جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ارزانترین ثبت برند ✔️

ارزانترین ثبت برند

برند و برند سازی امروزه بسیار با اهمیت بوده و هر ساله افراد بسیاری در راه برندینگ محصول خود گام بر می دارند. قابل ذکر است انجام امورات ثبت برند در سراسر کشور با مراحل و شرایط خاصی همراه است که باید توسط افراد و کارشناسان مجرب و با رزومه موفق در امر ارزانترین ثبت برند انجام شود. بدین منظور در ادامه این مقاله همراه با ما باشید.

ثبت برند ارزان

برای رسیدن به اینکه ارزانترین ثبت برند را چه موسسه ای انجام می دهد بهتر است اول بدانیم که برای ثبت یک برند چه مراحلی را باید پیمود!

اولین مرحله در ثبت برند طراحی یک اسم برای اسم تجاری یا طراحی تصویر برای لوگو است که خود فرایند زمانبری است. سپس باید این لوگو یا اسم تجاری استعلام شود تا بدانیم که آیا قبلاً ثبت شده است برای همین شغل یا محصول یا نه و اگر ثبت شده باشد. مجدداً باید زمان گذاشت و آن را طراحی کرد.

در نهایت پس از طی کردن این مراحل باید مدارک ثبت برند یا لوگو را تهیه کرد که یکی از آنها مجوز است که برای کسانی که مجوز ندارند می توان جواز تاسیس تهیه کرد که پروسه اخذ جواز حداقل یک هفته زمان می برد و پس از همه این ها تازه ثبت برند انجام می شود مشاهده می کنید که مقدمات ثبت برند به تنهایی چقدر پیچیده و زمان بر است.

ارزانترین ثبت برند

مراحل ثبت برند ارزان

متقاضیان ارزانترین ثبت برند برای انجام امورات ثبتی و هم چنین ثبت مشخصات درخواست برندینگ تنها کافی است به سایت اداره ثبت اسناد و املاک مراجعه کرده و بدون انجام مراجعه حضوری به این اداره برند خود را ثبت کنند. می توانید از طریق درج اظهارنامه و مشخصات برند طراحی شده در سایت اقدامات ثبت برند را انجام دهید.

ادامه مطلب
ثبت برند در هشتگرد

حال که وارد اصل ماجرا شده اید باید اظهارنامه ثبت برند را به شکل الکترونیک به همراه تصویر مدارک از طریق سایت اداره مالکیت برای آن اداره ارسال کنید و تشکیل پرونده الکترونیک دهید و حداقل 35 روز کاری منتظر تایید این پرونده باشید.

چنانچه تایید نشود باید به کمک کارشناسان موسسات ثبتی رفع نقص کنید. مجدد اظهارنامه اینترنتی را بفرستید که خود این موضوع یک ماه مجدداً بررسی پرونده شما را به عقب می اندازد. تازه اگر بعد از پشت سر گذاشتن همه این مراحل پرونده تان به تایید رسید حالا باید یکبار هم اصل مدارک را ارسال کنید و این بار پرونده فیزیکی تان یعنی اصل مدارک بعد از حداقل یک ماه تایید شود و تازه بعد از این تاییدیه است که دونوبت چاپ آگهی به فاصله یک ماه در روزنامه رسمی دارید. سپس می توانید با پیگیری حضوری در صورت عدم شکایت تصدیق برند خود را دریافت کنید.

پس می توان این سوال را پرسید که آیا اگر موسسات ثبتی مبلغی که از نظر شما بالا است را از شما درخواست می کنند، آیا واقعا این مبلغ برای همه آنچه در بالا گفتیم، برای همه پیگیری ها و پیچیدگی ها و فرآیندهای زمان بر واقعا مبلغ بالایی است؟

در پاسخ باید گفت که خیر به هیچ وجه این طور نیست به علاوه موسسات ثبتی مانند ثبت شرکت ایلیا مشاوره ثبت برند را هم ارائه می دهند که به صورت رایگان است.

برای پروسه سخت و طولانی ثبت برند و لوگو هزینه دریافتی هزینه بالایی نمی باشد. با توجه به مشاوره های مکرر و رایگان مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا می توان ارزانترین ثبت برند را نزد این موسسه انجام داد.

ادامه مطلب
ثبت برند در خراسان جنوبی

راهنمای ارزانترین ثبت برند 

به منظور ثبت برند تخصصی خود در کم ترین زمان و با کم ترین هزینه می توانید با کارشناسان ثبتی و حقوقی ایلیا در تماس باشید. این موسسه با بهره مندی از مجرب ترین متخصصان ثبتی همراه و هم گام با شما متقاضیان ثبت برند و علائم تجاری خواهد بود. بی تعلل برای ثبت برند ارزان با مجتمع ایلیا در تماس باشید.

به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها