با سابقه ترین موسسه ثبت شرکت

موسسات حقوقي  که جهت انجام امور ثبتي تشکيل ميشوند موسسات غير تجاري مي باشند که خدمات ثبتي و حقوقي را انجام مي دهند و ممکن است وکيل رسمي از اعضا يا کارمندان اين نوع موسسات باشد . از آنجا که ثبت شرکت نياز به آشنايي با امور ثبتي را دارد و کمي دانش حقوقي مي طلبد و به علاوه نيازمند صرف وقت و انرژي مي باشد بسياري از فعالان اقتصادي ، کارفرمايان و کارآفرينان و تجار ترجيح مي دهند که امور ثبتي خود را اعم از ثبت شرکت ، ثبت علامت تجاري ، اخذ دفاتر پلمپ ، تشکيل پرونده مالياتي و اخذ کد اقتصادي ، دريافت کارت بازرگاني و... به موسسات حقوقي ثبت شرکت بسپارند . به طور کلي قدر مسلم آن است که در اين راستا، مسايل ثبتي و حقوقي ،از موضوعات مبتلا به بيشتر اشخاص حقيقي و حقوقي مي باشد. انواع عمليات ثبتي از قبيل: ثبت شرکت ها،علائم تجاري و اختراعات زمينه ي مساعد رونق اقتصادي را فراهم مي آورد.حقوق ثبت موجب پيشگيري از اختلافات مي شود و از حجم پرونده هاي مراجع قضايي نيز مي کاهد که نتيجه آن تضمين امنيت اقتصادي،اجتماعي،سياسي و قضايي است.

اما در عمل افراد با توجه به عدم آگاهي از مباحث پيچيده حقوقي و مواد قانوني مربوطه و عدم استفاده از کارشناسان و متخصصين علم حقوق در رفع مشکلات حقوقي به وجود آمده دچار نوعي ابهام و سر در گمي مي شوند و اغلب موارد با ضرر و زيان هاي غير قابل جبراني رو مي گردند.

به اين ترتيب، آگاهي از مقررات حقوق ثبت براي حل و فصل مسائل حقوقي يک امر حياتي است.لذا توصيه مي شود افراد در جهت پيشگيري از بروز مشکلات، حدالامکان از کارشناسان و متخصصين علم حقوق استفاده نمايند.

بدين منظور، موسسات حقوقي ثبت شرکت ایلیا با هدف ارائه خدمات در زمينه هايي نظير ثبت و تغييرات شرکت ها ، ثبت نام و علائم تجاري و طرح هاي صنعتي به مشاوره و فعاليت مي پردازند.

ساير فعاليتهاي موسسات حقوقي ایلیا

ارائه کليه خدمات حقوقي ، تنظيم قراردادهاي تجاري ، ثبت نام و علائم تجاري ، طراحي علامت و ثبت علامت بين الملل ، ثبت طرح هاي صنعتي ، ثبت اختراع ، حمايت و طرح دعوي عليه اشخاص که از برندهاي ثبت شده سوء استفاده مي کنند ، ، ثبت و اعمال تغييرات شرکت ها در خصوص افزايش سرمايه ، تغيير و تعيين اعضاي هيات مديره و ساير تغييرات و تصميمات ، تهيه و تنظيم طرحههاي توجيهي ، اخذ جواز تاسيس صنايع ، اخذ پروانه بهره برداري ، استاندارد ، ايران کد ، اخذ رتبه پيمانکاري و...

البته در برخی موسسات در کنار انجام امو.ر حقوقی با حضور وکلا بحث دعاوی حقوقی نیز قابل پیگیری می باشد به ویژه دعاوی مخصوص به معارضات ثبت علامت تجاری ، اختراع ، طرح صنعتی و ...

موسسه ثبتي حقوقي ايليا به عنوان بهترین ثبت شرکت کليه اين فعاليتها را براي شمابه انجام مي رساند .

با سابقه ترین موسسه ثبت شرکت