ثبت شرکت ایلیا ثبت شرکت ایلیا
منو
ثبت شرکت ثبت برند ایلیا
تخمین مدت زمان مطالعه‌ی مطلب:

ثبت تخصصی انواع شرکت

ثبت برند شرکت عبارت است از اجتماع حقوقی مالکین متعدد در شیئ واحد به نحو اشاعه.

ثبت تخصصی انواع صورتجلسه تغییرات

ثبت برند ثبت تغییرات شرکت ها آخرین تحولات و بروزرسانی شرکت  می باشد و شامل چندین نتیجه اصلی  مزایا برای شرکتها ست. 

ثبت تخصصی علامت تجاری ( برند )

ثبت برند برند مجموعه گره های ذهنی یا تداعیات کار کردی ، احساسی ، عقلی و مزیت هایی است که ذهن بازار هدف را اشغال می کند. 

مالکیت صنعتی ( طرح صنعتی و ااختراع )

ثبت برند طرح صنعتی آن چیزی است که کالا را خوشایند و جذاب می نماید و لذا به ارزش تجاری و قابلیت فروش یک محصول می افزاید.

خدمات تخصصی اداری و حقوقی

ثبت برند اقدامات در مجتمع بین الملل ایلیا کلیه خدمات اداری ، حقوقی و ثبتی به صورت کاملا تخصصی و زیر نظر کارشناسان مجرب صورت می گیرد.

پلمپ دفاتر مالیاتی فوری و سریع 

 کلیه شرکتها و موسسات و ارگان هایی که موظف به پرداخت مالیات باشند می بایست از سازمان دارایی حوزه فعالیت خود  دفاتر پلمپ را به منظور ثبت کلیه فعالیتهای مالی خود اخذ نمایند. دفاتر پلمپ به دفاتر قانونی نیز معروف می باشند. موسسین شرکتها با توجه به تشریفات ، دستورالعمل ها و آئین نامه این دفاتر را به صورت خوانا و بدون خط خوردگی  کامل می نمایند. اخذ این دفاتر برای مشخص شدن فعالیت های مالی سالانه شرکت اختصاص داده شده است.پس از ثبت شرکت باید ظرف 1 ماه برای اخذ دفاتر پلمپ اقدام نمود و پس از آن در پایان هر سال مالی باید جهت دریافت دفاتر سال بعد مبادرت نمایید. این دفاتر شامل دفترروزنامه و کل می باشد .

جهت اخذ دفاتر پلمپ از کجا شروع کنیم؟

بعد از اتمام فرآیند ثبت شرکت از اولین اقدامات لازم اخذ دفاتر پلمپ می باشد. بری اخذ این دفاتر ابتدا باید پیش ثبت نام از طریق اینترنت انجام گیرد  و پس از آن مدارک شرکت و اعضاء آن جهت اخذ دفاتر به مرجع مربوطه ارسال می گردد. متقاضیان اخذ دفاتر قانونی ( دفاتر پلمپ) میتوانند با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبتی ایلیا تماس گرفته و از مشاوره های رایگان این مجتمع بهره مند شود.

با توجه به تغییرات اخیر  که در اخذ دفاتر پلمپ ایجاد شده می بایست  ابتدا اظهارنامه اخذ دفاتر پلمپ قانونی را تنظیم نمایید که این مستلزم تجربه و تخصص در این زمینه می باشد پس از آن ثبت سامانه ای، ارسال مدارک  و پیگیری های لازم باید انجام شود تا دفاتر پلمپ برای شما به صورت پستی ارسال گردد. 

مدارک لازم جهت اخذ دفاتر پلمپ ارائه مدارک شناسایی (کارت ملی و شناسنامه) به همراه آگهی تاسیس و آخرین تغییرات شرکت می باشد.

از زمان جمع آوری مدارک و تنظیم اظهارنامه تقریبا 30روز کاری زمان لازم است تا دفاتر پلمپ قانونی به دست متقاضیان برسد، البته این مدت زمان بدون تاخیر در روند ارسال پستی دفاتر محاسبه شده است .

هزینه دفاتر پلمپ براساس میزان فعالیت شما و حجم اوراق دفاتر ( 50 برگ-100 برگ و...) تعیین می گردد . به منظور اطلاع از هزینه های اخذ دفاتر پلمپ با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا درتماس باشید.

توضیحات تکمیلی 

خدمات مرتبط
انتخاب نام شرکت در حوزه برند سازی اخذ جواز تاسیس صنایع تشکیل پرونده مالیاتی آنلاین ثبت شرکت ایلیا یک نگاه بروشور ثبت ایلیا ثبت شرکت از ابتدا تا انتها دریافت کداقتصادی 12رقمی ثبت شرکت نسبی اخذ ایران کد اخذ استاندارد اسم شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت مختلط سهامی
مسیر طی شده مشتریان ایلیا

بزرگ بیندیش تا بزرگ زندگی کنی...

دیدگاه خود را بیان کنید

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

دیدگاه‌ها

3 دقیقهطراحی , برنامه نویسی > شرکت ایده پرداز زاوین
طراحی سایت در کرج طراحی سایت کرج ثبت شرکت در تبریز