و مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در تماس بوده و از مشاوره های رایگان آنها بهره مند شوید .

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟