لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ارزانترین ثبت برند ✔️


برند و برند سازی امروزه بسیار با اهمیت بوده و هر ساله افراد بسیاری در راه برندینگ محصول خود گام بر می دارند . قابل ذکر است انجام امورات ثبت برند در سراسر کشور با مراحل و شرایط خاصی همراه است که باید توسط افراد و کارشناسان مجرب و با رزومه موفق در امر ثبت برند انجام شود . بدین منظور در ادامه این مقاله همراه با ما باشید .

ثبت برند ارزان

برای رسیدن به اینکه ارزانترین ثبت برند را چه موسسه ای انجام می دهد بهتر است اول بدانیم که برای ثبت یک برند چه مراحلی راباید طی کرد ؟

اولین مرحله در ثبت برند طراحی یک اسم برای اسم تجاری یا طراحی تصویر برای لوگو است که خود فرایند زمانبری است . سپس باید این لوگو یا اسم تجاری استعلام شود تا بدانیم که آیا قبلا ثبت شده است برای همین شغل یا محصول یا نه و اگر ثبت شده باشد مجددا " باید زمان گذاشت و آن را طراحی کرد در نهایت پس از طی کردن این مراحل باید مدارک ثبت برند یا لوگو را تهیه کرد که یکی از آنها مجوز است که برای کسانی که مجوز ندارند می توان جواز تاسیس تهیه کرد که پروسه اخذ جواز حداقل یک هفته زمان می برد و پس از همه اینها تازه ثبت برند انجام می شود فلذا مشاهده می کنید که مقدمات ثبت برند به تنهایی چقدر پیچیده و زمان بر است .

مراحل ثبت برند

متقاضیان ثبت برند برای انجام امورات ثبتی و هم چنین ثبت مشخصات درخواست برندینگ تنها کافی است به سایت اداره ثبت اسناد و املاک مراجعه کرده و بدون انجام مراجعه حضوری به این اداره برند خود را ثبت کنند . می توانید از طریق درج اظهارنامه و مشخصات برند طراحی شده در سایت اقدامات ثبت برند را انجام دهید.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در راه ثبت برند و علائم تجاری خود به مقاله ثبت برند مراجعه کنید .

 

حال که وارد اصل ماجرا شده اید باید اظهارنامه ثبت برند را به شکل الکترونیک به همراه تصویر مدارک از طریق سایت اداره مالکیت برای آن اداره ارسال کنید و تشکیل پرونده الکترونیک دهید و حداقل 35 روز کاری منتظر تایید این پرونده باشید و چنانچه تایید نشود باید به کمک کارشناسان موسسات ثبتی رفع نقص کنید و مجدد اظهارنامه اینترنتی را بفرستید که خود این موضوع یک ماه مجددا" بررسی پرونده شما را به عقب می اندازد و تازه اگر بعد از پشت سر گذاشتن همه این مراحل پرونده تان به تایید رسید حالا باید یکبار هم اصل مدارک را ارسال کنید و این بار پرونده فیزیکیتان یعنی اصل مدار ک بعد از حداقل یک ماه تایید شود و تازه بعد از این تاییدیه است که دونوبت چاپ آگهی به فاصله یک ماه در روزنامه رسمی دارید و سپس می توانید با پیگیری حضوری در صورت عدم شکایت تصدیق برند خود را در یافت کنید . پس می توان این سوال را پرسید که آیا اگر موسسات ثبتی مبلغی که از نظر شما بالا است را از شما درخواست می کنند ، آیا واقعا این مبلغ برای همه آنچه در بالا گفتیم ، برای همه پیگیری ها و پیچیدگی ها و فرآیندهای زمان بر واقعا مبلغ بالایی است ؟ در پاسخ باید گفت که خیر به هیچ وجه این طور نیست به علاوه موسسات ثبتی مانند ثبت شرکت ایلیا مشاوره ثبت برند را هم ارائه می دهند که به صورت رایگان است.

برای پروسه سخت و طولانی ثبت برند و لوگو هزینه دریافتی هزینه بالایی نمی باشد و با توجه به مشاوره های مکرر و رایگان مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا می توان ارزانترین ثبت برند را نزد این موسسه انجام داد.

ارزانترین ثبت برند

به منظور ثبت برند تخصصی خود در کم ترین زمان و با کم ترین هزینه می توانید با کارشناسان ثبتی و حقوقی ایلیا در تماس باشید . این موسسه با بهره مندی از مجرب ترین متخصصان ثبتی همراه و همگام با شما متقاضیان ثبت برند و علائم تجاری خواهد بود . بی تعلل برای ثبت برند ارزان با مجتمع ایلیا در تماس باشید .

هزینه های ثبت برند

  • اخذ جواز
  • حق الثب برند ( وجه دولتی)
  • حق الوکاله وکیل موسسه
  • حق الچاپ آگهی در روزنامه رسمی دوبار به فاصله یک ماه
  • حق الصدور تصدیق برند

تماس با ایلیا

شعبه کرج : 02632137

شعبه تهران : 02126655119

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

قدرت نام های تجاری تخصصی

نام های تجاری در اصل، علامت های غیر احساسی هستند؛ تبلیغ کنندگان با استفاده از تبلیغ سعی دارند که این علائم تجاری را به نمادهایی که برخی تداعی های ذهنی را گرد هم جمع می کند، تبدیل کنند

تحولات قانونی راجع به حمایت از نام تجاری در ایران

تحولات قانونی راجع به حمایت از نام تجاری در ایران - در این دوره مقرره قانونی خاصی در خصوص ثبت یا حمایت از نام تجارتی اتباع داخلی دیده نمی شود؛ مع الوصف وفق معاهده دوجانبه با دولت آلمان از نام تجاری اتباع آلمانی بدون نیاز به ثبت آن در ایران حمایت می شد. ضمن این که علیرغم فقدان نظام ثبت نام تجاری

ارزانترین ثبت برند ✔️

برای ثبت برندو انجام امورات ثبتی و حقوقی خود باید با اشخاص مجرب و کاربلد در مجتمع متخصص در امر ثبت برند در ارتباط باشید. برای اطلاع از بهترین موسسه ثبت برند در کشور باید به رزومه آن ها توجه کنید .

هنر برندینگ

اثر گذارترین مفهوم در بازاریابی،داشتن کلمه ای در ذهن مشتریان است و یا همان ثبت برند می باشد

ثبت برند

اصل و شروع یک فعالیت اقتصادی بعد از انتخاب نوع و زمینه تجارت ، انتخاب نام برند مناسب برای آن کسب و کار و به عبارتی انتخاب نام تجاری است - حال ثبت برند تجاری ( علامت تجاری ) به دو صورت حقیقی و حقوقی به ثبت می رسند که هرکدام از آنها مدارک متفاوتی را لازم دارد همچنین هزینه ی واریزی ثبت برند متفاوت است.

نشان تجاری

نشان تجاری با هدف متمایز نمودن کالاها و محصولات صنعتی و یا خدماتی مورد استفاده قرار می گیرند و موسسه ثبتی حقوقی ایلیا خدمات ثبت نشان تجاری را ارائه می دهد

ثبت برند بین المللی🥇

ثبت برند بین المللی ، ثبت برند در خارج از کشور ، مزایای ثبت بین المللی برند ، هزینه ثبت برند بین المللی ، کشورهای عضو سیستم بین المللی مادرید

انواع نام بازرگانی تجاری ( برند )

انواع نام بازرگانی تجاری ( برند ) - برای انتخاب نام تجارتی ممکن است از نام کوچک (نام شخصی) نام خانوادگی خود تاجر یا نام خانوادگی غیر(ثالث) ویا نام فانتزی یا عناوین دیگر استفاده شود.

استعلام برند

توضیحات کامل درباره استعلام برندهای ثبت شده به همراه استعلام برند

برند چیست؟

برند چیست؟ - تعریف برند - محبوبیت برند عبارت است از میزان علاقه ای که مصرف کننده در قیاس با دیگر رقبا نسبت به برند ابرازمی دارد.هویت تجاری به روشهای گوناگون توسط مشتریان تجربه و مورد شناسائی قرار می گیرد، که از آن جمله می توان به محصولات ،بسته بندی، قیمت، شیوه های ترویج ، و نیروهای فروش، اشاره نمود.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید