ثبت شرکت ایلیا ثبت شرکت ایلیا
منو
ثبت شرکت ثبت برند ایلیا
تخمین مدت زمان مطالعه‌ی مطلب:

اخذ جواز تاسیس صنایع

ثبت برند جهت اخذ جواز تاسیس صنایع همین حالا با مجتمع حقوقی ثبت ایلیا در ارتباط باشید. 

تدوین و تنظیم طرح توجیهی

ثبت برند  تدوین و تنظیم طرح توجیهی خود را از مجتمع حقوقی ثبت ایلیا بخواهید.

 

اخذ پروانه بهره برداری

ثبت برند  اخذ پروانه بهره برداری در مجتمع حقوقی ثبت ایلیا بصورت کاملا تخصصی صورت می پذیرد.  

 

اخذ استاندارد

ثبت برند  کارگروه تخصصی اخذ استاندارد در مجتمع حقوقی ثبت ایلیا پیشرو در ارائه ی خدمات به شما متقاضیان محترم می باشد.

ثبت علامت تجاری (برند)

ثبت برند ثبت علامت تجاری خود را از مجتمع حقوقی ثبت ایلیا بخواهید.

اخذ جواز تاسیس صنایع فوری و سریع

 جواز تاسیس مجوزی است که از جانب وزارت صنایع و معادن به منظور تاسیس یک واحد تولیدی ، مونتاژیا  کارخانه صادر میگردد.کلیه شخصیتهای حقوقی و حقیقی بدانند قبل از تاسیس واحد تولیدی می بایست مجوز خود را از وزارت صنایع و معادن و تجارت دریافت نمایند. توجه داشت باشید تفاوتی بین جواز حقیقی و حقوقی نمی باشد تنها زمانی که قصد دارید وام بالاتر از 1میلیارد دریافت نمایید بهتر است اخذ جواز به شکل حقوقی باشد. ،جواز تاسیس به دو نوع الف و ب تقسیم می گردد که نوع الف جوازهایی است که به فعالیتهایی که در هر استان اولویت دارند اعطا می شود و این نوع جوازا از تسهیلات و کمکهای دولتی بیشتری برخوردار می گردند. 

جهت اخذ جواز تاسیس صنایع از کجا شروع کنیم؟

جهت اخذ جواز تاسیس صنایع ابتدا باید طرح توجیهی ارائه نمایید. بدین منظورمی توانید با بهره گیری از مشاوره ی  رایگان مشاوران مجتمع  ثبتی ایلیا نسبت به دریافت جواز تاسیس مبادرت بورزید.مجتمع ثبتی ایلیا با دارا دپارتمان تخصصی اخذ جواز تاسیس صنایع بهترین مشاور برای شما متقاضیان محترم می باشد.به منظور تکمیل اطلاعات خود در این زمینه  به کادر مشخص شده در این صفحه با عنوان توضیحات تکمیلی مراجعه فرمایید.

اخذ جواز تاسیس صنایع به دوشکل حقیقی و حقوقی قابل انجام است .اما مراحلی که بصورت عمومی برای کلیه جوازهای صنایع سپری می شوند به شرح ذیل می باشند تنظیم طرح توجیهی ، تشکیل پرونده دارایی ،پرداخت فیش های واریزی، تنظیم تقاضانامه اخذ جواز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت 

 مدارک لازم جهت اخذ جواز تاسیس صنایع برای اشخاص حقیقی :مدارک شناسایی شخص شامل کپی کارت ملی ،کپی شناسنامه ،آدرس و کدپستی جهت تشکیل پرونده دارایی می باشد و مدارک لازم جهت اخذ جواز تاسیس صنایع برای اشخاص حقوقی  عبارتست از : مدارک شناسایی شرکت ومدیر عامل ،تشکیل پرونده پرونده دارایی.

 زمان برای اخذ جواز تاسیس صنایع با توجه به نوع طرح ونوع کار تخمین زده خواهد شد.اما برآورد احتمالی کارشناسان ثبتی مجتمع ایلیا چیزی در حدود 45 تا 50 روز کاری می باشد.

هزینه ی اخذ جواز تاسیس صنایع با عنایت به نوع طرح توجیهی ونوع کار مشخص می گردد. بنابراین برای اطلاع از هزینه نهایی با مشاوران مجتمع ثبتی و حقوقی ایلیا در تماس باشید.

 توضیحات تکمیلی
خدمات مرتبط
خروج دست آوردهای گیاهی از قلمرو اختراع نظارت بر عملکرد مدیران در شرکت آثار حقوقی پروانه اجباری بهره برداری ثبت اختراع نمونه اسم شرکت و برند خصوصیات برند و علایم تجاری، صنعتی و خدماتی اخذ مجوز به چه معناست؟ تغییر در مالکیت ثبت برند و علامت تجاری انتخاب نام شرکت در حوزه برند سازی ثبت اظهارنامه بین المللی برند براساس اطلاعیه دفتر بین المللی احترام حقوق ناشی از مالکیت طرح صنعتی ثبت شده تبدیل شرکت تضامنی به شرکت سهامی مبانی مهم بین المللی حقوق مارک ها و علائم تجاری
مسیر طی شده مشتریان ایلیا

برای موفقیت با این جمله خداحافظی کنید،باشد برای فردا!

دیدگاه خود را بیان کنید

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

دیدگاه‌ها

رحمتیان آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 3 1
سلام جهت انور تاسیس کارخانه و مراحل اداریش خواستم بدونم چقدر زنان نیاز هست. من آدرس سایت شما رو از آقای خواجه وند که قبلا کار کارخانه ایشان را انجام داده بودید گرفتم.
پاسخ
3 دقیقه