ثبت شرکت ایلیا ثبت شرکت ایلیا
منو
ثبت شرکت ثبت برند ایلیا
تخمین مدت زمان مطالعه‌ی مطلب:

رتبه پیمانکاران 

ثبت برند شرکتهای پیمانکاری دارای پنج رتبه می باشند.رتبه پنج ،چهار ،سه ،دو و یک.رتبه پنج کمترین و یک بالاترین رتبه محسوب می شوند.

رتبه انفورماتیک

ثبت برند شورای عالی انفورماتیک باهدف گسترش پویایی فناوری های انفورماتیکی ،رتبه بندی انفورماتیک را مطرح نموده است. 

رتبه مشاوران 

ثبت برند شرکتهای مشاور دارای سه رتبه می باشند رتبه سه ،دو ویک.رتبه سه کمترین و یک بالاترین رتبه میباشند.

رتبه  طرح و ساخت  EPC

ثبت برند قسمتی از پروسه ی واگذاری کار به پیمانکاران جهت پیاده سازی پروژه های صنعتی به طریق طرح و ساخت EPC  می باشد.

رتبه انبوه سازان

ثبت برندجهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص اخذ رتبه بندی انبوه سازان همین حالا با مجتمع حقوقی ثبت ایلیا در ارتباط باشید.

رتبه بندی شرکت فوری و سریع

رتبه بندی در واقع معیاری برای ضمانت کیفیت و کمیت  کار پیمانکاران در ارائه خدمات و پشتیبانی از حقوق بهره‌ وران می باشد. این معیار از طرف معاونت  برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری برای کلیه پیمانکارها و شخصیتهای حقوقی صادر میگردد. شرکتهای پیمانکاری از 1 تا 5 رتبه بندی می گردند و شرکتهای مشاور از 1 تا 3 رتبه بندی میگردند. جهت اجرای هر پروژه می بایست توان شرکتهای دارای گواهی صلاحیت، برمبنای قوانین آیین نامه ارجاع کار به پیمانکاران، بواسطه ی دستگاه‌های اجرایی ذیصلاح ارزیابی شود. اخذ گواهی صلاحیت یا رتبه ، مرحله اول از فرآیند احراز صلاحیت شرکتهای خواستار حضور درمناقصات دولتی و پروژه‌های بزرگ می‌باشد.شرکتها با موضوعات فعالیت ذیل می توانند جهت اخذ رتبه اقدام نمایند: ابنیه و ساختمان، راه ، آب، نیرو، مرمت آثار باستانی، کاوشهای زمینی، مخابرات وارتباطات، کشاورزی ، تاسیسات 

 جهت اخذ رتبه از کجا شروع کنم؟ 

برای اخذ رتبه اولین قدم ثبت شرکت می باشد که مدرک تحصیلی اعضا هیئت مدیره (حداقل نیمی از آنها) مدرک  کارشناسی  باشد. متقاضیان اخذ رتبه باید بدانند که می بایست از یک مهندس با 7 سال سابقه بیمه در زمینه کاری مرتبط و یا دو نفر مهندسی که حداقل 3 سال سابقه بیمه مرتبط را دارا باشند استفاده نمایند. منظور از سابقه بیمه مرتبط به این معنی است که در شرکتی که دارای رتبه بوده است مشغول به کار باشند. به علاوه لازم است از مدت زمان فعالیت شرکت 6 ماه گذشته باشد.

مراحل اخذ رتبه بندی با توجه به انواع آن که شامل : پیمانکار ، مشاور ، طرح و ساخت ، انفورماتیک و  انبوه  ساز متغییر می باشد به همین خاطر برای برداشتن قدمی درست در راستای اخذ رتبه تکمیل اطلاعات و آگاهی در این خصوص ضروری به نظر می رسد. شما میتوانید از تجربه و تخصص کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا  در این زمینه بهره مند گردید.

مدارک لازم جهت اخذ رتبه : ارائه تعهد نامه محضری ، تقاضای اخذ رتبه در سربرگ شرکت ، برابر اصل شده مدارک شرکت ، ارائه برابر اصل شده شناسنامه و کارت ملی و مدارک تحصیلی ، ارائه کارت پایان خدمت ، برابر اصل پرینت گواهی تامین اجتماعی ، تاییدیه کارکردها ، اظهارنامه مالیاتی اخذ شده از سرممیز مالیاتی 

زمان اخذ رتبه بندی با توجه به انواع آنشامل : پیمانکار ، مشاور ، طرح و ساخت ، انفورماتیک و انبوه ساز ،متغییر می باشد شما میتوانید جهت کسب اطلاع با مشاورین مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

عواملی مانند رتبه فعلی شرکت  و نوع فعالیت شرکت هزینه اخذ رتبه را تغییر می دهند.  شما میتوانید با کارشناسان و مشاوران متخصص و مجرب  مجتمع ثبتی ایلیا در تماس بوده و از مشاوره رایگان آنها در راستای آگاهی از هزینه ها بهره جویید.

توضیحات تکمیلی 
خدمات مرتبط
ثبت شرکت تعاونی م ثبت شرکت نشان حلال درباره نحوه اخذ جواز تقاضانامه موسسه سرمایه در ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود فوری و سریع موارد انحلال در شرکت های تعاونی ثبت شرکت تعاونی در استان البرز ثبت بین المللی برند ثبت شرکت آنلاین
مسیر طی شده مشتریان ایلیا

برای آفتاب سپاس بگذاریم...!

دیدگاه خود را بیان کنید

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

دیدگاه‌ها

3 دقیقهطراحی , برنامه نویسی > شرکت ایده پرداز زاوین
طراحی سایت در کرج طراحی سایت کرج ثبت شرکت در تبریز