لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

تنظیم صورتجلسه شرکت در کرج


توضیحاتی در خصوص تنظیم صورتجلسه شرکت در کرج و نحوه و مراحل تدوین صورتجلسات شرکتهای سهامی ، شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت تعاونی ، شرکت تضامنی و نسبی در کرج و سایر نقاط استان البرز.

به منظور انجام کلیه تغییرات و تنظیم صورتجلسه شرکت در کرج می بایست تصمیمات اخذ شده به اداره ثبت شرکتهای کرج اطلاع داده شود این تغییرات در صورتجلسه ای تنظیم و تدوین می گردد که با تایید کلیه اعضاء هیئت مدیره و سهامداران به اداره ثبت شرکتهای کرج ارسال می گردد توجه داشته باشید تنظیم و تدوین صورتجلسات شرکت ها نیازمند تخصص و تجربه در این زمینه می باشد کارشناسان ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان می باشند.

کلیه تغییراتی و تنظیم صورتجلسات که ممکن است در شرکتها انجام شود عبارتند از :

افزایش سرمایه و یا کاهش سرمایه به همراه ورود و خروج شریک ، تغییر و یا الحاق به موضوع فعالیت ، تغیر آدرس شرکت، انحلال شرکت ، نقل و انتقال سهام و یا سهم الشرکه و...

مدارک لازم جهت تنظیم صورتجلسه شرکت ها در کرج

الف) ارائه یک نسخه از شناسنامه و کارت ملی کلیه اعضاء هیئت مدیره و سهامداران

ب) ارائه کپی آگهی تاسیس و روزنامه رسمی شرکت چنانچه شرکت دارای تغییرات باشد ارائه آگهی تغییرات

ج) تصمیم گیری در خصوص نوع تغییرات شرکت

کلیه مواردی که به رد صورتجلسات شرکتها در حوزه ثبتی کرج می گردد

ثبت یک صورتجلسه موفق به غیر رعایت نکات حقوقی که گفته شد نکات اجرایی دیگری نیز دارد که رعایت نکردن آنها منجر به رد صورتجلسه می گردد به همین خاطر درهنگام تنظیم صورتجلسه شرکت می بایست نهایت دقت را به خرج دهید تا از صرف هزینه های بیهوده جلوگیری کرد پیشنهاد ما یه شما بهره گیری از کارشناسان و مشاوران مجرب و متخصص در این زمینه می باشد.

در این مطلب سعی برآن داریم که اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانیم از صرف هزینه وقت شما متقاضیان و همشهریان کرجی عزیز جلوگیری نماییم.

با ثبت صورتجلسه و انواع تغییرات شرکتها بیشتر آشنا می شویم :

چنانچه در شرکتی بنابر صلاحدید اعضا و سهامداران نیاز باشد چند تغییر صورت بگیرد این تغییرات میتواند شامل تغییراعضا هیئت مدیره ، تغییر در سهام شرکت و با تغییر آدرس باشد هرکدام در صورتجلسه ای مجزا باید تدوین و تنظیم گردد این صورتجلسات شامل مجمع عمومی عادی ، مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده و هیات مدیره می باشد که به صورت جداگانه پذیرش می شود. اگر صورتجلسه ای بدون پذیرش اینترنتی به همراه صورتجلساتی که در سامانه پذیرش شده اند ارجاع گردد صورتجلسه شما رد خواهد شد.

یکی از مهم ترین اموری که در تنظیم صورتجلسات شرکت باید در نظر بگیرید انتخاب نوع صحیح صورتجلسات می باشد به عنوان مثال در صورتی که قصد دارید شرکت خود را منحل نمایید حتما باید در مجمع عمومی فوق العاده تصمیم گیری شود به این نکته توجه داشته باشید اگر در مجمع دیگری تنظین شود منجر به رد صورتجلسه شما می شود.

صورتجلسه ای که تنظیم مینمایید باید مطابق با نمونه ارائه شده از جانب اداره ثبت شرکتها ی کرج باشد و توجه نمایید که همان صورتجلسه باید به صورت کامل بروی سامانه اداره ثبت شرکتهای کرج بارگذاری شود در غیراین صورت منجر به رد آن می شود. باید اصل صورتجلسه به اداره مذکور ارسال نمایید در غیراینصورت مورد قبول نمی باشد.

یکی از مواردی که باید مورد توجه شما قرار بگیرد این است که در صورتی که تصمیم دارید نام شرکت خود را نغییر دهید حتما در صورتجلسه جداگانه تنظیم و ارسال نمایید این امر به این خاطر می باشد که اگر نام درخواستی شما مورد تایید قرار نگیرد تمامی تصمیمات شما رد می گردد.

بعد از تایید نهایی صورتجلسه خود در سامانه ثبت شرکتهای کرج پذیرش آن را پرینت گرفته و یک نسخه از آن را جهت پیگیری های لازم نزد خود نگه دارید.

در صورتی که شماره ثبت و یا شناسه ملی شرکت شما مطابق سامانه نباشد و یا اینکه بیش از یک شناسه ملی داشته باشد به هیچ عنوان امکان پذیرش صورتجلسه شما وجود ندارد .

تاریخ صورتجلسه تنظیم شده باید با تاریخ مندرج در سامانه اداره ثبت شرکت های کرج مطابقت داشته داشته باشد در غیر این صورت منجر به رد صورتجلسه شما می گردد.

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

انواع مجامع در تغییرات شرکت ها

انواع مجامع شرکتها و مسئولیتها و نحوه تشکیل آنها - به هرگونه نشست سهامداران و مدیران شرکت سهامی به منظور تعیین وضعیت شرکت و اتخاذ تصمیم مجمع می گویند.

ثبت تغییرات شرکت

ثبت تغییرات شرکت ها -کلیه صورتجلسات شرکتها در واحدهای ثبتی تهران و دیگر نقاط ایران در حیطه ی مجمع عمومی یا فوق العاده است. همچنین جهت هزینه و تعرفه تغییرات

مراحل ثبت تغییر موضوع شرکت

مراحل ثبت تغییر موضوع شرکت - موضوع شرکت برگرفته از نوع فعالیتی است که شرکت برای انجام آن تاسیس شده است و امور تجاری یا غیر تجاری را نظارت می کند. انتخاب موضوع هر شرکت هدف ان شرکت را معین می کند .موضوع شرکت باید به طور واضح در اساسنامه قید گردد بیان اساسنامه نسبت به انتخاب موضوع شرکت برای شفاف سازی..

راهنمای قدم به قدم ثبت تغییرات شرکت

کلیه مراحل ثبت تغییرات شرکت توسط ثبت شرکت و برند ایلیا

بررسی ثبت انحلال شرکت های تجارتی

بررسی ثبت انحلال شرکت های تجارتی

مجمع عمومی فوق العاده شرکتها زمان تشکیل و حد نصاب لازم

مجمع عمومی فوق العاده شرکتها زمان تشکیل و حد نصاب لازم برای رسمیت جلسات - هنگامی که مورد فوق العاده ای برای شرکت پیش می آید و در واقع امری خارج از روال عادی به وقوع می پیوندد، مجمع عمومی فوق ­العاده تشکیل می شود. به عبارت دیگر مجمع مزبور برای تغییرات در اساس شرکت در مواقعی که ضرورت ایجاب نماید

ثبت صورتجلسه تغییر اسم شرکت

ثبت صورتجلسه تغییر اسم شرکت - چنانچه خواهد آمد نام شرکت حکایت از مواردی می کند که هر طرف معامله یا علاقه مند به عضویت و یا خرید سهام می تواند از نام آن پی به توانمندی آن ببرند به ویژه وقتی شرکاء ضامن در آن باشند و دارای نام مشهور باشند. بنابراین تغییر نام شرکت آثاری را به همراه دارد. اعضاء و شرکاء..

ثبت تغییرات افزایش و کاهش سرمایه

ثبت تغییرات افزایش و کاهش سرمایه با تنظیم صورتجلسه و توافق اعضا امکان ثبت در اداره ثبت شرکتها دارد و باید آگهی شود .

موارد مربوط به مقام دعوت کننده مجامع

یکی از مواردی که معمولا در ثبت شرکت ها مورد بررسی قرار می گیرد، مقام دعوت مجامع می باشد که مطابق قوانین و مقررات مقام دعوت مجامع عمومی شرکت سهامی حسب مورد

وکیل ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت

وکیل ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت - قبل از اقدام به ثبت تغییرات شرکت حتما با وکیلی که در این زمینه مهارت و تجربه کافی دارد مشورت نمایید تا بعد از امور تغییرات شرکت درگیر مشکلات و سردرگمی نشوید.متقاضیانی که قصد ثبت تغییرات شرکت را دارند می دانند که امروزه این امر به صورت کاملا تخصصی پیگیری می گردد.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟