شرایط ثبت شرکت کاشمر

از عمده ترین راههایی که افراد حقیقی ار طریق آن از تخصص دیگر  افراد استفاده و در پیشبرد اهداف خود بهره می برند ثبت شرکت می باشد . این مهم در انواع مختلف امکانپذیر می باشد . در واقع شرکت ها دارای 7 نوع می باشند و در این 7 قالب به ثبت می رسند ، افرادی که متقاضی ثبت شرکت می باشند با توجه به نوع فعالیت خود می توانند نوع شرکت را انتخاب کنند و هرکدام از انواع شرکت ها دارای موضوع فعالیت مخصوص خود می باشد ، به طور مثال موضوعات فرهنگی و هنری در قالب شرکت ها به ثبت نمی رسند و باید در قالب موسسه به ثبت برسند . جهت کسب اطلاعات کامل و جامع در این زمینه می توانید با کارشناسان مجرب مجتمع ثبت ایلیا در تماس باشید و از مشاوره رایگان ایشان بهره مند شوید .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت کاشمر

بعد از مرحله مشاوره تخصصی و  انتخاب نوع شرکت ، لازم است مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت به مشاوران تحویل داده شود .این مدارک شامل مدارک هویتی (کارت ملی و شناسنامه ) تمام اعضای شرکت (اعم از سهامداران و بازرسان ) می باشد . همچنین  یک قطعه عکس 3*4 از تمامی اعضا و نیز گواهی عدم سوء پیشینه از همه می باشد . لازم به ذکر است که برای برخی از موضوعات فعالیت نیاز به اخذ مجوز برای به ثبت رساندن می باشد به همین دلیل مجوز از سازمان و یا اتحادیه مربوطه نیز جزء مدارکی می باشد که در ابتدای کار بایستی تحویل داده شود .

 زمان و هزینه ثبت شرکت کاشمر

در ارتباط با زمان و هزینه ثبت بایستی بیان کرد این موضوع به شرایط کلی شرکت بستگی دارد و در شهرهای مختلف ، متفاوت می باشد بستگی به شرایط کلی شرکت و همچنین اداره مربوطه دارد اینکه تعداد اعضا چند نفر باشند سرمایه اولیه معین چه میزان باشد و همچنین گستردگی موضوع فعالیت تا چه حد باشد . ولی به طور کلی زمان ثبت شرکت حدود 30 روز کاری به طول می انجامد . در ارتباط با زمان و هزینه می توانید با برقراری تماس و استفاده از مشاوره کارشناسان مجتمع ایلیا اطلاعات جامع تری کسب نمایید 

ثبت شرکتهای تجاری در کاشمر

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کاشمر
ثبت شرکت سهامی خاص در کاشمر
ثیت شرکت تعاونی در کاشمر
ثبت موسسات غیرتجاری در کاشمر
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کاشمر