لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

برای ثبت شرکت از کجا شروع کنیم؟


برای ثبت شرکت از کجا شروع کنیم؟

برای ثبت شرکت از کجا شروع کنیم؟

جوهره ی حقوقی شدن شرکت ها و موسسات غیر تجاری برای شروع فعالیت خود باید در اداره ثبت شرکت ها ثبت گردند. ثبت شرکت برای همه شرکت ها ضروری می باشد و مسئولین باید در تشکیل آن رسیدگی های لازم را انجام دهند .

مرکز اصلی ثبت شرکت درپایتخت یعنی اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی می باشد که از زیر مجموعه اداره ثبت اسناد و املاک است در شهر های دیگر اداره ثبت اسناد و املاک زیر مجموعه ثبت اسناد است وجود ندارند .چنانچه مرجع مذکور وجود نداشته باشد دفتر دادگاه محل می باشد در توضیحات زیر به تفسیر ثبت شرکتهای تجاری می پردازیم در صورت مواجه شدن با مشکلاتی دراین موضوع می توانید از کارشناسان متخصص و توانگر ما در موسسه حقوقی ایلیا بهره مند گردید .

کارشناسان ما در موسسه ثبت شرکت ایلیا مشاوره های تخصصی رایگان را دراین زمینه در خدمت شما قرار می دهند وبا دریافت مدارک مورد نیازتمامی امور ثبتی شما را انجام می دهند .مدارک مورد نظر را می توانید یا از طریق پست یا حضورابه وکیل ثبت شرکت ایلیا تحویل نمایید .

برای ثبت شرکت چه باید کرد ؟

از آنجا که اکثریت شرکت ها در ایران با شرکت سهامی خاص و مسئولیت محدود می باشند چند نکته ضروری را باید توجه داشت .

شرکت با مسئولیت محدود

85 درصد ثبت شرکتها درایران با این نوع انجام می شود که حداقل از دونفر تشکیل شده و سرمایه آنها تبدیل به سهم الشرکه خواهد شد تعهد شرکا به میزان سرمایه اعلامی انها خواهد بود کلیه اعضای هیئت مدیره می توانند خارج از شرکا باشند .

شرکت سهامی خاص

35 درصد سرمایه باید واریز شود حداقل از 3 سهامدار تشکیل شده و سرمایه انها تبدیل به سهم یا سهام می شود و میزان تعهد سهامداران به مبلغ اسمی سهام انها در شرکت خواهد بود بازرس یا بازرسین می توانند از سهامداران باشند به استثنا مدیر عامل کلیه اعضای هیئت مدیره باید از سهامداران باشند این نوع شرکت ها از اعتبارات زیادی برخوردارند چون سهامداران خود هیئت مدیره را تشکیل می دهند پس از سهام و منافع خود حمایت می کنند و در مقابل تعهدات زیادی را تقبل می نمایند .

2فرم نمونه اسناد ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت ها موجود می باشد که می توانید آن را تهیه و تکمیل نمایید .

یکی از نمونه های این فرم اظهار نامه ثبت شرکت است و لازمه دریافت اظهار نامه تنظیم تقاضا نامه ای برای تاسیس شرکت می باشد .

اخذ مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع

فعالیت هایی که پیش از آن که به ثبت برسند باید از مراجع ذی ربط مجوز اخذ نمایند که شامل 23 موضوع کلی است .

پنج نام را برای شرکت خود انتخاب کنید

نام های انتخابی نیز دارای شرایطی می باشد و باید از نام های بیگانه استفاده نشود ویا نام هایی که از قبل به ثبت رسیده اند نمی توان استفاده کرد نام شرکت باید گویای هدف و نوع کار شما باشد از این رو انتخاب نام مناسب یکی از مهم ترین عمل در مسیر ثبت شرکت است .

برای همین منظور می توانید با کارشناسان باتجربه وکاردان ما درثبت شرکت ایلیا درارتباط بوده وبرای نائل آمدن به هدفتان بهره لازم راببرید .

برای ثبت شرکت باید به پایگاه اینترنتی اداره کل ثبت شرکتها به نشانی  htt://irsherkat.ssaa.irمراجعه فرمایید .

دراین آدرس فرمی ظاهر می شود که باید آن را تکمیل نموده و مدارک خواسته شده را بارگزاری کنید .

پساز تکمیل اطلاعات خواسته شده مدارک مورد نیاز را از طریق پست به طور سفارشی به آدرس مذکور در تاییدیه پذیرش ارسال نمایید .

مدارکی که از طریق پست باید ارسال شوند عبارتند از

دو نسخه از مدارکی که توسط اعضا امضا شده

کپی مدارک شناسایی افراد

گواهی عدم سوء پیشینه کیفری

یک برگه از تایید نام و برگه رسید پذیرش اینترنتی

پس از پست کارشناس اداره ثبت شرکت ها پیش نویس آگهی ثبت را تهیه می نماید و به متقاضیان شرکت تحویل می دهد سپس امضایی برای باسند برابراست از وکیل یا شرکا رسمی شرکت اخذ می شود که به صورت دو نسخه آگهی توسط رئیس اداره امضا شده که یک نسخه در پرونده شرکت ذخیره و نسخه بعدی برای نگهداری در شرکت به متقاضی تحویل می شود که همان سند ثبت شرکت می باشد .

برای ثبت شرکت از کجا شروع کنیم؟

پل ارتباطی مجتمع ایلیا

 ( به لبخندتان برترینیم )

شماره تماس مجتمع ثبتی ، اداری و حقوقی ایلیا

شعبه کرج: 137 32 – 026
شعبه تهران :119 55 266 – 021
سامانه ی پیامکی: 32 52 52 32
سامانه ی تخصصی ثبتی و حقوقی : WWW.ELIYA.IR
پست الکترونیکی به نشانی INFO@ ELIYA.IR:

خدمات قابل ارائه مجتمع ثبتی ، اداری و حقوقی ایلیا ( ثبت ایلیا ) در کلیه واحد های ثبتی اداره ثبت شرکتها شامل ( ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت ) خدمات نام تجاری در اداره مالکیت صنعتی شامل ( ثبت برند  و ثبت علامت تجاری ، ثبت طرح صنعتی و ثبت اختراع )  همچنین اموراخذ کارت بازرگانی در اتاق بازرگانی استانها ی کشور )  و کلیه خدمات اداری در کل مراجع ذیصلاح ، همچنین امور حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی  کلیه دادگاه ها ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی درسراسر ایران.

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت اسم تک سیلابی شرکت

توضیح در خصوص ثبت اسم تک سیلابی -ثبت ایلیا برای صاحبان کسب و کار که علاقه مند به ثبت اسم تک سیلابه شرکت هستند راهکار خوبی را در نظر گرفته است-با ما تماس .

اقدامات پس از ثبت شرکت فوری و سریع

کلیه اقدامات پس از ثبت شرکت به صورت کلی شامل ثبت برند،تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی و همچنین موارد کلی مثل تشکیل پرونده تامین اجتماعی می باشد.

ثبت شرکت تضامنی

ثبت شرکت تضامنی - جهت تشکیل ثبت شرکت تضامنی کلیه ی سرمایه شرکت می بایست به صورت نقدی یا غیر نقدی در ابتدای امر پرداخت گردد.مجتمع ثبتی ایلیا در این خصوص .

پیگیری ثبت شرکت

پیگیری رد پرونده ثبت شرکت - پیگیری نقص پرونده ثبت شرکت - پیگیری صدور آگهی ثبت شرکت - در صورت نیاز به توضیحات تکمیلی در خصوص امور پیگری سامانه ثبت شرکتهابا

ثبت شرکت خدماتی

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت های خدماتی با کارشناسان متخصص و مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در تماس بوده و از مشاوره های رایگان آنها بهره مند شوید .

نام و اسم زیبا برای شرکت

نمونه نام و اسم زیبا برای ثبت شرکت، ثبت برند و نام تجاری،انتخاب اسم مفهومی برای شرکت ها -اگر قصد ثبت شرکت و یا برند و علائم تجاری را دارید در انتخاب نام شرکت دقت کنید. انتخاب نامی زیبا جهت نام تجاری شرکت نقطه تمرکز و قوت کلیه فعالیتهای بازاریابی است و مهم ترین و ماندگارترین بخش کار شما می باشد.

استعلام ثبت شرکت

استعلام ثبت شرکت - در حال حاضر تنها منبع قابل استناد برای همه اشخاص ، ارگانها ، و سازمانهای دولتی و خصوصی سامانه استعلام اشخاص حقوقی کشور است و تنها شرکتها

نام شرکت

انتخاب نام شرکت از مهمترین عوامل در ثبت شرکتها می باشدکه متقاضیان می بایست دقت لازم را در گزینش آن به خرج بدهند.ایلیا پیشرو در ارائه ی خدمات ثبتی شرکتها.

نمونه موضوع فعالیت شرکت

نمونه موضوع فعالیت انواع شرکتهای سهامی خاص و بامسئولیت محدود - موضوعات شرکت هایی که نیاز به اخذ مجوز فعالیت دارند یا ندارند با نمونه موضوع فعالیت شرکت ها

تفاوت شرکت تجارتی با موسسات غیرتجاری

کارشناسان متخصص و مجرب ثبت شرکت ایلیا با دانش به روز تفاوت شرکت تجارتی با موسسات غیرتجاری را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟