ثبت شرکت ایلیا ثبت شرکت ایلیا
منو
ثبت شرکت ثبت برند ایلیا
تخمین مدت زمان مطالعه‌ی مطلب:

ثبت تخصصی انواع شرکت

ثبت برند شرکت عبارت است از اجتماع حقوقی مالکین متعدد در شیئ واحد به نحو اشاعه.

ثبت تخصصی انواع صورتجلسه تغییرات

ثبت برند ثبت تغییرات شرکت ها آخرین تحولات و بروزرسانی شرکت  می باشد و شامل چندین نتیجه اصلی  مزایا برای شرکتها ست. 

ثبت تخصصی علامت تجاری ( برند )

ثبت برند برند مجموعه گره های ذهنی یا تداعیات کار کردی ، احساسی ، عقلی و مزیت هایی است که ذهن بازار هدف را اشغال می کند. 

مالکیت صنعتی ( طرح صنعتی و ااختراع )

ثبت برند طرح صنعتی آن چیزی است که کالا را خوشایند و جذاب می نماید و لذا به ارزش تجاری و قابلیت فروش یک محصول می افزاید.

خدمات تخصصی اداری و حقوقی

ثبت برند اقدامات در مجتمع بین الملل ایلیا کلیه خدمات اداری ، حقوقی و ثبتی به صورت کاملا تخصصی و زیر نظر کارشناسان مجرب صورت می گیرد.

نشان حلال فوری و سریع

حلال کلمه ایست که دارای ریشه عربی می باشد و  برای غذاها و نوشیدنیها به کاربرده می شود  و البته  بیشترین کاربرد آن برای مسلمانان می باشد،  به این دلیل که مهمترین خواسته مسلمانان غذای حلال است. درج این پروانه برروی کالا و خدمات باعث میگردد مصرف کنندگان نسبت به کالاهای مورد  خریداری خود اطمینان خاطر داشته باشند. این محصولات با گواهی حلال در سرتاسر جهان موجود می باشند. این نشان به عنوان یک نشان جهانی از جانب کشورهای اسلامی مطرح شده است و بر روی مواردی از جمله : غذا ، دارو ، مواد بهداشتی ، مواد آرایشی و... درج می گردد. اگر شما می خواهید در زمینه تولید مواد فوق و به ویژه صادرات آنها به کشورهای اسلامی فعالیت نمایید جهت حصول اعتماد مشتریان خود و موفقیت بیشتردر بازار هدف ارجح است که نسبت به اخذ نشان حلال برای تولیدات خود اقدام نمایید.  

جهت اخذ نشان حلال از کجا شروع کنیم؟

در گام اول باید تقاضانامه ای مبنی بر اخذ نشان حلال را ارئه دهید. این تقاضانامه دربردارنده فرم پرسشنامه می باشد که می بایست به صورت کامل و با دقت تکمیل گردد و بعد از آن هزینه های قانونی آن پرداخت میشود باید بدانید قبل  از شروع به تکمیل تقاضانامه  بهتر است اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل نمایید. شما  میتوانید جهت کسب اطلاع به قسمت توضیحات تکمیلی مشخص شده در همین صفه مراجعه فرمایید.

مراحل اخذ نشان حلال به ترتیب عبارتند از :  تکمیل تقاضانامه که شامل پرسشنامه ها می باشد و پرداخت هزینه های قانونی .در مرحله بعد بازرسی و گزارش از محل کار و نمونه برداری از مدار تولیدی ، و در انتها اظهار نظر و تایید صدور گواهی.برای کسب اطلاع در این خصوص با کارشناسان مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

ارائه کلیه اطلاعات در خصوص ترکیبات ، افزودنیها ، منابع آب مورد استفاده ، نام محصولات ،  نوع بسته بندی و... ،ارئه مجوزهای لازم از ارگان های مربوطه ،ارائه آرم یا لوگو تبلیغاتی ازجمله مدارک مورد نیاز برای کسب نشان حلال می باشد. 

به ثبت رساندن نشان حلال  باتوجه به نوع محصول متقاضی، بازه های زمانی متفاوتی را جهت صدور نشان لازم دارد .جهت اطلاع  دقیقتر بادپارتمان های تخصصی نشان حلال در مجتمع  ثبتی  ایلیا تماس حاصل نمایید.

هزینه  به ثبت رساندن نشان حلال  باتوجه به نوع محصول متقاضی ، نوع فعالیت و مجوز هاو پرسشنامه های  لازم متفاوت خواهد بود. جهت اطلاع  دقیقتر ازهزینه ها  لطفا" بادپارتمان های تخصصی نشان حلال در مجتمع  ثبتی  ایلیا تماس حاصل نمایید.

توضیحات تکمیلی
خدمات مرتبط
پذیره نویسی ثبت شرکت انتخاب نام شرکت در حوزه برند سازی اخذ ایران کد ثبت بین المللی برند ( مادرید ) اخذ پروانه بهره برداری پلمپ دفاتر مالیاتی شرکت ها در سال 1397 فوری و سریع پرسش و پاسخ اخذ کد اقتصادی مراحل و شرایط ثبت شرکت سهامی خاص ماده44 قانون ثبت علامت تجاری، اهمیت انتخاب نام شرکت رتبه بندی طرح و ساخت EPC
مسیر طی شده مشتریان ایلیا

برای آفتاب سپاس بگذاریم...!

دیدگاه خود را بیان کنید

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

دیدگاه‌ها

4 دقیقه



طراحی , برنامه نویسی > شرکت ایده پرداز زاوین
طراحی سایت در کرج طراحی سایت کرج