شرایط  ثبت برند پوشاک

ثبت برند پوشاک مانند هر ثبت برند دیگری  نیاز به مجوز دارد ، مجوز پوشاک اما باید از اتحادیه اخذ شود اتحادیه ی صنف پوشاک و البته جواز تولید پوشاک را می توان از  وزارت صنایع اخذ کرد و از آن نیز به منظور  ثبت برند استفاده کرد . پس از اخذ جواز پوشاک باید دید که می خواهید ، برند لاتین ثبت نمایید و ی فارسی یا هر دو برای ثبت برند این ابتدایی ترین مرحله ثبت برند پوشاک اخذ کارت بازرگانی است و اما گر بخواهید می توانید بدون کارت بازرگانی  نیز ثبت برند پوشاک را انجام دهید.  بدین شکل که برند شما به شکل فارسی و انگایسی به شکل کوچکتر  برایتان به ثبت می رسد . در مرحله بعد باید استعلام برند انجام شود استعلام برند به این منظور انجام می شود ، که چنانچه کسی برند شما را پیش از این در صنف پوشاک ثبت کرده باشد شما برای همان برند مجدد اقدام نکنید زیرا برایتان ثبت نمی شود.

مراحل ثبت نام برند پوشاک

ابتدا باید به سایت اداره مالکیت ، به آدرس  iripo.ssaa.ir مراجعه کنید و سپس با ورود مشخصات مالک برتد ، محصولات مورد نظر ، خود برند و طبقات مرتبط اظهارنامه ثبت علامت تجاری را پر کنید  .  

نکته : اگر لوگویی را برای ثبت داشته باشید در همین مرحله به همراه برند لوگوی شما نیز در اظهارنامه درج می شود و در صورت تایید ثبت لوگو به همراه ثبت برند برای شما انجام می شود .

پس از 35 تا 40 روز کاری  چنانچه برند شما تایید شود باید سایر مراحل برند مانند  دونوبت چاپ روزنامه و اخذ نصدیق برند انجام شود .  

 در صورت نیاز به مراحل ثبت برند پوشاک با مجموعه ثبت شرکت ایلیا همراه باشید. مراحل ثبت برند پوشاک به صورت تخصصی انجام می گردد.

 جهت مراحل ثبت برند پوشاک با ثبت ایلیا مشاوره نمایید.